postr master - en to cs translation catalogue (84 entries)

en: Adding tags to your pictures.
cs: Přidávání štítků do vašich obrázků.

en: Adding tags to your pictures
cs: Přidávání štítků k vašim fotkám

en: What is a tag?
cs: Co je to štítek?

en: A tag is a non-hierarchical term assigned to a piece of information. This term helps describe an item and allows it to be found again by browsing or searching. Tags are generally chosen informally and personally by the user.
cs: Štítek je nehierarchický výraz přiřazený k nějaké informaci. Tento výraz pomáhá popsat položku a umožňuje ji znovu najít při procházení nebo vyhledávání. Štítky jsou běžně voleny uživateli neformálně a z osobního hlediska.

en: Creating a tag
cs: Vytváření štítku

en: Tags are created by typing the term on Tags field on <app>Postr</app> main window
cs: Štítky se vytvářejí psaním výrazu do pole Štíky v hlavním okně aplikace <app>Postr</app>.

en: Setting permissions to your photographs.
cs: Nastavení oprávnění k vašim fotografiím.

en: Privacy, safety and license
cs: Soukromí, zabezpečení a licence

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Privacy of your photographs
cs: Soukromí vašich fotografií

en: You can choose between:
cs: Můžete zvolit mezi:

en: Public
cs: Veřejná

en: Family Only
cs: Jen rodina

en: Friends and Family Only
cs: Jen přátelé a rodina

en: Private
cs: Soukromá

en: Safety
cs: Zabezpečení

en: Defining the safety of your content
cs: Definování zabezpečení vašeho obsahu

en: Safe
cs: Bezpečná

en: Moderate
cs: Moderovaná

en: Restricted
cs: Důvěrná

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Content Type of your content
cs: Typ obsahu vašeho obsahu

en: Photo
cs: Fotka

en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: Other
cs: Jiný

en: License
cs: Licence

en: Choosing a license for your photographs
cs: Volba licence for vaše fotografie

en: Default
cs: Výchozí

en: All Rights Reserved
cs: Všechna práva vyhrazena

en: Attribution License
cs: Licence Attribution License

en: Attribution-NoDerivs License
cs: Licence Attribution-NoDerivs License

en: Attribution-NonCommercial-NoDerivs License
cs: Licence Attribution-NonCommercial-NoDerivs License

en: Attribution-NonCommercial License
cs: Licence Attribution-NonCommercial License

en: Attribution-NonCommercial-ShareAlike License
cs: Licence Attribution-NonCommercial-ShareAlike License

en: Attribution-ShareAlike License
cs: Licence Attribution-ShareAlike License

en: No known copyright restrictions
cs: Neznámé omezení autorských práv

en: United States Government Work
cs: Licence United States Government Work

en: Connecting <app>Postr</app> to your Flickr account.
cs: Připojení aplikace <app>Postr</app> k vašemu účtu na službě Flickr.

en: Log in on Flickr
cs: Přihlášení na Flickr

en: <app>Postr</app> requires authorization from your Flickr account to upload your photos. In order to connect <app>Postr</app> with your Flickr account, the first time you run <app>Postr</app>, you will be asked to login to Flickr with the following dialog:
cs: Aby aplikace <app>Postr</app> mohla vaše fotky nahrávat na Flickr, potřebuje autorizaci od vašeho účtu Flickr. Proto se musí aplikace <app>Postr</app> připojit k vašemu účtu Flickr a proto budete při jejím prvním spuštění dotázáni na přihlášení ke službě Flick následujícím dialogovým oknem:

en: <app>Postr</app> Login to Flickr window
cs: Okno přihlášení aplikace <app>Postr</app> na Flickr

en: <app>Postr</app> Switch account and Login to Flickr window
cs: Okno aplikace <app>Postr</app> pro přepínání účtu a přihlašování ke službě Flickr

en: Click on <gui>Login to Flickr</gui>. This action will open the Flickr authentication page on your default web browser.
cs: Klikněte na <gui>Přihlásit na Flickr</gui>. Tím se ve vašem výchozím prohlížeči otevře autentizační stránka Flickr.

en: Follow the instructions on Flickr website to authorize <app>Postr</app>. The permissions requested are for read and write, but not delete.
cs: Postupujte podle pokynů na webových stránkách Flickr a tím aplikaci <app>Postr</app> autorizujete. Požadovaná oprávnění jsou pro čtení a zápis, pro mazání ne.

en: Go back to <gui>Login to Flickr</gui> window on <app>Postr</app> and click on <gui>Continue</gui>.
cs: Vraťte se do okna <gui>Přihlásit na Flickr</gui> v aplikaci <app>Postr</app> a klikněte na <gui>Pokračovat</gui>.

en: To use <app>Postr</app> with another Flickr account, you have to to select <guiseq><gui>File</gui><gui>Switch user...</gui></guiseq> and repeat the procedure.
cs: Když budete chtít použít aplikaci <app>Postr</app> s jiným účtem Flickr, mustíte vybrat <guiseq><gui>Soubor</gui><gui>Přepnout uživatele…</gui></guiseq> a celý postup zopakovat.

en: Flickr Uploader.
cs: Nahrávání na Flickr.

en: <media type="image" mime="image/png" src="figures/postr-logo.png"/> Postr: Photo Uploader for Flickr
cs: <media type="image" mime="image/png" src="figures/postr-logo.png"/> Postr: Nahrávání fotografií na Flickr

en: Getting Started
cs: Začínáme

en: Setting photograph's properties
cs: Nastavování vlastností fotografií

en: Advanced actions
cs: Pokročilé akce

en: Share your photos with your family, friends or everyone
cs: Sdílejte své fotografie se svojí rodinou, přáteli nebo s celým světem.

en: Uploading photographs on Flickr
cs: Nahrávání fotografií na Flickr

en: Click on <gui>Add Photos...</gui>
cs: Klikněte na <gui>Přidat fotky…</gui>

en: From the <gui>Add Photos</gui> window, choose the photographs that you would like to upload on Flickr. You can select one or multiple photographs at once.
cs: V okně <gui>Přidání fotek</gui> zvolte fotografie, které chcete do služby Flickr nahrát. Můžete vybrat jednu nebo více fotografií naráz.

en: Choose an image and edit the title, description, tags, privacy, safety, type, license and other data of image
cs: Zvolte obrázek a upravte název, popis, štítky, soukromí, zabezpečení, typ, licenci a další informace o obrázku

en: When you finish add aditional description, click on Upload button
cs: Až zadávání doplňujících informací dokončíte, klikněte na tlačítko Nahrát

en: You also can add drag photos from the file manager (<gui>Nautilus</gui>) and drop them on the left pane.
cs: Fotografie můžete také přetahovat ze správce souborů (<gui>Nautilus</gui>) do panelu vlevo.

en: Grouping pictures by set.
cs: Seskupování obrázků podle sady.

en: Grouping pictures by set
cs: Seskupování obrázků podle sady

en: What is a set?
cs: Co je to sada?

en: Creating a set
cs: Vytváření sady

en: Choosing a set
cs: Volba sady

en: How to continue your work later.
cs: Jak ve své práci pokračovat později

en: Continue the uploading later
cs: Pokračování v nahrávání později

en: Save session.
cs: Uložte sezení.

en: Choose a name.
cs: Zvolte název.

en: The next time, you can load a session previously save.
cs: Příště můžete sezení, které jste uložili, zase načíst.

en: If you load a session when you are off-line, the properties that relies on your connection will be lost. These properties are: sets, groups and privacy.
cs: Pokud načtete sezení ve chvíli, kdy nejste připojeni, budou vlastnosti, které se vztahují k vašemu připojení, ztraceny. Jedná se o tyto vlastnosti: sady, skupiny a soukromí.

en: Introduction to the <app>Postr</app> flickr uploader.
cs: Úvod do aplikace <app>Postr</app> pro nahrávání na Flickr.

en: Introduction
cs: Úvod

en: <app>Postr</app> is a tool for uploading pictures to <link href="http://flickr.com/"> Flickr</link> for the GNOME Desktop. <app>Postr</app> helps you to share your pictures with your family, friends, contacts or everyone.
cs: Aplikace <app>Postr</app> je nástroj pro pracovní prostředí GNOME sloužící k nahrávání obrázků do <link href="http://flickr.com/">služby Flickr</link>. Pomůže vám sdílet vaše obrázky s vaší rodinou, přáteli, kontakty nebo úplně všemi.

en: <app>Postr</app> supports the most common properties of a picture in Flickr, such as title, description and tags. It also supports groups, where you can share your pictures to the groups you are already subscribed in Flickr.
cs: Aplikace <app>Postr</app> podporuje většinu běžných vlastností obrázků na službě Flickr, jako je název, popis a štítky. Podporuje rovněž skupiny, kdy můžete sdílet své obrázky pro skupiny, jejichž členy již jste.

en: Using <app>Postr</app> you can define a set for your pictures, either new or existent, where you can keep them organized.
cs: Při používání aplikace <app>Postr</app> si můžete definovat sady svých obrázků, nové nebo stávající, ve kterých chcete své obrázky udržovat uspořádané.

en: In order to use <app>Postr</app> you need an account on <link href="http://flickr.com/">Flickr</link>.
cs: Abyste mohli aplikaci <app>Postr</app> používat, potřebujete zřízený účet na <link href="http://flickr.com/">službě Flickr</link>.

en: <app>Postr</app> window
cs: Okno <app>Postr</app>

en: <app>Postr</app> main window
cs: Hlavní okno <app>Postr</app>

en: <app>Postr</app> main window.
cs: Hlavní okno aplikace <app>Postr</app>.

en: Sharing your photographs with other people.
cs: Sdílení vašich fotografií s jinými lidmi.

en: Send your photographs to groups of your interest
cs: Pošlete své fotky svým zájmovým skupinám

en: Choose an image to upload
cs: Zvolte obrázek, který se má nahrát

en: Click on Send to Groups option. A list of your groups must be shown
cs: Klikněte na volbu Odeslat do skupin a zobrazí se seznam vašich skupin

en: Choose in what group or groups will be send the image
cs: Zvolte, do které skupiny či skupin se má obrázek odeslat

en: Before you can use the Send to Groups option, at least you must have one.
cs: Dříve než volbu Odeslat do skupin použijete, musíte vůbec nějakou skupinu mít.
