postr master - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Flickr Uploader
gl: Cargador para Flickr

en: Upload photos to Flickr
gl: Subir fotos a Flickr

en: Upload to Flickr...
gl: Subir a Flickr…

en: Upload the selected files into Flickr
gl: Enviar as fotos seleccionadas a Flickr

en: _File
gl: _Ficheiro

en: _Add Photos...
gl: _Engadir fotos…

en: _Remove Photos
gl: _Quitar fotos

en: _Save session
gl: _Gardar sesión

en: _Load session
gl: _Cargar sesión

en: _Switch user...
gl: _Cambiar de usuario…

en: _Upload
gl: _Subir

en: Select
gl: Seleccionar

en: Dese_lect All
gl: _Deseleccionar todo

en: _Invert Selection
gl: _Inverter a selección

en: _Help
gl: A_xuda

en: Add Photos...
gl: Engadir fotos…

en: Remove Photos
gl: Quitar fotos

en: Send to Groups
gl: Envair a grupos

en: _Content type:
gl: _Tipo de contido:

en: _Privacy:
gl: _Privacidade:

en: _Safety:
gl: _Seguranza:

en: _Visible in search results
gl: _Visíbel nos resultados de busca

en: _License:
gl: _Licenza:

en: Privacy, Safety, Type and License
gl: Privacidade, seguranza, tipo e licenza

en: _Title:
gl: _Título:

en: _Description:
gl: _Descrición:

en: Ta_gs:
gl: E_tiquetas:

en: Add to _Set:
gl: Engadir ao ál_bum:

en: Rename
gl: Renomear

en: Continue
gl: Continuar

en: Postr needs to login to Flickr to upload your photos. Please click on the link below to login to Flickr.
gl: Postr precisa iniciar sesión en Flickr para subir as súas fotos. Prema na ligazón de embaixo para iniciar a sesión en Flickr.

en: Login to Flickr
gl: Iniciar sesión en Flickr

en: An error occurred
gl: Produciuse un erro

en: Details
gl: Detalles

en: No title
gl: Sen título

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add Photos
gl: Engadir fotos

en: Images
gl: Imaxes

en: All Files
gl: Todos os ficheiros

en: <b>Currently Uploading</b>
gl: <b>Subindo actualmente</b>

en: Photos are still being uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
gl: Aínda hai fotos que se están subindo neste momento. Ten certeza de querer saír? Tamén pode gardar as súas subidas pendentes para máis tarde.

en: <b>Photos to be uploaded</b>
gl: <b>Fotos que subir</b>

en: There are photos pending to be uploaded. Are you sure you want to quit? You can also save your pending upload set for later.
gl: Aínda hai fotos por subir. Ten certeza de querer saír? Tamén pode gardar as súas subidas pendentes para máis tarde.

en: Image %s is too large, images must be no larger than %dMB in size.
gl: A imaxe %s é demasiado grande, as imaxes non poden ser máis grandes de %dMB en tamaño.

en: Uploading %(index)d of %(count)d
gl: Subindo %(index)d de %(count)d

en: Flickr Uploader (%(index)d/%(count)d)
gl: Cargador de Flickr (%(index)d/%(count)d)

en: Some Files does not exist or are currently inaccessible.
gl: Algúns ficheiros non existen ou actualmente son inaccesíbeis.

en: You are logged in as %s but loading
    an upload set for %s
gl: Iniciou sesión como %s pero está
    cargando un álbum para %s

en: Do you want to continue with the load?  You will not import photoset information.
gl: Desexa continuar coa carga? Non importará a información do álbum de fotos.

en: You are not logged in but loading
    an upload set for %s
gl: Non iniciou sesión pero estase
    cargando un álbum para %s

en: Uploading
gl: Subindo

en: None
gl: Ningunha

en: Create Photoset "%s"
gl: Crear álbum «%s»

en: new photoset (%m-%d-%y)
gl: álbum novo (%d-%m-%y)

en: Name for the new photoset:
gl: Nome do álbum novo:

en: Logged in as <b>%s</b>.
gl: Rexistrado como <b>%s</b>.

en: You can upload %(quota)s this month, and have %(to_upload)s to upload.
gl: Este mes pode subir %(quota)s, e ten %(to_upload)s para subir.

en: You can upload %(quota)s this month.
gl: Este mes pode subir %(quota)s.

en: %(to_upload)s to upload.
gl: %(to_upload)s para subir.
