gaim-libnotify - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: New messages
fr: Nouveau message

en: Only new conversations
fr: Seulement les nouvelles conversations

en: Ignore events from blocked users
fr: Ignorer les evenements des utilsateurs bloqués

en: Buddy signs on
fr: L'utilisateur se connecte

en: Show
fr: Montrer

en: %s signed on
fr: %s s'est connecté

en: %s says:
fr: %s dit :

en: Libnotify Popups
fr: Popups Libnotify

en: Displays popups via libnotify.
fr: Affiche des popups via libnotify.
