tomboy - en to cs translation catalogue (468 entries)

en: Tomboy Applet Factory
cs: Generátor appletu Tomboy

en: Tomboy Notes
cs: Poznámky Tomboy

en: Simple and easy to use note-taking
cs: Jednoduché a snadno použitelné psaní poznámek

en: Accessories
cs: Příslušenství

en: S_ynchronize Notes
cs: S_ynchronizovat poznámky

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _About
cs: O _aplikaci

en: Take notes, link ideas, and stay organized
cs: Pomůže vám vyznat se ve vašich poznámkách

en: Note-taker
cs: Poznámky

en: Enable spellchecking
cs: Povolit hledání překlepů

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
cs: Je-li „true“, překlepy budou červeně podtrženy a návrhy správného zápisu budou zobrazovány v kontextové nabídce.

en: Enable WikiWord highlighting
cs: Povolit zvýrazňování WikiSlov

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
cs: Povolením této možnosti zvýrazníte slova, KteráVypadajíTakto. Kliknutí na slovo vytvoří poznámku s takovým názvem.

en: Enable automatic bulleted lists.
cs: Povolit automatické seznamy s odrážkami.

en: Enable this option if you want bulleted lists to be automatic when you place - or * at the beginning of a line.
cs: Zaškrtněte, jestli chcete automaticky vytvářet seznamy s odrážkami napsáním - nebo * na začátek řádku.

en: Enable Middle-Click Paste On Icon.
cs: Povolit vložení výběru kliknutím prostředního tlačítka na ikonu.

en: Enable this option if you want to be able to middle-click the Tomboy icon to paste timestamped content into the Start Here note.
cs: Zaškrtněte, jestli chcete povolit vložení aktuálního výběru do poznámky Začněte zde kliknutím prostředního tlačítka na ikonu Tomboye.

en: Enable custom font
cs: Povolit vlastní písmo

en: If true, the font name set in custom_font_face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
cs: Je-li „true“, bude se název písma nastavený v „custom_font_face“ používat při zobrazování poznámek. Jinak se bude používat výchozí písmo prostřední pracovní plochy.

en: Custom Font Face
cs: Vlastní řez písma

en: If enable_custom_font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
cs: Je-li volba „enable_custom_font“ nastavena na „true“, bude se zde nastavený název písma používat jako písmo pro zobrazování poznámek.

en: Enable global keybindings
cs: Povolit globální klávesové zkratky

en: If true, the desktop-global keybindings set in /apps/tomboy/global_keybindings will be enabled, allowing for useful Tomboy actions to be available from any application.
cs: Je-li „true“, budou povoleny globální klávesové zkratky nastavené v „/apps/tomboy/global_keybindings“, což zpřístupňuje užitečné akce Tomboy ze všech aplikací.

en: Enable the Delete Note confirmation dialog
cs: Zapnout potvrzovací dialogové okno mazání poznámky

en: If disabled, the "Delete Note" confirmation dialog will be suppressed.
cs: Pokud je vypnuto, ověřovací dialogové okno „Odstranit poznámku“ bude potlačeno.

en: Enable Tray Icon
cs: Zapnout ikonu v panelu

en: If true, Tomboy's tray icon will be displayed in the notification area. Disabling this may be useful when another application is providing the functionality of the tray icon.
cs: Pokud je zapnuto, bude v oznamovací oblasti zobrazena ikona Tomboy. Vypnutí této volby může být užitečné, pokud jiná aplikace poskytuje stejnou funkci ikony.

en: Start Here Note
cs: Poznámka Začněte zde

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Tomboy note menu and also accessible by hotkey.
cs: URI poznámky „Začněte zde“, která je vždy první v seznamu poznámek a má svoji vlastní klávesovou zkratku.

en: Minimum number of notes to show in menu
cs: Minimální počet poznámek zobrazovaných v nabídce

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Tomboy note menu.
cs: Celé číslo určující minimální počet poznámek zobrazovaných v nabídce poznámek Tomboy.

en: Maximum number of notes to show in menu
cs: Maximální počet poznámek zobrazovaných v nabídce

en: Integer determining the maximum number of notes to show in the Tomboy note menu.
cs: Celé číslo určující maximální počet poznámek zobrazovaných v nabídce poznámek Tomboy.

en: List of pinned notes.
cs: Seznam připíchnutých poznámek.

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Tomboy note menu.
cs: Seznam URI poznámek, které by vždy měly být zobrazeny v nabídce poznámek Tomboy. Položky seznamu jsou odděleny mezerami.

en: Maximum note title length to show in tray menu.
cs: Maximální délka názvu poznámky, který se zobrazí v nabídce appletu.

en: Maximum characters of note title to show in the Tomboy tray or panel applet note menu.
cs: Maximální délka názvu poznámky, který se zobrazí v nabídce appletu.

en: Enable startup notes
cs: Otevřít poznámky při startu

en: If enabled, all notes that were open when Tomboy quit will automatically be reopened at startup.
cs: Je-li povoleno, všechny otevřené poznámky při ukončování aplikace se automaticky otevřou při příštím spuštění.

en: Show applet menu
cs: Zobrazit menu appletu

en: The global keybinding for showing the Tomboy applet's menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
cs: Globální klávesová zkratka pro zobrazení menu appletu Tomboy. Formát vypadá jako „&lt;Control&gt;a“ nebo „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Analyzátor je poměrně velkorysý a povoluje velká i malá písmena a zkratky, např. „&lt;Ctl&gt;“ a „&lt;Ctrl&gt;“. Pokud možnost nastavíte na speciální řetězec „disabled“, nebude pro tuto akci žádná klávesová zkratka.

en: Open Start Here
cs: Otevřít Začněte zde

en: The global keybinding for opening the "Start Here" note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
cs: Globální klávesová zkratka pro otevření poznámky „Začněte zde“. Formát vypadá jako „&lt;Control&gt;a“ nebo „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Analyzátor je poměrně velkorysý a povoluje velká i malá písmena a zkratky, např. „&lt;Ctl&gt;“ a „&lt;Ctrl&gt;“. Pokud možnost nastavíte na speciální řetězec „disabled“, nebude pro tuto akci žádná klávesová zkratka.

en: Create a new Note
cs: Vytvořit novou poznámku

en: The global keybinding for creating and displaying a new Note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
cs: Globální klávesová zkratka pro vytvoření a zobrazení nové poznámky. Formát vypadá jako „&lt;Control&gt;a“ nebo „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Analyzátor je poměrně velkorysý a povoluje velká i malá písmena a zkratky, např. „&lt;Ctl&gt;“ a „&lt;Ctrl&gt;“. Pokud možnost nastavíte na speciální řetězec „disabled“, nebude pro tuto akci žádná klávesová zkratka.

en: Open Search Dialog
cs: Otevřít dialog hledání

en: The global keybinding for opening the Note Search dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
cs: Globální klávesová zkratka pro otevření dialogu pro hledání poznámky. Formát vypadá jako „&lt;Control&gt;a“ nebo „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Analyzátor je poměrně velkorysý a povoluje velká i malá písmena a zkratky, např. „&lt;Ctl&gt;“ a „&lt;Ctrl&gt;“. Pokud možnost nastavíte na speciální řetězec „disabled“, nebude pro tuto akci žádná klávesová zkratka.

en: Open Recent Changes
cs: Otevřít nedávné změny

en: The global keybinding for opening the Recent Changes dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
cs: Globální klávesová zkratka pro otevření dialogu Nedávné změny. Formát vypadá jako „&lt;Control&gt;a“ nebo „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Analyzátor je poměrně velkorysý a povoluje velká i malá písmena a zkratky, např. „&lt;Ctl&gt;“ a „&lt;Ctrl&gt;“. Pokud možnost nastavíte na speciální řetězec „disabled“, nebude pro tuto akci žádná klávesová zkratka.

en: Saved height of "Search All Notes" window
cs: Uložená výška okna „Hledat ve všech poznámkách“

en: Determines pixel height of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
cs: Určuje v pixelech výšku okna „Hledat ve všech poznámkách“; uloženo při ukončení aplikace Tomboy.

en: Saved width of "Search All Notes" window
cs: Uložená šířka okna „Hledat ve všech poznámkách“

en: Determines pixel width of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
cs: Určuje v pixelech šířku okna „Hledat ve všech poznámkách“; uloženo při ukončení aplikace Tomboy.

en: Saved horizontal position of "Search All Notes" window
cs: Uložená vodorovná poloha okna „Hledat ve všech poznámkách“

en: Determines X coordinate of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
cs: Určuje souřadnici X okna „Hledat ve všech poznámkách“; uloženo při ukončení aplikace Tomboy.

en: Saved vertical position of "Search All Notes" window
cs: Uložená svislá poloha okna „Hledat ve všech poznámkách“

en: Determines Y coordinate of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
cs: Určuje souřadnici Y okna „Hledat ve všech poznámkách“; uloženo při ukončení aplikace Tomboy.

en: Last Directory used in HTML Export
cs: Složka použitá při posledním exportu do HTML

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
cs: Poslední složka, do které byla exportována poznámka pomocí zásuvného modulu Exportovat do HTML.

en: HTML Export Linked Notes
cs: Exportovat související poznámky do HTML

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
cs: Poslední nastavení zaškrtávacího pole „Exportovat související poznámky“ v zásuvném modulu Exportovat do HTML.

en: HTML Export All Linked Notes
cs: Exportovat všechny související poznámky do HTML

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
cs: Poslední nastavení zaškrtávacího pole „Zahrnout všechny související poznámky“ v zásuvném modulu Exportovat do HTML. Toto nastavení je používáno ve spolupráci s nastavením „Exportovat související poznámky do HTML“ a určuje, zda zahrnout všechny související poznámky při exportu do HTML.

en: Sticky Note Importer First Run
cs: První spuštění importu lepicích poznámek

en: Indicates that the Sticky Note Importer plugin has not been run, so it should run automatically the next time Tomboy starts.
cs: Značí, že import lepicích poznámek nebyl spuštěn, takže by měl být spuštěn automaticky při dalším spuštění aplikace Tomboy.

en: Synchronization Client ID
cs: ID synchronizačního klienta

en: Unique identifier for this Tomboy client, used when communicating with a sychronization server.
cs: Jedinečný identifikátor klienta Tomboy používaný při komunikaci se synchronizačním serverem.

en: Synchronization Local Server Path
cs: Umístění synchronizace

en: Path to the synchronization server when using the filesystem synchronization service addin.
cs: Cesta k synchronizačnímu serveru v případě používání doplňku pro synchronizaci systému souborů.

en: Selected Synchronization Service Addin
cs: Nastavené synchronizační rozšíření

en: Unique identifier for the currently configured note synchronization service addin.
cs: Jedinečný identifikátor nastaveného rozšíření synchronizace poznámek.

en: FUSE Mounting Timeout (ms)
cs: Časový limit připojování FUSE (v ms)

en: Time (in milliseconds) Tomboy should wait for a response when using FUSE to mount a sync share.
cs: Časový limit (v milisekundách), po který se bude čekat na odezvu FUSE při připojování svazku k synchronizaci.

en: SSHFS Remote Synchronization Folder
cs: Složka vzdálené synchronizace pomocí SSHFS

en: Path on SSH server to Tomboy synchronization directory (optional).
cs: Umístění synchronizační složky na serveru SSH (volitelné).

en: SSHFS Synchronization Server URL
cs: Adresa serveru synchronizace pomocí SSHFS

en: URL of SSH server containing Tomboy synchronization directory.
cs: Adresa serveru SSH, na kterém je umístěna synchronizační složka.

en: SSHFS Remote Synchronization User Name
cs: Uživatelské jméno vzdálené synchronizace pomocí SSHFS

en: User name to use when connecting to the synchronization server via SSH.
cs: Uživatelské jméno, které se použije k připojení k synchronizačnímu serveru pomocí SSH.

en: SSHFS Synchronization Server Port
cs: Port synchronizace pomocí SSHFS

en: The port to use when connecting to the synchronization server via SSH. Set to -1 or less if default SSH port settings should be used instead.
cs: Port, který se použije k připojení k synchronizačnímu serveru pomocí SSH. Hodnoty -1 a menší způsobí, že se použije výchozí nastavení portů SSH.

en: Accept SSL Certificates
cs: Přijímat certifikáty SSL

en: Use wdfs option "-ac" to accept SSL certificates without prompting the user.
cs: Chcete-li přijímat certifikáty SSL bez zobrazení výzvy, spouštějte wdfs s přepínačem „-ac“.

en: Note Synchronization Conflict Saved Behavior
cs: Výchozí akce při konfliktu poznámek

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific behavior when a conflict is detected, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when a conflict occurs, so that they may handle each conflict situation on a case-by-case basis.
cs: Číselná hodnota, kterou se nastavuje chování ve chvíli, kdy se vyskytne konflikt synchronizace mezi poznámkami. Možné hodnoty najdete v dialogovém okně Předvolby -> Synchronizace -> Pokročilé. Akce jsou analogicky číslovány od 0 (vždy se zeptat) do 2.

en: Automatic Background Synchronization Timeout
cs: Časový limit automatické synchronizace na pozadí

en: Integer value indicating how frequently to perform a background sync of your notes (when sync is configured). Any value less than 1 indicates that autosync is disabled. The lowest acceptable positive value is 5. Value is in minutes.
cs: Celočíselná hodnota určující, jak často se bude provádět na pozadí synchronizace vašich poznámek (pokud je synchronizace nastavená). Jakákoliv hodnota nižší než 1 znamená, že je synchronizace vypnutá. Nejnižší přijatelná kladná hodnota je 5. Hodnota představuje čas v minutách.

en: Link Updating Behavior on Note Rename
cs: Chování aktualizace odkazů při přejmenování poznámky

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific link updating behavior when a note is renamed, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when renaming a note may impact links that exist in other notes. 1 indicates that links should automatically be removed. 2 indicates that link text should be updated to the new note name so that it will continue linking to the renamed note.
cs: Celočíselná hodnota představující předvolbu, zda vždy provádět určité chování ohledně aktualizace odkazu, když je poznámka přejmenována, místo aby na to byl dotazován uživatel. Hodnoty odpovídají internímu výčtu. 0 znamená, že si uživatel přeje být dotázán, když přejmenování poznámky může mít vliv na odkazy, které existují v jiných poznámkách. 1 znamená, že odkazy by měly být automaticky odstraněny. 2 znamená, že text odkazu by měl být aktualizován na nový název poznámky, takže bude nadále odkazovat na přejmenovanou poznámku.

en: Timestamp format
cs: Formát časového razítka

en: The date format that is used for the timestamp.
cs: Formát data používaný pro časové razítko.

en: Enable closing notes with escape.
cs: Povolit zavírání poznámek klávesou Escape.

en: If enabled, an opened note can be closed by hitting the escape key.
cs: Je-li povoleno, otevřená poznámka může být zavřena klávesou Escape.

en: The handler for "note://" URLs
cs: Obsluhovač pro URL typu „note://“

en: Set to TRUE to activate
cs: Pro aktivaci nastavte na TRUE

en: _File
cs: _Soubor

en: _New
cs: _Nová

en: Create a new note
cs: Vytvořit novou poznámku

en: _Open...
cs: _Otevřít…

en: Open the selected note
cs: Otevřít vybranou poznámku

en: _Delete
cs: O_dstranit

en: Delete the selected note
cs: Odstranit vybranou poznámku

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Close this window
cs: Zavřít toto okno

en: _Quit
cs: U_končit

en: Quit Tomboy
cs: Ukončit Tomboy

en: _Edit
cs: _Upravit

en: Tomboy Preferences
cs: Předvolby Tomboy

en: _Contents
cs: _Obsah

en: Tomboy Help
cs: Nápověda pro Tomboy

en: About Tomboy
cs: O aplikaci Tomboy

en: TrayIcon
cs: Ikona v panelu

en: Create _New Note
cs: Vytvořit _novou poznámku

en: _Search All Notes
cs: _Hledat ve všech poznámkách

en: Open the Search All Notes window
cs: Otevřít okno Hledat ve všech poznámkách

en: Start synchronizing notes
cs: Začít synchronizovat poznámky

note: Addin's tab caption
en: Advanced
cs: Pokročilé

note: Menu Min Note Count option
en: Minimum number of notes to show in Recent list
cs: Minimální počet poznámek zobrazených v Nedávné poznámky

note: Menu Max Note Count option
en: Maximum number of notes to show in Recent list
cs: Maximální počet poznámek zobrazených v Nedávné poznámky

en: What links here?
cs: Co sem odkazuje?

note: This is a disabled placeholder item for an empty menu
en: (none)
cs: (žádná)

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
cs: Jestli chcete, můžete si nastavit svoji vlastní ikonu pro jakoukoli Bugzillu. Stačí jenom přidat ji zde do seznamu.

en: Host Name
cs: Název serveru

en: Icon
cs: Ikona

en: Select an icon...
cs: Vybrat ikonu…

note: Extra Widget
en: _Host name:
cs: Náze_v počítače:

en: No host name specified
cs: Nebyl zadán název serveru

en: You must specify the Bugzilla host name to use with this icon.
cs: Musíte zadat adresu serveru s Bugzillou, kterému chcete přiřadit tuto ikonu.

en: Error saving icon
cs: Nepodařilo se uložit ikonu

en: Could not save the icon file.
cs: Nepodařilo se uložit soubor ikony.

en: Really remove this icon?
cs: Opravdu odstranit tuto ikonu?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
cs: Pokud odstraníte ikonu, bude navždy ztracena.

en: Cannot open email
cs: Nelze otevřít e-mail

en: Destination for HTML Export
cs: Cíl exportu do HTML

en: Export linked notes
cs: Exportovat související poznámky

en: Include all other linked notes
cs: Zahrnout všechny související poznámky

en: Export to HTML
cs: Exportovat do HTML

en: Your note was exported to "{0}".
cs: Vaše poznámka byla exportována do „{0}“.

en: Note exported successfully
cs: Poznámka úspěšně exportována

en: Access denied.
cs: Přístup odmítnut.

en: Folder does not exist.
cs: Složka neexistuje.

en: Could not save the file "{0}"
cs: Nelze uložit soubor „{0}“

en: _Folder Path:
cs: _Umístění složky:

en: Select Synchronization Folder...
cs: Vybrat synchronizační složku…

en: Folder path field is empty.
cs: Nezadali jste umístění složky.

en: Specified folder path does not exist, and Tomboy was unable to create it.
cs: Zadané umístění složky neexistuje a aplikace Tomboy ho nemohla vytvořit.

en: Local Folder
cs: Místní složka

en: Fixed Wid_th
cs: Pe_vná šířka

en: Cannot contact '{0}'
cs: Nelze kontaktovat „{0}“

en: Error running gaim-remote: {0}
cs: Nepodařilo se spustit gaim-remote: {0}

en: Insert Timestamp
cs: Vložit časové razítko

note: initial newline
en: dddd, MMMM d, h:mm tt
cs: dddd d. MMMM, h:mm tt

en: Choose one of the predefined formats or use your own.
cs: Vyberte si jeden z přednastavených formátů, nebo si vytvořte vlastní.

en: Use _Selected Format
cs: _Použít vybraný formát

en: _Use Custom Format
cs: Používat vlastní _písmo

en: Today: Template
cs: Dnes: Šablona

en: Today:
cs: Dnes:

note: Format: "Today: Friday, July 01 2005"
en: dddd, MMMM d yyyy
cs: dddd d. MMMM yyyy

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Appointments
cs: Události

en: Change the <b>Today: Template</b> note to customize the text that new Today notes have.
cs: Změňte poznámku <span weight="bold">Dnes: Šablona</span>, abyste si nastavili podobu poznámky dne.

en: _Open Today: Template
cs: _Otevřít Dnes: Šablona

en: Print
cs: Vytisknout

en: Error printing note
cs: Nepodařilo se vytisknout poznámku

en: Page {0} of {1}
cs: Strana {0} z {1}

note: Translators: Explanation of the date and time format specifications can be found here: * http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.globalization.datetimeformatinfo.aspx
en: dddd MM/dd/yyyy, hh:mm:ss tt
cs: dddd, d. M. yyyy H.mm:ss

note: Adding menu item when note is opened and window created
en: Remove broken links
cs: Odstranit nefunkční odkazy

en: _Tools
cs: Nás_troje

en: _Remove broken links
cs: Odst_ranit nefunkční odkazy

en: Add a sketch
cs: Kreslit

en: User_name:
cs: Uživatelské jmé_no:

en: _Folder Path (optional):
cs: U_místění složky (volitelné):

note: Text for label describing setup required for SSH sync addin to work
en: SSH synchronization requires an existing SSH key for this server and user, added to a running SSH daemon.
cs: Synchronizace pomocí SSH vyžaduje existující klíče SSH tohoto serveru a uživatele přidané do běžícího démona SSH.

en: Server or username field is empty.
cs: Není zadán server nebo uživatelské jméno.

en: Timeout connecting to server. Please ensure that your SSH key has been added to a running SSH daemon.
cs: Časový limit pro připojení k serveru vypršel. Ujistěte se, že démon SSH běží a máte v něm přidán svůj klíč SSH.

en: Import from Sticky Notes
cs: Importovat z Lepicích poznámek

en: No Sticky Notes found
cs: Nenalezeny žádné lepicí poznámky

en: No suitable Sticky Notes file was found at "{0}".
cs: V „{0}“ nebyl nalezen vhodný soubor lepicích poznámek.

en: Sticky Notes import completed
cs: Import lepicích poznámek dokončen

en: <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Note was successfully imported. | <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Notes were successfully imported.
cs[0]: <b>{0}</b> z <b>{1}</b> lepicí poznámky bylo úspěšně importováno.
cs[1]: <b>{0}</b> z <b>{1}</b> lepicích poznámek bylo úspěšně importováno.
cs[2]: <b>{0}</b> z <b>{1}</b> lepicích poznámek bylo úspěšně importováno.

en: Untitled
cs: Beze jména

en: Sticky Note:
cs: Lepicí poznámka:

note: Note to translators: "All" here must match up with the "All" category translation in Tasque for this to work properly.  "All" is used here to allow Tasque to decide which default category will be used to create the new task.
en: All
cs: Všechny

en: --- Tasque is not running ---
cs: --- Aplikace Tasque neběží ---

en: _Underline
cs: _Podtrhnout

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: URL, username, or password field is empty.
cs: Položky URL, přihlašovací jméno nebo heslo nejsou vyplněny!

en: There was an error connecting to the server.  This may be caused by using an incorrect user name and/or password.
cs: Při připojování k serveru došlo k chybě. To může být způsobeno špatně zadaným uživatelským jménem a/nebo heslem.

note: TODO: If the above fails (no keyring daemon), save all but password to GConf, and notify user. Save configuration into GConf Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_url", url ?? string.Empty); Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_username", username ?? string.Empty);
en: Saving configuration to the GNOME keyring failed with the following message:
cs: Nepodařilo se uložit nastavení do klíčenky GNOME:

en: Connect to Server
cs: Připojit se k serveru

en: Connected
cs: Připojeno

note: Translators: The web service supporting Tomboy WebSync is not responding as expected
en: Server not responding. Try again later.
cs: Nepodařilo se připojit k serveru. Zkuste to později.

en: Authorization Failed, Try Again
cs: Synchronizace se nepodařila, zkuste to znovu

note: Translators: Title of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Tomboy Web Authorization Successful
cs: Autorizace aplikace Tomboy skrze WWW byla úspěšná

note: Translators: Body of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Please return to the Tomboy Preferences window and press Save to start synchronizing.
cs: Vraťte se prosím do okna s předvolbami aplikace Tomboy a stiskněte tlačítko Uložit pro zahájení synchronizace.

en: Connected. Press Save to start synchronizing
cs: Připojeno k serveru. Chcete-li zahájit synchronizaci, stiskněte tlačítko Uložit

note: Translators: The user must take action in their web browser to continue the authorization process
en: Authorizing in browser (Press to reset connection)
cs: Ověřování v prohlížeči (Stiskněte pro obnovení spojení)

note: Translators: Sometimes a user's default browser is not set, so we recommend setting it and trying again
en: Set the default browser and try again
cs: Nastavte si výchozí prohlížeč WWW a zkuste to znovu

en: Tomboy Web
cs: Webové stránky Tomboy

en: Export All Notes to {0}
cs: Exportovat všechny poznámky do {0}

en: Start exporting notes to {0}
cs: Spustit export poznámek do formátu {0}

en: Export selected notebook to {0}
cs: Exportovat vybraný sešit do {0}

en: Start exporting notebook to {0}
cs: Spustit export sešitu do formátu {0}

en: Export
cs: Exportovat

en: Export your notes.
cs: Exportovat vaše poznámky.

en: Export All Notes To {0}
cs: Exportovat všechny poznámky do {0}

en: Export Selected Notebook To {0}
cs: Exportovat vybraný sešit do {0}

en: Could not export, access denied.
cs: Nelze exportovat, odepřen přístup.

en: Could not export, folder does not exist.
cs: Nelze exportovat, složka neexistuje.

en: Could not export, error with the path. (No ending "?)
cs: Nelez exportovat, chyba v cestě. (Nejsou nezakončeny uvozovky?)

en: Could not export: {0}
cs: Nelze exportovat: {0}

en: All Notes {0} Export
cs: Export všech poznámek do formátu {0}

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Unfiled Notes
cs: Nezařazené poznámky

en: Your notes were exported to "{0}".
cs: Vaše poznámka byla exportována do složky „{0}“.

en: Notes exported successfully
cs: Poznámka byla úspěšně exportována

en: Could not save the files in "{0}"
cs: Nelze uložit soubor ve složce „{0}“

note: Translators: {0} is the export type, e.g. HTML
en: Create destination folder for {0} export
cs: Vytvoření cílové složky pro export do {0}

en: Search All Notes
cs: Hledat ve všech poznámkách

note: IShellLink new_notebook = CreateShellLink("New Notebook", topmboy_path, "--new-notebook", icons_path, (int)TomboyIcons.NewNotebook); if (new_notebook != null) object_collection.AddObject(new_notebook);
en: Create New Note
cs: Vytvořit novou poznámku

en: {0} (new)
cs: {0} (nová)

en: Recent Notes
cs: Nedávné poznámky

note: Translators: This is the name of "Window" menu in the Mac menubar
en: _Window
cs: _Okno

en: Preferences...
cs: Předvolby…

en: Create a new notebook
cs: Vytvořit nový sešit

en: Type the name of the notebook you'd like to create.
cs: Napište název sešitu, který chcete vytvořit.

en: N_otebook name:
cs: Náz_ev sešitu:

en: Name already taken
cs: Název je používán

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: Note_books
cs: _Sešity

en: Create a new note in a notebook
cs: Vytvořit novou poznámku v sešitě

en: New Note_book...
cs: Nový _sešit…

en: _New Note
cs: _Nová poznámka

en: Create a new note in this notebook
cs: Vytvořit novou poznámku v tomto sešitě

en: _Open Template Note
cs: _Otevřít šablonu

en: Open this notebook's template note
cs: Otevřít šablonu poznámky sešitu

en: Delete Note_book
cs: Odstranit _sešit

en: Delete the selected notebook
cs: Odstranit vybraný sešit

en: Notebooks
cs: Sešity

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "{0}". TODO: Figure out how to make this note for trans
en: {0} Notebook Template
cs: Šablona sešitu {0}

en: New Note
cs: Nová poznámka

en: All Notes
cs: Všechny poznámky

en: Really delete this notebook?
cs: Opravdu odstranit tento sešit?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
cs: Poznámky, které patří do tohoto sešitu, nebudou smazány, avšak už do něj nebudou patřit. Tato akce nemůže být vrácena zpět.

en: No notebook
cs: Žádný sešit

note: Translators should preserve the "{0}" in the following string.  After being formatted for a notebook named, "Meetings", for example, the resultant string would be: New "Meetings" Note
en: New "{0}" Note
cs: Nová poznámka „{0}“

en: Place this note into a notebook
cs: Umístit tuto poznámku do sešitu

en: Notebook
cs: Sešit

en: _New notebook...
cs: Nový _sešit…

en: New Note {0}
cs: Nová poznámka {0}

en: Really delete "{0}"?
cs: Opravdu odstranit „{0}“?

en: Really delete this {0} note? | Really delete these {0} notes?
cs[0]: Opravdu odstranit tuto poznámku?
cs[1]: Opravdu odstranit tyto {0} poznámky?
cs[2]: Opravdu odstranit těchto {0} poznámek?

en: If you delete a note it is permanently lost.
cs: Pokud odstraníte poznámku, bude navždy ztracena.

en: An error occurred while saving your notes. Please check that you have sufficient disk space, and that you have appropriate rights on {0}. Error details can be found in {1}.
cs: Došlo k chybě během ukládání poznámky. Zkontrolujte, zda máte dostatek volného místa a můžete zapisovat do složky {0}. Chybové hlášení naleznete v {1}.

en: Error saving note data.
cs: Nepodařilo se uložit poznámku.

note: New Note Template Translators: This is 'New Note' Template, not New 'Note Template'
en: New Note Template
cs: Nová šablona

note: Create migration notification note Translators: The title of the data migration note
en: Your Notes Have Moved!
cs: Vaše poznámky byly přemístěny!

note: Translators: The contents (not including the title) of the data migration note. {0}, {1}, {2}, {3}, and {4} are replaced by directory paths and should not be changed
en: In the latest version of Tomboy, your note files have moved.  You have probably never cared where your notes are stored, and if you still don't care, please go ahead and <bold>delete this note</bold>.  :-)
    
    Your old note directory is still safe and sound at <link:url>{0}</link:url> . If you go back to an older version of Tomboy, it will look for notes there.
    
    But we've copied your notes and configuration info into new directories, which will be used from now on:
    
    <list><list-item dir="ltr">Notes can now be found at <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Configuration is at <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">You can install add-ins at <link:url>{3}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Log files can be found at <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Ciao!
cs: V této verzi aplikace Tomboy jsme změnili strukturu složek aplikace. Pravděpodobně jste nikdy nepátrali po tom, kde jsou vaše poznámky uloženy, a pokud vás to nezajímá ani teď, <bold>klidně tuto poznámku vymažte</bold> a pokračujte ve své práci. :-)
    
    Složka s minulými poznámkami je bezpečně uložen v <link:url>{0}</link:url> . Všechny starší verze aplikace Tomboy hledají poznámky právě tam.
    
    Všechna vaše minulá nastavení a poznámky byly převedeny do nových složek, které jsou rozděleny takto:
    
    <list><list-item dir="ltr">Vaše poznámky jsou nyní ve složce <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Nastavení najdete ve složce <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Doplňky instalujte do složek <link:url>{3}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Evidence najdete ve složce <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Ciao!

en: <note-content>Start Here
    
    <bold>Welcome to Tomboy!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Tomboy Notes menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
cs: <note-content>Začněte zde
    
    <bold>Vítejte v poznámkách Tomboy!</bold>
    
    Použijte poznámku „Začněte zde!“ k organizaci svých nápadů a myšlenek.
    
    Další poznámku si můžete vytvořit kliknutím na položku „Vytvořit novou poznámku“ v nabídce Tomboy. Poznámka se ukládá automaticky během psaní.
    
    Splétejte své nápady dohromady pomocí odkazů na relevantní informace v jednotlivých poznámkách!
    
    Vytvořili jsme pro vás poznámku <link:internal>Používání odkazů v poznámkách Tomboy</link:internal>. Všimli jste si, že pokaždé, když napíšeme <link:internal>Používání odkazů v poznámkách Tomboy</link:internal>, tak se text podtrhne? Klikněte na odkaz a zjistěte, jak se používají odkazy.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Tomboy
    
    Notes in Tomboy can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
cs: <note-content>Používání odkazů v poznámkách Tomboy
    
    Poznámky v aplikaci Tomboy mohou být vzájemně propojeny označením textu v aktuální poznámce a kliknutím na tlačítko <bold>Odkaz</bold> v liště nástrojů. Tímto vytvoříte novou poznámku s vyznačeným názvem a s tím také odkaz na ni.
    
    Změnou názvu poznámky se změní také odkazy na ni. Vyhnete se tak nefunkčním odkazům.
    
    Pokud použijete kdekoliv v poznámce název již existující poznámky, bude automaticky převeden na odkaz.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
cs: Začněte zde

en: Using Links in Tomboy
cs: Používání odkazů v poznámkách Tomboy

note: Use a simple "Describe..." body and highlight it so it can be easily overwritten
en: Describe your new note here.
cs: Sem napište svou novou poznámku.

en: Rename Note Links?
cs: Přejmenovat odkazy na poznámku?

en: _Rename Links
cs: _Přejmenovat odkazy

en: _Don't Rename Links
cs: _Nepřejmenovat odkazy

en: Rename links in other notes from "<span underline="single">{0}</span>" to "<span underline="single">{1}</span>"?
    
    If you do not rename the links, they will no longer link to anything.
cs: Přejmenovat odkazy v jiných poznámkách z „<span underline="single">{0}</span>“ na „<span underline="single">{1}</span>“?
    
    Pokud tyto odkazy nepřejmenujete, budou odkazovat do prázdna.

en: Rename Links
cs: Přejmenovat odkazy

en: Note Title
cs: Název poznámky

note: Translators: This button causes all notes in the list to be selected
en: Select All
cs: Vybrat vše

note: Translators: This button causes all notes in the list to be unselected
en: Select None
cs: Zrušit výběr

en: Ad_vanced
cs: P_okročilé

en: Always show this _window
cs: _Vždy zobrazit toto okno

en: Never rename _links
cs: Nikdy nepřejmenovat _odkazy

en: Alwa_ys rename links
cs: Vžd_y přejmenovat odkazy

en: Find in This Note
cs: Najít v této poznámce

en: _Link to New Note
cs: _Odkaz na novou poznámku

en: Te_xt
cs: _Text

en: _Find in This Note
cs: _Najít v této poznámce

en: Clos_e All Notes
cs: Z_avřít všechny poznámky

en: Search
cs: Hledat

note: TODO: If we ever add a way to customize internal keybindings, this will need to change
en: Search your notes
cs: Hledat ve vašich poznámkách

en: Link
cs: Odkaz

en: Link selected text to a new note
cs: Propojit vybraný text s novou poznámkou

en: Set properties of text
cs: Nastavit vlastnosti textu

en: T_ools
cs: _Nástroje

en: Use tools on this note
cs: Použít na tuto poznámku nástroje

en: Delete this note
cs: Odstranit tuto poznámku

en: Synchronize Notes
cs: Synchronizovat poznámky

en: This note is a template note. It determines the default content of regular notes, and will not show up in the note menu or search window.
cs: Tato poznámka slouží jako šablona. Je výchozím vzorem obsahu běžné poznámky a nezobrazuje se v nabídce poznámek a vyhledávacím okně.

en: Convert to regular note
cs: Převést na běžnou poznámku

en: Save Si_ze
cs: Uložit veliko_st

en: Save Se_lection
cs: U_ložit výběr

en: Save _Title
cs: Uloži_t název

en: _Find...
cs: _Najít…

en: Find _Next
cs: Hledat _následující

en: Find _Previous
cs: Hledat _předchozí

en: Cannot create note
cs: Nelze vytvořit poznámku

en: _Find:
cs: _Hledat:

en: _Previous
cs: _Předchozí

en: _Next
cs: _Další

note: x of x - specifically Number of Matches and what location is the cursor in the list of matches
en: {0} of {1}
cs: {0} z {1}

en: _Bold
cs: _Tučné

en: _Italic
cs: _Kurzíva

en: _Strikeout
cs: _Přeškrtnuté

en: _Highlight
cs: _Zvýraznění

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: _Normal
cs: _Normální

en: Hu_ge
cs: _Obrovské

en: _Large
cs: _Velké

en: S_mall
cs: _Malé

en: Increase Font Size
cs: Zvětšit písmo

en: Decrease Font Size
cs: Zmenšit písmo

en: Bullets
cs: Odrážky

en: Editing
cs: Úpravy

en: Hotkeys
cs: Klávesové zkratky

en: Synchronization
cs: Synchronizace

en: Add-ins
cs: Doplňky

en: _Spell check while typing
cs: _Kontrola překlepů během psaní

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
cs: Překlepy budou červeně podtrženy a návrhy správného zápisu budou zobrazeny v kontextové nabídce.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
cs: Zvýrazňovat _WikiSlova

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
cs: Povolením této možnosti zvýrazníte slova, <b>KteráVypadajíTakto</b>. Kliknutí na slovo vytvoří poznámku s takovým názvem.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
cs: Po_volit automatické seznamy s odrážkami

en: Use custom _font
cs: Používat vlastní _písmo

en: When renaming a linked note:
cs: Při přejmenování odkazované poznámky:

en: Ask me what to do
cs: Dotázat se mě, co udělat

en: Never rename links
cs: Odkazy nikdy nepřejmenovat

en: Always rename links
cs: Odkazy vždy přejmenovat

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
cs: Použijte šablonu k upřesnění, jaký text se má vložit do nové poznámky.

en: Open New Note Template
cs: Otevřít šablonu nové poznámky

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
cs: Používat _klávesové zkratky

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;ALT&gt;F11</b>, <b>&lt;ALT&gt;N</b>
cs: Klávesové zkratky vám umožňují rychle používat své poznámky odkudkoliv stiskem klávesy. Příklady klávesových zkratek: <b>&lt;Alt&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
cs: Zobrazit nabídku pozná_mek

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
cs: Otevřít „_Začněte zde“

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
cs: Vytvořit _novou poznámku

note: Open Search All Notes window keybinding...
en: Open "Search _All Notes"
cs: Otevřít „Hledat ve všech poznámkách“

en: Ser_vice:
cs: Služ_ba:

en: Not configurable
cs: Nedostupné

en: Automaticall_y Sync in Background Every
cs: Automatick_y synchronizovat na pozadí každých

note: Translators: See above comment for details on this string.
en: Minutes
cs: minut

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
cs: P_okročilé…

en: The following add-ins are installed
cs: Máte nainstalovány následující doplňky

en: Get More Add-Ins...
cs: Získat více doplňků…

en: _Enable
cs: _Povolit

en: _Disable
cs: _Zakázat

en: Not Implemented
cs: Neimplementováno

en: {0} Preferences
cs: Předvolby {0}

en: Choose Note Font
cs: Zvolte písmo poznámek

en: Other Synchronization Options
cs: Další volby synchronizace

en: When a conflict is detected between a local note and a note on the configured synchronization server:
cs: Když nastane konflikt mezi místní poznámkou a poznámkou na nastaveném synchronizačním serveru:

en: Always ask me what to do.
cs: Vždy se mě zeptat, co dělat.

en: Rename my local note.
cs: Přejmenovat moji místní poznámku.

en: Replace my local note with the server's update.
cs: Zaměnit moji místní poznámku s poznámkou na serveru.

en: Are you sure?
cs: Jste si jisti?

en: Clearing your synchronization settings is not recommended.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
cs: Nedoporučuje se mazat nastavení synchronizace. Při příští synchronizaci můžete být znovu vyzváni k synchronizaci všech svých poznámek.

en: Resetting Synchronization Settings
cs: Obnovuje se nastavení synchronizace

en: You have disabled the configured synchronization service.  Your synchronization settings will now be cleared.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
cs: Zakázali jste nastavenou synchronizační službu. Veškeré její nastavení bude nyní smazáno. Může se stát, že při uložení nového nastavení budete muset synchronizovat všechny své poznámky znovu.

en: Connection successful
cs: Úspěšné připojení

en: Tomboy is ready to synchronize your notes. Would you like to synchronize them now?
cs: Aplikace Tomboy je připravena synchronizovat vaše poznámky. Chcete je synchronizovat právě teď?

en: Please check your information and try again.  The log file {0} may contain more information about the error.
cs: Zkontrolujte zadané informace a zkuste to znovu. Můžete se také zkusit podívat do souboru {0} se záznamem.

en: Error connecting
cs: Chyba připojování

en: Version:
cs: Verze:

en: Author:
cs: Autor:

en: Add-in Dependencies:
cs: Závislosti doplňků:

en: _Search:
cs: _Hledat:

en: Note
cs: Poznámka

en: Last Changed
cs: Naposledy změněna

en: Matches
cs: Odpovídá

en: Title match
cs: Název odpovídá

en: {0} match | {0} matches
cs[0]: {0} odpovídá
cs[1]: {0} odpovídají
cs[2]: {0} odpovídá

en: Total: {0} note | Total: {0} notes
cs[0]: Celkem: {0} poznámka
cs[1]: Celkem: {0} poznámky
cs[2]: Celkem: {0} poznámek

en: Matches: {0} note | Matches: {0} notes
cs[0]: Celkem: {0} poznámka
cs[1]: Celkem: {0} poznámky
cs[2]: Celkem: {0} poznámek

en: No results found in the selected notebook.
    Click here to search across all notes.
cs: Ve vybraném sešitě nebyl nalezen žádný výsledek.
    Kliknutím zde prohledáte všechny sešity.

en: Click here to search across all notebooks
cs: Kliknutím zde prohledáte všechny sešity

en: Notes
cs: Poznámky

en: This synchronization addin is not supported on your computer. Please make sure you have FUSE and {0} correctly installed and configured
cs: Toto synchronizační rozšíření není na vašem počítači podporováno. Ujistěte se, že máte nainstalovány a správně nastaveny FUSE a {0}.

en: Could not read testfile.
cs: Nepodařilo se přečíst testovací soubor.

en: Write test failed.
cs: Nepodařilo se vytvořit testovací soubor.

en: Timeout connecting to server.
cs: Časový limit pro připojení k serveru vypršel.

en: Error connecting to server.
cs: Nepodařilo se připojit k serveru.

en: FUSE could not be enabled.
cs: FUSE nemůže být povoleno.

en: An error ocurred while connecting to the specified server:
cs: Během pokusu připojit se k serveru došlo k chybě:

note: Expander containing TreeView
en: Details
cs: Detaily

en: Status
cs: Stav

en: Acquiring sync lock...
cs: Získává se synchronizační zámek…

en: Committing changes...
cs: Zapisují se změny…

en: Synchronizing Notes
cs: Synchronizace poznámek

en: Synchronizing your notes...
cs: Vaše poznámky se synchronizují…

en: This may take a while, kick back and enjoy!
cs: Tato operace může chvíli trvat, zkuste to později!

en: Connecting to the server...
cs: Připojuje se k serveru…

en: Deleting notes off of the server...
cs: Ze serveru se odstraňují poznámky…

en: Downloading new/updated notes...
cs: Stahují se nové/aktualizované poznámky…

en: Server Locked
cs: Server zamknut

en: Server is locked
cs: Server je zamknutý

en: One of your other computers is currently synchronizing.  Please wait 2 minutes and try again.
cs: Jeden z vašich počítačů se právě synchronizuje. Počkejte prosím 2 minuty a poté to zkuste znovu.

en: Preparing to download updates from server...
cs: Připravuje se stažení změn ze serveru…

en: Preparing to upload updates to server...
cs: Připravuje se nahrání změn na server…

en: Uploading notes to server...
cs: Poznámky se nahrávají na server…

en: Synchronization Failed
cs: Synchronizace selhala

en: Failed to synchronize
cs: Nepodařilo se synchronizovat

en: Could not synchronize notes.  Check the details below and try again.
cs: Nelze synchronizovat poznámky. Zkontrolujte podrobnosti a zkuste to znovu.

en: Synchronization Complete
cs: Synchronizace hotova

en: Synchronization is complete
cs: Synchronizace proběhla úspěšně

en: {0} note updated. | {0} notes updated.
cs[0]: {0} poznámka byla aktualizována.
cs[1]: {0} poznámky byly aktualizovány.
cs[2]: {0} poznámek bylo aktualizováno.

en: Your notes are now up to date.
cs: Vaše poznámky jsou nyní aktualní.

en: Synchronization Canceled
cs: Synchronizace zrušena

en: Synchronization was canceled
cs: Synchronizace byla zastavena

en: You canceled the synchronization.  You may close the window now.
cs: Zastavili jste synchronizaci. Nyní můžete okno zavřít.

en: Synchronization Not Configured
cs: Synchronizace nenastavena

en: Synchronization is not configured
cs: Synchronizace není nastavena

en: Please configure synchronization in the preferences dialog.
cs: Nastavte prosím synchronizaci v dialogovém okně předvoleb.

en: Synchronization Service Error
cs: Chyba synchronizační služby

en: Service error
cs: Chyba služby

en: Error connecting to the synchronization service.  Please try again.
cs: Během pokusu připojit se k synchronizační službě došlo k chybě. Zkuste to znovu.

en: Deleted locally
cs: Smazáno místně

en: Deleted from server
cs: Smazáno ze serveru

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Added
cs: Přidáno

en: Uploaded changes to server
cs: Změny byly nahrány na server

en: Uploaded new note to server
cs: Nová poznámka byla nahrána na server

en: Note Conflict
cs: Konflikt poznámky

note: Suggest renaming note by appending " (old)" to the existing title
en:  (old)
cs:  (stará)

en: Rename local note:
cs: Přejmenovat místní poznámku:

en: Update links in referencing notes
cs: Aktualizovat odkazy v souvisejících poznámkách

en: Overwrite local note
cs: Přepsat místní poznámku

en: Always perform this action
cs: Vždy provádět tuto akci

note: Set initial dialog text
en: Note conflict detected
cs: Nalezen konflikt poznámek

en: The server version of "{0}" conflicts with your local note.  What do you want to do with your local note?
cs: Poznámka na serveru „{0}“ koliduje s místní. Co chcete udělat s místní poznámkou?

en: Could not enable FUSE
cs: Nelze povolit FUSE

en: The FUSE module could not be loaded. Please check that it is installed properly and try again.
cs: Modul FUSE nemohl být načten. Zkontrolujte, zda je správně nainstalován a zkuste to znovu.

en: Enable FUSE?
cs: Povolit FUSE?

note: TODO: This message isn't entirely accurate. We should fix it.
en: The synchronization you've chosen requires the FUSE module to be loaded.
    
    To avoid getting this prompt in the future, you should load FUSE at startup.  Add "modprobe fuse" to /etc/init.d/boot.local or "fuse" to /etc/modules.
cs: Způsob synchronizace, který jste zvolili, vyžaduje, aby byl načten modul FUSE.
    
    Abyste příště zamezili tomuto varování, bylo by vhodné spouštět FUSE při startu systému. Přidejte řádek „modprobe fuse“ do souboru /etc/init.d/boot.local nebo „fuse“ do /etc/modules.

en: Cannot create new note
cs: Nelze vytvořit novou poznámku

en: Primary Development:
cs: Hlavní vývoj:

en: Contributors:
cs: Přispěvatelé:

en: Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004-2011 Others
cs: Copyright © 2004 – 2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004 – 2011 ostatní

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
cs: Jednoduchá a snadno použitelná aplikace pro poznámky na pracovní ploše.

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Tomboy: A simple, easy to use desktop note-taking application.
    Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    <alex@beatniksoftware.com>
    
    Copyright © 2004-2011 Others
cs: Tomboy: Jednoduchá, snadno použitelná aplikace pro poznámky na pracovní ploše.
    Copyright © 2004 – 2007 Alex Graveley
    <alex@beatniksoftware.com>
    
    Copyright © 2004 – 2011 ostatní

en: Usage:
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
      --note-path [path]		Load/store note data in this directory.
      --search [text]		Open the search all notes window with the search text.
cs: Použití:
      --version			Vypsat informace o verzi.
      --help			Vypsat tuto zprávu o použití.
      --note-path [cesta]		Načíst/uložit data poznámek v této složce.
      --search [text]		Otevřít okno Hledat ve všech poznámkách s hledaným textem.

en:   --new-note			Create and display a new note.
      --new-note [title]		Create and display a new note, with a title.
      --open-note [title/url]	Display the existing note matching title.
      --start-here			Display the 'Start Here' note.
      --highlight-search [text]	Search and highlight text in the opened note.
cs:   --new-note			Vytvořit a zobrazit novou poznámku.
      --new-note [název]		Vytvořit a zobrazit novou poznámku s názvem.
      --open-note [název/url]	Zobrazit existující poznámku odpovídající názvu.
      --start-here			Zobrazit poznámku „Začněte Zde“.
      --highlight-search [text]	Vyhledat a zvýraznit text v otevřené poznámce.

en:   --addin:html-export-all [path]	Exports all notes to HTML in the given location.
      --addin:html-export-all-quit [path]	Exports all notes to HTML in the given location and then quits.
cs:   --addin:html-export-all [cesta]	Exportovat všechny poznámky do HTML v zadaném místě.
      --addin:html-export-all-quit [cesta]	Exportovat všechny poznámky do HTML v zadaném místě a skončit.

en: Version {0}
cs: Verze {0}

en:  (new)
cs:  (nová)

en: _About Tomboy
cs: O _aplikaci Tomboy

en: The "Tomboy Notes Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
cs: Nelze nalézt „Příručku aplikace Tomboy“. Ověřte, zda byla v pořádku dokončena instalace.

en: Help not found
cs: Nápověda nebyla nalezena

en: Cannot open location
cs: Nelze otevřít umístění

en: Today, {0}
cs: Dnes, {0}

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday, {0}
cs: Včera, {0}

en: Yesterday
cs: Včera

en: {0} day ago, {1} | {0} days ago, {1}
cs[0]: Včera, {1}
cs[1]: Před {0} dny, {1}
cs[2]: Před {0} dny, {1}

en: {0} day ago | {0} days ago
cs[0]: Včera
cs[1]: Před {0} dny
cs[2]: Před {0} dny

en: Tomorrow, {0}
cs: Zítra, {0}

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: In {0} day, {1} | In {0} days, {1}
cs[0]: Za jeden den, {1}
cs[1]: Za {0} dny, {1}
cs[2]: Za {0} dní, {1}

en: In {0} day | In {0} days
cs[0]: Za jeden den
cs[1]: Za {0} dny
cs[2]: Za {0} dní

en: MMMM d, h:mm tt
cs: d. MMMM, h:mm tt

en: No Date
cs: Žádný termín

en: MMMM d yyyy, h:mm tt
cs: d. MMMM yyyy, h:mm tt

en: MMMM d yyyy
cs: MMMM d rrrr

en: (Untitled {0})
cs: (Bez názvu {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
cs: Poznámka s názvem <b>{0}</b> již existuje. Než budete pokračovat, zvolte pro tuto poznámku jiný název.

en: Note title taken
cs: Název poznámky používán

en: _Copy Link Address
cs: _Kopírovat adresu odkazu

en: _Open Link
cs: _Otevřít odkaz
