Tomboy - en to nl translation catalogue (458 entries)

en: Accessories
nl: Hulpmiddelen

en: Simple and easy to use note-taking
nl: Eenvoudig en snel notities maken

en: Tomboy Applet Factory
nl: Tomboy-appletfactory

en: Tomboy Notes
nl: Tomboy-notities

en: S_ynchronize Notes
nl: Notitites s_ynchroniseren

en: _About
nl: In_fo

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren…

en: Note-taker
nl: Notitieboekje

en: Take notes, link ideas, and stay organized
nl: Notities en ideeën opschrijven, koppelen en beheren

en: Accept SSL Certificates
nl: SSL-certificaten accepteren

en: Automatic Background Synchronization Timeout
nl: Timeout voor automatische synchronisatie op de achtergrond

en: Create a new Note
nl: Nieuwe notitie

en: Custom Font Face
nl: Aangepast lettertype

en: Determines X coordinate of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
nl: Bepaalt de x-coördinaat van het venster "Alle notities doorzoeken"; opgeslagen als Tomboy afgesloten wordt.

en: Determines Y coordinate of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
nl: Bepaalt de y-coördinaat van het venster "Alle notities doorzoeken"; opgeslagen als Tomboy afgesloten wordt.

en: Determines pixel height of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
nl: Bepaalt de hoogte van het venster "Alle notities doorzoeken" (in pixels); opgeslagen als Tomboy afgesloten wordt.

en: Determines pixel width of "Search All Notes" window; stored on Tomboy exit.
nl: Bepaalt de breedte van het venster "Alle notities doorzoeken" (in pixels); opgeslagen als Tomboy afgesloten wordt.

en: Enable Middle-Click Paste On Icon.
nl: Plakken met middelste muisknop op het pictogram inschakelen.

en: Enable Tray Icon
nl: Pictogram in mededelingengebied inschakelen

en: Enable WikiWord highlighting
nl: WikiWoord-markering gebruiken

en: Enable automatic bulleted lists.
nl: Automatische opsommingen inschakelen.

en: Enable closing notes with escape.
nl: Sluiten van notities met Esc inschakelen.

en: Enable custom font
nl: Aangepast lettertype gebruiken

en: Enable global keybindings
nl: Sneltoetsen gebruiken

en: Enable spellchecking
nl: Spellingcontrole gebruiken

en: Enable startup notes
nl: Opstartnotities gebruiken

en: Enable the Delete Note confirmation dialog
nl: Het bevestigingsvenster bij het verwijderen van notities inschakelen

en: Enable this option if you want bulleted lists to be automatic when you place - or * at the beginning of a line.
nl: Schakel deze optie in voor automatische opsomming bij het typen van een ‘-’ of ‘*’ aan het begin van de regel.

en: Enable this option if you want to be able to middle-click the Tomboy icon to paste timestamped content into the Start Here note.
nl: Schakel deze optie in voor het plakken van inhoud met tijdstip in de ‘Begin hier’-notitie door met de middelste muisknop op het Tomboy-pictogram te klikken.

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat woorden DieErZoUitzien worden gemarkeerd. Door op zo'n woord te dubbelklikken maakt u een nieuwe notitie aan met die naam.

en: FUSE Mounting Timeout (ms)
nl: FUSE-koppelingstimeout (ms)

en: HTML Export All Linked Notes
nl: Alle notities waarnaar verwezen wordt exporteren

en: HTML Export Linked Notes
nl: Notities waarnaar verwezen wordt exporteren

en: If disabled, the "Delete Note" confirmation dialog will be suppressed.
nl: Indien uitgeschakeld, wordt het ‘Notitie verwijderen?’-bevestigingsvenster onderdrukt.

en: If enable_custom_font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
nl: Als ‘enable_custom_font’ ingeschakeld is, wordt het hier gekozen lettertype gebruikt voor de notities.

en: If enabled, all notes that were open when Tomboy quit will automatically be reopened at startup.
nl: Indien ingeschakeld zullen alle notities die openstonden toen Tomboy afgesloten werd, weer geopend worden bij het opstarten.

en: If enabled, an opened note can be closed by hitting the escape key.
nl: Schakel deze optie in voor het sluiten van notities met de Esc-toets.

en: If true, Tomboy's tray icon will be displayed in the notification area. Disabling this may be useful when another application is providing the functionality of the tray icon.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het pictogram in het mededelingengebied getoond. Als een andere toepassing de functionaliteit van het pictogram in het mededelingengebied verzorgt, kan het nuttig zijn dit uit te schakelen.

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
nl: Indien ingeschakeld zullen spelfouten rood worden onderstreept en zullen door rechts te klikken correctiesuggesties in een menu verschijnen.

en: If true, the desktop-global keybindings set in /apps/tomboy/global_keybindings will be enabled, allowing for useful Tomboy actions to be available from any application.
nl: Indien ingeschakeld zullen de sneltoetsen vastgesteld in ‘/apps/tomboy/global_keybindings’ actief zijn, zodat vanuit elk programma handige Tomboy-handelingen verricht kunnen worden.

en: If true, the font name set in custom_font_face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
nl: Indien ingeschakeld zal het lettertype vastgesteld in ‘custom_font_face’ worden gebruikt in de notities. Anders wordt het standaardlettertype gebruikt.

en: Indicates that the Sticky Note Importer plugin has not been run, so it should run automatically the next time Tomboy starts.
nl: Geeft aan dat de plug-in voor het importeren van memo's nog niet gebruikt is, zodat deze automatisch begint na een herstart van Tomboy.

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Tomboy note menu.
nl: Getal dat aangeeft hoeveel notities minimaal worden getoond in het menu.

en: Integer value indicating how frequently to perform a background sync of your notes (when sync is configured). Any value less than 1 indicates that autosync is disabled. The lowest acceptable positive value is 5. Value is in minutes.
nl: Integer-waarde die aangeeft hoe vaak een achtergrondsynchronisatie van de notities plaatsvindt (indien synchronisatie is ingeschakeld). Dit wordt opgegeven in minuten. Waarden kleiner dan 1 geven aan dat synchronisatie is uitgeschakeld. De kleinste geldige positieve waarde is 5.

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific behavior when a conflict is detected, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when a conflict occurs, so that they may handle each conflict situation on a case-by-case basis.
nl: Integer-waarde die aangeeft of er een voorkeur is voor het uitvoeren van een specifieke actie wanneer een conflict ontstaan is, in tegenstelling tot het vragen aan de gebruiker. Deze waarden komen overeen met een interne opsomming. ‘0’ betekent dat gebruiker op de hoogte wordt gebracht van conflicten, zodat deze per geval afgehandeld kunnen worden.

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific link updating behavior when a note is renamed, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when renaming a note may impact links that exist in other notes. 1 indicates that links should automatically be removed. 2 indicates that link text should be updated to the new note name so that it will continue linking to the renamed note.
nl: Integer-waarde die aangeeft of er een voorkeur is voor het uitvoeren van een specifieke actie wanneer een notitie wordt hernoemd, in plaats van het de gebruiker te vragen. De waarden komen overeen met een interne opsomming. De waarde 0 geeft aan dat de gebruiker zelf wil aangeven wat er moet gebeuren als er een notitie hernoemd wordt waarnaar verwezen wordt vanuit andere notities. De waarde 1 geeft aan dat verwijzingen automatisch verwijderd worden. De waarde 2 geeft aan dat de verwijzingstekst bijgewerkt moet worden zodat de verwijzing blijft werken nadat het verwijzingsdoel hernoemd is.

en: Last Directory used in HTML Export
nl: Laatste map gebruikt voor HTML-export

en: Link Updating Behavior on Note Rename
nl: Gedrag voor het bijwerken van verwijzingen bij het hernoemen van notities

en: List of pinned notes.
nl: Lijst van vastgepinde notities.

en: Maximum characters of note title to show in the Tomboy tray or panel applet note menu.
nl: Het maximum aantal tekens van de notitietitel dat getoond wordt in het Tomboy-notificatiepictogram of in het menu van het paneel-applet.

en: Maximum note title length to show in tray menu.
nl: Maximaal aantal tekens van notitietitels in het paneelmenu.

en: Minimum number of notes to show in menu
nl: Minimum aantal notities dat in het menu getoond wordt

en: Note Synchronization Conflict Saved Behavior
nl: Opgeslagen conflictgedrag bij notitie-synchronisatie

en: Open Recent Changes
nl: Recente wijzigingen openen

en: Open Search Dialog
nl: Zoekvenster openen

en: Open Start Here
nl: ‘Begin hier’ openen

en: Path on SSH server to Tomboy synchronization directory (optional).
nl: Pad op SSH-server naar de Tomboy-synchronisatiemap (optioneel).

en: Path to the synchronization server when using the filesystem synchronization service addin.
nl: Pad naar de synchronisatiedienst bij het gebruik van de uitbreiding voor synchronisatie via het bestandssysteem.

en: SSHFS Remote Synchronization Folder
nl: Map op afstand voor SSHFS-synchronisatie

en: SSHFS Remote Synchronization User Name
nl: Gebruikersnaam op afstand voor SSHFS-synchronisatie

en: SSHFS Synchronization Server Port
nl: Server-poort voor SSHFS-synchronisatieserver

en: SSHFS Synchronization Server URL
nl: Server-url voor SSHFS-synchronisatieserver

en: Saved height of "Search All Notes" window
nl: Opgeslagen hoogte van het venster "Alle notities doorzoeken"

en: Saved horizontal position of "Search All Notes" window
nl: Opgeslagen horizontale positie van het venster "Alle notities doorzoeken"

en: Saved vertical position of "Search All Notes" window
nl: Opgeslagen verticale positie van het venster "Alle notities doorzoeken"

en: Saved width of "Search All Notes" window
nl: Opgeslagen breedte van het venster "Alle notities doorzoeken"

en: Selected Synchronization Service Addin
nl: Geselecteerde uitbreiding voor synchronisatiediensten

en: Set to TRUE to activate
nl: Inschakelen om te activeren

en: Show applet menu
nl: Applet-menu tonen

en: Start Here Note
nl: ‘Begin hier’-notitie

en: Sticky Note Importer First Run
nl: Eerste keer importeren van memo's

en: Synchronization Client ID
nl: Synchronisatie client ID

en: Synchronization Local Server Path
nl: Lokaal pad voor synchronisatie

en: The date format that is used for the timestamp.
nl: De datumopmaak voor tijdstipweergave.

en: The global keybinding for creating and displaying a new Note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De sneltoets om een nieuwe notitie te openen. Het formaat ziet eruit als‘&lt;Control&gt;a’ of ‘&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1’. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals ‘&lt;Ctl&gt;’ en ‘&lt;Ctrl&gt;’. Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks ‘disabled’, zal er geen sneltoets voor deze handeling gebruikt worden.

en: The global keybinding for opening the "Start Here" note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De sneltoets om de notitie ‘Begin hier’ te openen. Het formaat ziet eruit als‘&lt;Control&gt;a’ of ‘&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1’. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals ‘&lt;Ctl&gt;’ en ‘&lt;Ctrl&gt;’. Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks ‘disabled’, zal er geen sneltoets voor deze handeling gebruikt worden.

en: The global keybinding for opening the Note Search dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De sneltoets om het venster Notities zoeken te openen. Het formaat ziet eruit als‘&lt;Control&gt;a’ of ‘&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1’. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals ‘&lt;Ctl&gt;’ en ‘&lt;Ctrl&gt;’. Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks ‘disabled’, zal er geen sneltoets voor deze handeling gebruikt worden.

en: The global keybinding for opening the Recent Changes dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De sneltoets voor het venster Recente wijzigingen. Het formaat ziet eruit als‘&lt;Control&gt;a’ of ‘&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1’. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals ‘&lt;Ctl&gt;’ en ‘&lt;Ctrl&gt;’. Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks ‘disabled’, zal er geen sneltoets voor deze handeling gebruikt worden.

en: The global keybinding for showing the Tomboy applet's menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De sneltoets om het menu van Tomboy te openen. Het formaat ziet eruit als‘&lt;Control&gt;a’ of ‘&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1’. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals ‘&lt;Ctl&gt;’ en ‘&lt;Ctrl&gt;’. Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks ‘disabled’, zal er geen sneltoets voor deze handeling gebruikt worden.

en: The handler for "note://" URLs
nl: De afhandeling van ‘note://’-URLs

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
nl: De laatst gebruikte map voor het opslaan van notities met de HTML-exportplug-in.

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
nl: De laatste gebruikte instelling voor het ‘Notities waarnaar verwezen wordt’-selectievakje in de HTML-exportplug-in.

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
nl: De laatste gebruikte instelling voor het ‘Alle notities waarnaar verwezen wordt’-selectievakje in de HTML-exportplug-in. Deze instelling dient gebruikt te worden in combinatie met de instelling van ‘Notities waarnaar verwezen wordt’ en geeft aan of alle notities (recursief vanaf de huidige notitie) als HTML geëxporteerd dienen te worden.

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Tomboy note menu and also accessible by hotkey.
nl: De URL van de notitie die als ‘Begin hier’-notitie gebruikt wordt. Deze notitie wordt altijd getoond in het menu en is ook met een sneltoets te openen.

en: The port to use when connecting to the synchronization server via SSH. Set to -1 or less if default SSH port settings should be used instead.
nl: De te gebruiken poort voor het verbinden naar de synchronisatiedienst over SSH. Gebruik de waarde -1 als de standaardinstellingen gebruikt moeten worden.

en: Time (in milliseconds) Tomboy should wait for a response when using FUSE to mount a sync share.
nl: De tijd (in milliseconden) die Tomboy moet blijven wachten op een antwoord als FUSE gebruikt wordt kom een via FUSE gedeelde map aan te koppelen.

en: Timestamp format
nl: Opmaak tijdaanduiding

en: URL of SSH server containing Tomboy synchronization directory.
nl: URL van de SSH-server met de synchronisatiemap voor Tomboy.

en: Unique identifier for the currently configured note synchronization service addin.
nl: Unieke identifier voor de momenteel geconfigureerde uitbreiding voor het synchroniseren van notities.

en: Unique identifier for this Tomboy client, used when communicating with a sychronization server.
nl: Unieke identifier voor deze Tomboy-client, gebruikt voor de communicatie met de synchronisatieserver.

en: Use wdfs option "-ac" to accept SSL certificates without prompting the user.
nl: Gebruik de ‘wdfs’-optie ‘-ac’ om SSL-certificaten te accepteren zonder de gebruiker te vragen.

en: User name to use when connecting to the synchronization server via SSH.
nl: Te gebruiken gebruikersnaam voor het verbinden met de synchroniesatiedienst over SSH.

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Tomboy note menu.
nl: Met witruimte gescheiden lijst van URI's van notities die altijd in het menu getoond worden.

en: _File
nl: _Bestand

en: _New
nl: _Nieuw

en: Create a new note
nl: Nieuwe notitie

en: _Open...
nl: _Openen…

en: Open the selected note
nl: Geselecteerde notitie openen

en: _Delete
nl: Ver_wijderen

en: Delete the selected note
nl: De geselecteerde notitie verwijderen

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Close this window
nl: Dit venster sluiten

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: Quit Tomboy
nl: Tomboy afsluiten

en: _Edit
nl: Be_werken

en: Tomboy Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Contents
nl: In_houd

en: Tomboy Help
nl: Tomboy-hulp

en: About Tomboy
nl: I_nfo

en: TrayIcon
nl: Pictogram in mededelingengebied

en: Create _New Note
nl: _Nieuwe notitie

en: _Search All Notes
nl: _Alle notities doorzoeken

en: Open the Search All Notes window
nl: Zoekvenster om alle notities te doorzoeken openen

en: Start synchronizing notes
nl: Synchroniseren van notities starten

note: Addin's tab caption
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: Menu Note Count option
en: Minimum number of notes to show in Recent list (maximum 18)
nl: Minimum aantal notities dat in de lijst "Recent geopend" getoond wordt (maximaal 18)

en: What links here?
nl: Wat verwijst hiernaartoe?

note: This is a disabled placeholder item for an empty menu
en: (none)
nl: (geen)

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
nl: U kunt elke Bugzilla gebruiken door de hyperlinks naar de notities te verslepen. Wanneer u een speciaal pictogram voor bepaalde hosts wilt gebruiken, kunt u die hier toevoegen.

en: Host Name
nl: Hostnaam

en: Icon
nl: Afbeelding

en: Select an icon...
nl: Kies een afbeelding…

note: Extra Widget
en: _Host name:
nl: _Hostnaam:

en: No host name specified
nl: Geen hostnaam opgegeven

en: You must specify the Bugzilla host name to use with this icon.
nl: U dient een Bugzilla-hostnaam op te geven waarvoor u deze afbeelding wilt gebruiken.

en: Error saving icon
nl: Fout bij opslaan van afbeelding

en: Could not save the icon file.
nl: Kon afbeeldingsbestand niet opslaan.

en: Really remove this icon?
nl: Deze afbeelding echt verwijderen?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
nl: Het verwijderen van een afbeelding kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Cannot open email
nl: E-mail kon niet geopend worden

en: Destination for HTML Export
nl: Doelmap voor de HTML-export

en: Export linked notes
nl: Notities waarnaar verwezen wordt exporteren

en: Include all other linked notes
nl: Alle notities waarnaar verwezen wordt exporteren

en: Export to HTML
nl: Exporteren naar HTML

en: Your note was exported to "{0}".
nl: Uw notitie is geëxporteerd naar ‘{0}’.

en: Note exported successfully
nl: Notitie succesvol geëxporteerd

en: Access denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Folder does not exist.
nl: Map bestaat niet.

en: Could not save the file "{0}"
nl: Kon bestand ‘{0}’ niet opslaan.

en: _Folder Path:
nl: _Pad naar map:

en: Select Synchronization Folder...
nl: Synchronisatiemap selecteren…

en: Folder path field is empty.
nl: Het veld voor het pad naar de map is leeg.

en: Specified folder path does not exist, and Tomboy was unable to create it.
nl: De opgeven map bestaat niet en Tomboy kon deze niet aanmaken.

en: Local Folder
nl: Lokale map

en: Fixed Wid_th
nl: _Vaste breedte

en: Cannot contact '{0}'
nl: Contact met ’{0}’ kon niet gemaakt worden

en: Error running gaim-remote: {0}
nl: Fout bij het uitvoeren van ‘gaim-remote’: {0}

en: Insert Timestamp
nl: Tijdstip invoegen

note: initial newline
en: dddd, MMMM d, h:mm tt
nl: dddd d MMMM, hh:mm

en: Choose one of the predefined formats or use your own.
nl: Een van de voorgedefinieerde opmaken gebruiken, of uw eigen opmaak.

en: Use _Selected Format
nl: De ge_selecteerde opmaak gebruiken

en: _Use Custom Format
nl: _Aangepaste opmaak gebruiken

en: Today: Template
nl: Vandaag: sjabloon

en: Today:
nl: Vandaag:

note: Format: "Today: Friday, July 01 2005"
en: dddd, MMMM d yyyy
nl: dddd, d MMMM yyyy

en: Tasks
nl: Taken

en: Appointments
nl: Afspraken

en: Change the <b>Today: Template</b> note to customize the text that new Today notes have.
nl: Wijzig de <b>Vandaag: sjabloon</b>-notitie om de tekst van nieuwe Vandaag-notities aan uw wensen aan te passen.

en: _Open Today: Template
nl: ‘Vandaag: sjabloon’ _openen

en: Print
nl: Afdrukken

en: Error printing note
nl: Fout bij afdrukken van notitie

en: Page {0} of {1}
nl: Pagina {0} van {1}

note: Translators: Explanation of the date and time format specifications can be found here: * http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.globalization.datetimeformatinfo.aspx
en: dddd MM/dd/yyyy, hh:mm:ss tt
nl: dddd dd MMMM yyyy, hh:mm:ss

note: Adding menu item when note is opened and window created
en: Remove broken links
nl: Verbroken verwijzingen verwijderen

en: Add a sketch
nl: Tekening toevoegen

en: User_name:
nl: Gebruikers_naam:

en: _Folder Path (optional):
nl: _Pad naar Map (optioneel):

note: Text for label describing setup required for SSH sync addin to work
en: SSH synchronization requires an existing SSH key for this server and user, added to a running SSH daemon.
nl: SSH-synchronisatie vereist een bestaande SSH-sleutel voor deze server en gebruiker, toegevoegd aan een actieve SSH-daemon.

en: Server or username field is empty.
nl: Server- of gebruikersnaamveld is leeg.

en: Timeout connecting to server. Please ensure that your SSH key has been added to a running SSH daemon.
nl: Wachttijd overschreden bij verbinden met de server. Controleer of uw SSH-sleutel is toegevoegd aan een actieve SSH-daemon.

en: Import from Sticky Notes
nl: Memo's importeren

en: No Sticky Notes found
nl: Geen memo's gevonden

en: No suitable Sticky Notes file was found at "{0}".
nl: Er is geen geschikt memobestand gevonden in ‘{0}’.

en: Sticky Notes import completed
nl: Importeren van memo's voltooid

en: <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Note was successfully imported. | <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Notes were successfully imported.
nl[0]: <b>{0}</b> van de <b>{1}</b> memo's is succesvol geïmporteerd.
nl[1]: <b>{0}</b> van de <b>{1}</b> memo's zijn succesvol geïmporteerd.

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Sticky Note:
nl: Memo:

note: Note to translators: "All" here must match up with the "All" category translation in Tasque for this to work properly.  "All" is used here to allow Tasque to decide which default category will be used to create the new task.
en: All
nl: Alles

en: --- Tasque is not running ---
nl: — Tasque is niet actief —

en: _Underline
nl: _Onderstreept

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: URL, username, or password field is empty.
nl: Het veld voor de URL, gebruikersnaam of wachtwoord is leeg.

en: There was an error connecting to the server.  This may be caused by using an incorrect user name and/or password.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de server. Dit kan veroorzaakt worden door een onjuist opgegeven gebruikersnaam of wachtwoord.

note: TODO: If the above fails (no keyring daemon), save all but password to GConf, and notify user. Save configuration into GConf Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_url", url ?? string.Empty); Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_username", username ?? string.Empty);
en: Saving configuration to the GNOME keyring failed with the following message:
nl: Opslaan van de configuratie in de Gnome-sleutelbos is mislukt. Foutmelding:

en: Connect to Server
nl: Verbinden met server

en: Connected
nl: Verbonden

note: Translators: The web service supporting Tomboy WebSync is not responding as expected
en: Server not responding. Try again later.
nl: Server antwoordt niet. Probeer het later opnieuw.

en: Authorization Failed, Try Again
nl: Autorisatie mislukt. Probeer opnieuw.

note: Translators: Title of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Tomboy Web Authorization Successful
nl: Autorisatie voor Tomboy Web geslaagd

note: Translators: Body of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Please return to the Tomboy Preferences window and press Save to start synchronizing.
nl: Keer terug naar het Tomboy-voorkeurenvenster en kies Opslaan om de synchronisatie te starten.

en: Connected. Press Save to start synchronizing
nl: Verbonden. Druk op Opslaan om de synchronisatie te starten

note: Translators: The user must take action in their web browser to continue the authorization process
en: Authorizing in browser (Press to reset connection)
nl: Autoriseren in browser (Klik om de verbinding te resetten)

note: Translators: Sometimes a user's default browser is not set, so we recommend setting it and trying again
en: Set the default browser and try again
nl: Stel de standaardbrowser in en probeer opnieuw

en: Export All Notes to {0}
nl: Alle notities exporteren naar {0}

en: Start exporting notes to {0}
nl: Starten van exporteren van notities naar {0}

en: Export selected notebook to {0}
nl: Het geselecteerde notitieboek exporteren naar {0}

en: Start exporting notebook to {0}
nl: Starten van exporteren van notitieboek naar {0}

en: _Tools
nl: _Hulpmiddelen

en: Export
nl: Exporteren

en: Export your notes.
nl: Uw notities exporteren.

en: Export All Notes To {0}
nl: Alle notities exporteren naar {0}

en: Export Selected Notebook To {0}
nl: Geselecteerd notitieboek exporteren naar {0}

en: All Notes {0} Export
nl: Alle notities {0} exporteren

en: Could not export, access denied.
nl: Kon niet exporteren, toegang geweigerd.

en: Could not export, folder does not exist.
nl: Kon niet exporteren, map bestaat niet.

en: Could not export: {0}
nl: Kon niet exporteren: {0}

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unfiled Notes
nl: Niet opgeborgen notities

en: Your notes were exported to "{0}".
nl: Uw notities zijn geëxporteerd naar ‘{0}’.

en: Notes exported successfully
nl: Notities succesvol geëxporteerd

en: Could not save the files in "{0}"
nl: Kon de bestanden niet opslaan in ‘{0}’

note: Translators: {0} is the export type, e.g. HTML
en: Create destination folder for {0} export
nl: Doelmap voor exporteren van{0} aanmaken

en: Search All Notes
nl: Alle notities doorzoeken

note: IShellLink new_notebook = CreateShellLink("New Notebook", topmboy_path, "--new-notebook", icons_path, (int)TomboyIcons.NewNotebook); if (new_notebook != null) object_collection.AddObject(new_notebook);
en: Create New Note
nl: Nieuwe notitie

en: {0} (new)
nl: {0} (nieuw)

en: Recent Notes
nl: Recente notities

note: Translators: This is the name of "Window" menu in the Mac menubar
en: _Window
nl: _Venster

en: Preferences...
nl: Voorkeuren…

en: Create a new notebook
nl: Een nieuw notitieboek aanmaken

en: Type the name of the notebook you'd like to create.
nl: Geef de naam van het aan te maken notitieboek.

en: N_otebook name:
nl: Naam n_otitieboek:

en: Name already taken
nl: Deze naam wordt al gebruikt

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
nl: _Aanmaken

en: Note_books
nl: Notitie_boeken

en: Create a new note in a notebook
nl: Een nieuwe notitie in een notitieboek aanmaken

en: New Note_book...
nl: Nieuw notitie_boek…

en: _New Note
nl: _Nieuwe notitie

en: Create a new note in this notebook
nl: Een nieuwe notitie in dit notitieboek aanmaken

en: _Open Template Note
nl: Notitiesjabloon _openen

en: Open this notebook's template note
nl: Notitiesjabloon voor dit notitieboek openen

en: Delete Note_book
nl: Notitieboek ver_wijderen

en: Delete the selected notebook
nl: Het geselecteerde notitieboek verwijderen

en: Notebooks
nl: Notitieboeken

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "{0}". TODO: Figure out how to make this note for trans
en: {0} Notebook Template
nl: {0} notitieboeksjabloon

en: New Note
nl: Nieuwe notitie

en: All Notes
nl: Alle notities

en: Really delete this notebook?
nl: Wilt u dit notitieboek echt verwijderen?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
nl: De notities in dit notitieboek worden niet verwijderd, maar zullen niet langer deel uitmaken van dit notitieboek. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: No notebook
nl: Geen notitieboek

note: Translators should preserve the "{0}" in the following string.  After being formatted for a notebook named, "Meetings", for example, the resultant string would be: New "Meetings" Note
en: New "{0}" Note
nl: Nieuwe ‘{0}’-notitie

en: Place this note into a notebook
nl: Deze notitie in een notitieboek plaatsen

en: Notebook
nl: Notitieboek

en: _New notebook...
nl: Nieuw notitie_boek…

en: New Note {0}
nl: Nieuwe notitie {0}

en: Really delete "{0}"?
nl: Wilt u ‘{0}’ echt verwijderen?

en: Really delete this {0} note? | Really delete these {0} notes?
nl[0]: Wilt u deze notitie echt verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze {0} notities echt verwijderen?

en: If you delete a note it is permanently lost.
nl: Het verwijderen van een notitie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: An error occurred while saving your notes. Please check that you have sufficient disk space, and that you have appropriate rights on {0}. Error details can be found in {1}.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van uw notities. Controleer of u genoeg schijfruimte heeft en dat u de juiste toegangsrechten heeft tot ‘{0}’. Meer details kunt u vinden in ‘{1}’.

en: Error saving note data.
nl: Fout bij opslaan van notitiedata.

note: New Note Template Translators: This is 'New Note' Template, not New 'Note Template'
en: New Note Template
nl: Nieuw notitiesjabloon

note: Create migration notification note Translators: The title of the data migration note
en: Your Notes Have Moved!
nl: Uw notities zijn verplaatst!

note: Translators: The contents (not including the title) of the data migration note. {0}, {1}, {2}, {3}, and {4} are replaced by directory paths and should not be changed
en: In the latest version of Tomboy, your note files have moved.  You have probably never cared where your notes are stored, and if you still don't care, please go ahead and <bold>delete this note</bold>.  :-)
    
    Your old note directory is still safe and sound at <link:url>{0}</link:url> . If you go back to an older version of Tomboy, it will look for notes there.
    
    But we've copied your notes and configuration info into new directories, which will be used from now on:
    
    <list><list-item dir="ltr">Notes can now be found at <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Configuration is at <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">You can install add-ins at <link:url>{3}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Log files can be found at <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Ciao!
nl: In nieuwe versies van Tomboy zijn de notitiebestanden verplaatst. Het heeft u waarschijnlijk nooit veel uitgemaakt waar de notities werden opgeslagen en als het u nog steeds niet interesseert kunt u <bold>deze notitie verwijderen</bold. :-)
    
    De oude notitiemap is nog steeds volledig beschikbaar op <link:url>{0}</link:url>. Mocht u teruggaan naar een oudere versie van Tomboy, dan zal deze daar naar notities zoeken.
    
    Uw notities en instellingen zijn echter gekopieerd naar nieuwe mappen, die vanaf nu gebruikt zullen worden:
    
    <list><list-item dir="ltr">Notities staan in <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Configuratie staat in <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Uitbreiding kunnen in <link:url>{3}</link:url> geïnstalleerd worden
    </list-item><list-item dir="ltr">Logbestanden zijn te vinden in <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Tot ziens!

en: <note-content>Start Here
    
    <bold>Welcome to Tomboy!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Tomboy Notes menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
nl: <note-content>Begin hier
    
    <bold>Welkom bij Tomboy!</bold>
    
    Gebruik deze notitie (‘Begin hier’) om te beginnen met het noteren van uw ideeën en gedachten.
    
    Nieuwe notities kunnen gemaakt worden door ‘Nieuwe notitie’ te kiezen vanuit het menu in uw paneel. Uw notities worden automatisch opgeslagen.
    
    Vervolgens kunt u uw notities ordenen door deze onderling naar elkaar te laten verwijzen.
    
    Er is een notitie genaamd <link:internal>Verwijzingen in Tomboy</link:internal>. Overal waar <link:internal>Verwijzingen in Tomboy</link:internal> staat, wordt deze verwijzing onderstreept. Klik op de verwijzing om de notitie te openen.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Tomboy
    
    Notes in Tomboy can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
nl: <note-content>Verwijzingen in Tomboy
    
    Notities kunnen in Tomboy naar elkaar verwijzen. Door tekst te selecteren en de knop ‘Verwijzen’ op de werkbalk te gebruiken kunt u een nieuwe verwijzing maken. Er wordt dan een nieuwe notitie gemaakt en de huidige notitie wordt voorzien van een verwijzing naar deze nieuwe notitie.
    
    Als u de titel van een andere notitie typt in de huidige notitie, dan zal automatisch een verwijzingen naar de betreffende notitie gemaakt worden.
    
    Als de titel van een notitie verandert, worden verwijzingen naar deze notitie automatisch bijgewerkt. Dit voorkomt dat verwijzingen naar niet-bestaande notities wijzen als een notitie wordt hernoemd.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
nl: Begin hier

en: Using Links in Tomboy
nl: Verwijzingen in Tomboy

note: Use a simple "Describe..." body and highlight it so it can be easily overwritten
en: Describe your new note here.
nl: Beschrijf hier uw nieuwe notitie.

en: Rename Note Links?
nl: Notitie-verwijzingen hernoemen?

en: _Rename Links
nl: Verwijzingen _hernoemen

en: _Don't Rename Links
nl: Verwijzingen _niet hernoemen

en: Rename links in other notes from "<span underline="single">{0}</span>" to "<span underline="single">{1}</span>"?
    
    If you do not rename the links, they will no longer link to anything.
nl: Verwijzingen in andere notities van ‘<span underline="single">{0}</span>’ in ‘<span underline="single">{1}</span>’ veranderen?
    
    Als u de verwijzingen niet hernoemt, zullen deze nergens meer naar toe verwijzen.

en: Rename Links
nl: Verwijzingen hernoemen

en: Note Title
nl: Notitietitel

note: Translators: This button causes all notes in the list to be selected
en: Select All
nl: Alles selecteren

note: Translators: This button causes all notes in the list to be unselected
en: Select None
nl: Niets selecteren

en: Ad_vanced
nl: Ge_avanceerd

en: Always show this _window
nl: Dit venster altijd _weergeven

en: Never rename _links
nl: _Nooit verwijzingen hernoemen

en: Alwa_ys rename links
nl: _Altijd verwijzingen hernoemen

en: Find in This Note
nl: In deze notitie zoeken

en: _Link to New Note
nl: Naar nieuwe notitie verwij_zen

en: Te_xt
nl: Te_kst

en: _Find in This Note
nl: In deze notitie _zoeken

en: Clos_e All Notes
nl: Alle notities sl_uiten

en: Search
nl: Zoeken

note: TODO: If we ever add a way to customize internal keybindings, this will need to change
en: Search your notes
nl: Al uw notities doorzoeken

en: Link
nl: Verwijzen

en: Link selected text to a new note
nl: De geselecteerde tekst naar een nieuwe notitie laten verwijzen

en: _Text
nl: Te_kst

en: Set properties of text
nl: Eigenschappen van tekst instellen

en: T_ools
nl: _Hulpmiddelen

en: Use tools on this note
nl: Hulpmiddelen gebruiken voor deze notitie

en: Delete this note
nl: Deze notitie verwijderen

en: Synchronize Notes
nl: Notities synchroniseren

en: This note is a template note. It determines the default content of regular notes, and will not show up in the note menu or search window.
nl: Deze notitie is een sjabloon-notitie. Deze bepaalt de standaard inhoud van een gewone notitie en zal niet worden getoond in het notitiemenu of in het zoekvenster.

en: Convert to regular note
nl: Converteren naar een gewone notitie

en: Save Si_ze
nl: _Afmetingen opslaan

en: Save Se_lection
nl: S_electie opslaan

en: Save _Title
nl: _Titel opslaan

en: _Find...
nl: _Zoeken…

en: Find _Next
nl: V_olgende zoeken

en: Find _Previous
nl: Vo_rige zoeken

en: Cannot create note
nl: Kon notitie niet aanmaken

en: _Find:
nl: _Zoeken:

en: _Previous
nl: Vo_rige

en: _Next
nl: V_olgende

en: _Bold
nl: _Vetgedrukt

en: _Italic
nl: _Cursief

en: _Strikeout
nl: _Doorhalen

en: _Highlight
nl: _Markeren

en: Font Size
nl: Tekstgrootte

en: _Normal
nl: _Normaal

en: Hu_ge
nl: _Enorm

en: _Large
nl: _Groot

en: S_mall
nl: _Klein

en: Increase Font Size
nl: Grotere tekst

en: Decrease Font Size
nl: Kleinere tekst

en: Bullets
nl: Opsomming

en: Editing
nl: Bewerken

en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Add-ins
nl: Uitbreidingen

en: _Spell check while typing
nl: _Spelling controleren tijdens het typen

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
nl: Spelfouten worden rood onderstreept. Correctiesuggesties verschijnen in het contextmenu.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
nl: _WikiWoorden markeren

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
nl: Met deze optie worden woorden <b>DieErZoUitzien</b> gemarkeerd. Door het woord aan te klikken maakt u een nieuwe notitie met die naam.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
nl: Automatische _opsommingen inschakelen

en: Use custom _font
nl: _Aangepast lettertype gebruiken

en: When renaming a linked note:
nl: Bij het hernoemen van een notitie waarnaar verwezen wordt:

en: Ask me what to do
nl: Vragen wat te doen

en: Never rename links
nl: Nooit verwijzingen hernoemen

en: Always rename links
nl: Altijd verwijzingen hernoemen

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
nl: Gebruik het nieuwe notitiesjabloon voor het opgeven van de tekst voor nieuwe notities.

en: Open New Note Template
nl: Sjabloon voor nieuwe notities openen

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
nl: _Sneltoetsen gebruiken

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
nl: Sneltoetsen maken het mogelijk om vanaf elke plek snel uw notities te openen. Voorbeelden: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
nl: _Notitiemenu tonen

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
nl: ‘_Begin hier’ openen

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
nl: _Nieuwe notitie

note: Open Search All Notes window keybinding...
en: Open "Search _All Notes"
nl: Venster ‘_alle notities doorzoeken’ openen

en: Ser_vice:
nl: _Dienst:

en: Not configurable
nl: Niet configureerbaar

en: Automaticall_y Sync in Background Every
nl: _Automatisch op de achtergrond synchroniseren iedere

note: Translators: See above comment for details on this string.
en: Minutes
nl: minuten

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
nl: Ge_avanceerd…

en: The following add-ins are installed
nl: De volgende uitbreidingen zijn geïnstalleerd

en: Get More Add-Ins...
nl: Meer aanvullingen zoeken…

en: _Enable
nl: _Inschakelen

en: _Disable
nl: _Uitschakelen

en: Not Implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: {0} Preferences
nl: {0}-voorkeuren

en: Choose Note Font
nl: Notitie-lettertype kiezen

en: Other Synchronization Options
nl: Overige synchronisatie-instellingen

en: When a conflict is detected between a local note and a note on the configured synchronization server:
nl: Als een conflict wordt gevonden tussen de lokale notitie en de notitie op de synchronisatieserver:

en: Always ask me what to do.
nl: Altijd vragen wat te doen.

en: Rename my local note.
nl: Mijn lokale notitie hernoemen.

en: Replace my local note with the server's update.
nl: Lokale notitie vervangen door bijgewerkte versie van de server.

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Clearing your synchronization settings is not recommended.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
nl: Het verwijderen van de synchronisatie-instellingen wordt afgeraden. Het kan nodig zijn dat alle notities opnieuw gesynchroniseerd moeten worden wanneer u nieuwe instellingen opslaat.

en: Resetting Synchronization Settings
nl: Synchronisatie-opties opnieuw instellen

en: You have disabled the configured synchronization service.  Your synchronization settings will now be cleared.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
nl: De geconfigureerde synchronisatiedienst is uitgeschakeld. Uw synchronisatie-instellingen worden nu verwijderd. Het kan nodig zijn dat alle notities opnieuw gesynchroniseerd moeten worden wanneer u nieuwe instellingen opslaat.

en: Connection successful
nl: Verbinding geslaagd

en: Tomboy is ready to synchronize your notes. Would you like to synchronize them now?
nl: Tomboy is gereed om uw notities te synchroniseren. Wilt u dat nu doen?

en: Please check your information and try again.  The log file {0} may contain more information about the error.
nl: Controleer uw gegevens en probeer het opnieuw. Het logbestand {0} bevat mogelijk meer informatie over deze fout.

en: Error connecting
nl: Fout bij verbinden

en: Version:
nl: Versie:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Add-in Dependencies:
nl: Afhankelijkheden van uitbreiding:

en: _Search:
nl: _Zoeken:

en: Note
nl: Notitie

en: Last Changed
nl: Laatste wijziging

en: Matches
nl: Resultaten

en: Title match
nl: Titelovereenkomst

en: {0} match | {0} matches
nl[0]: {0} resultaat
nl[1]: {0} resultaten

en: Total: {0} note | Total: {0} notes
nl[0]: Totaal: {0} notitie
nl[1]: Totaal: {0} notities

en: Matches: {0} note | Matches: {0} notes
nl[0]: Gevonden: {0} notitie
nl[1]: Gevonden: {0} notities

en: No results found in the selected notebook.
    Click here to search across all notes.
nl: Geen overeenkomsten gevonden in het geselecteerde notitieboek.
    Klik hier om alle notities te doorzoeken.

en: Click here to search across all notebooks
nl: Klik hier om alle notitieboeken te doorzoeken

en: Notes
nl: Notities

en: This synchronization addin is not supported on your computer. Please make sure you have FUSE and {0} correctly installed and configured
nl: Deze synchronisatie-uitbreiding wordt niet ondersteund op uw computer. Zorg ervoor dat FUSE en {0} juist geïnstalleerd en geconfigureerd zijn.

en: Could not read testfile.
nl: Kon testbestand niet lezen.

en: Write test failed.
nl: Schrijftest mislukt.

en: Timeout connecting to server.
nl: Wachttijd overschreden bij het verbinden met de server.

en: Error connecting to server.
nl: Fout bij verbinden met server.

en: FUSE could not be enabled.
nl: FUSE kon niet worden ingeschakeld.

en: An error ocurred while connecting to the specified server:
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de opgegeven server:

en: Acquiring sync lock...
nl: Synchronisatievergrendeling verkrijgen…

en: Committing changes...
nl: Wijzigingen opslaan…

en: Synchronizing Notes
nl: Notities synchroniseren

en: Synchronizing your notes...
nl: Synchroniseren van uw notities…

en: This may take a while, kick back and enjoy!
nl: Dit kan een even duren, ga er rustig voor zitten!

en: Connecting to the server...
nl: Verbinding maken met de server…

en: Deleting notes off of the server...
nl: Verwijderen van notities op de server…

en: Downloading new/updated notes...
nl: Ophalen van nieuwe en bijgewerkte notities…

en: Server Locked
nl: Server vergrendeld

en: Server is locked
nl: Server is vergrendeld

en: One of your other computers is currently synchronizing.  Please wait 2 minutes and try again.
nl: Een van uw andere computers is momenteel aan het synchroniseren. Wacht 2 minuten en probeer opnieuw.

en: Preparing to download updates from server...
nl: Ophalen updates van de server voorbereiden…

en: Preparing to upload updates to server...
nl: Versturen notities naar de server voorbereiden…

en: Uploading notes to server...
nl: Versturen van notities naar de server…

en: Synchronization Failed
nl: Synchronisatie mislukt

en: Failed to synchronize
nl: Synchroniseren is mislukt

en: Could not synchronize notes.  Check the details below and try again.
nl: Kon de notities niet synchroniseren. Controleer de onderstaande gegevens en probeer opnieuw.

en: Synchronization Complete
nl: Synchroniseren voltooid

en: Synchronization is complete
nl: Synchroniseren is voltooid

en: {0} note updated. | {0} notes updated.
nl[0]: {0} notitie bijgewerkt.
nl[1]: {0} notities bijgewerkt.

en: Your notes are now up to date.
nl: Uw notities zijn bijgewerkt.

en: Synchronization Canceled
nl: Synchronisatie afgebroken

en: Synchronization was canceled
nl: Synchroniseren is afgebroken

en: You canceled the synchronization.  You may close the window now.
nl: U heeft de synchronisatie geannuleerd. U kunt het venster nu sluiten.

en: Synchronization Not Configured
nl: Synchronisatie niet geconfigureerd

en: Synchronization is not configured
nl: Synchronisatie is niet geconfigureerd

en: Please configure synchronization in the preferences dialog.
nl: U kunt de synchronisatieconfiguratie beheren via het voorkeurenvenster.

en: Synchronization Service Error
nl: Synchronisatiedienst-fout

en: Service error
nl: Service-fout

en: Error connecting to the synchronization service.  Please try again.
nl: Fout bij verbinden met synchronisatiedienst. Probeer het nogmaals.

en: Deleted locally
nl: Lokaal verwijderd

en: Deleted from server
nl: Van server verwijderd

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Uploaded changes to server
nl: Wijzigingen naar server verstuurd

en: Uploaded new note to server
nl: Nieuwe notitie naar server verstuurd

en: Note Conflict
nl: Notitieconflict

note: Suggest renaming note by appending " (old)" to the existing title
en:  (old)
nl:  (oud)

en: Rename local note:
nl: Lokale notitie hernoemen:

en: Update links in referencing notes
nl: Verwijzingen in verwijzende notities bijwerken

en: Overwrite local note
nl: Lokale notitie overschrijven

en: Always perform this action
nl: Altijd deze actie uitvoeren

note: Set initial dialog text
en: Note conflict detected
nl: Notitieconflict gevonden

en: The server version of "{0}" conflicts with your local note.  What do you want to do with your local note?
nl: De serverversie ‘{0}’ komt niet overeen met uw lokale notitie. Wat wilt u doen met uw lokale notitie?

en: Could not enable FUSE
nl: FUSE kon niet ingeschakeld worden

en: The FUSE module could not be loaded. Please check that it is installed properly and try again.
nl: De FUSE-module kon niet worden geladen. Controleer of deze juist geïnstalleerd is en probeer opnieuw.

en: Enable FUSE?
nl: FUSE inschakelen?

note: TODO: This message isn't entirely accurate. We should fix it.
en: The synchronization you've chosen requires the FUSE module to be loaded.
    
    To avoid getting this prompt in the future, you should load FUSE at startup.  Add "modprobe fuse" to /etc/init.d/boot.local or "fuse" to /etc/modules.
nl: De synchronisatie die u heeft gekozen heeft een FUSE-module nodig.
    
    Om deze melding in het vervolg te voorkomen kunt u FUSE laden tijdens het starten. Voeg ‘modprobe fuse’ aan /etc/init.d/boot.local toe of ‘fuse’ aan /etc/modules.

en: Cannot create new note
nl: Aanmaken van notitie mislukt

en: Primary Development:
nl: Hoofdontwikkeling:

en: Contributors:
nl: Bijdragen van:

en: Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004-2011 Others
nl: Copyright © 2004–2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004–2011 Anderen

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
nl: Een eenvoudig en snel notitieboekje.

en: Tomboy: A simple, easy to use desktop note-taking application.
    Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    <alex@beatniksoftware.com>
    
    Copyright © 2004-2011 Others
nl: Tomboy, een gebruiksvriendelijk notitieboekje.
    Copyright © 2004–2007 Alex Graveley
    <alex@beatniksoftware.com>
    
    Copyright © 2004-2011 Anderen

en: Usage:
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
      --note-path [path]		Load/store note data in this directory.
      --search [text]		Open the search all notes window with the search text.
nl: Gebruik:
      --version			Versie-informatie tonen
      --help				Deze hulptekst tonen.
      --note-path [pad]		Notitiegegevens in deze map laden/opslaan.
      --search [tekst]		Het venster "Alle notities doorzoeken" openen met de opgegeven tekst.

en:   --new-note			Create and display a new note.
      --new-note [title]		Create and display a new note, with a title.
      --open-note [title/url]	Display the existing note matching title.
      --start-here			Display the 'Start Here' note.
      --highlight-search [text]	Search and highlight text in the opened note.
nl:   --new-note			Een nieuwe notitie aanmaken (en tonen).
      --new-note [naam]		Een nieuwe notitie maken met de opgegeven naam.
      --open-note [naam/url]		De notitie met de opgegeven naam openen.
      --start-here			De ‘Begin hier’-notitie openen.
      --highlight-search [tekst]	Naar tekst zoeken in de geopende notitie.

en: Version {0}
nl: Versie {0}

en:  (new)
nl:  (nieuw)

en: _About Tomboy
nl: I_nfo

en: The "Tomboy Notes Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
nl: De gebruikershandleiding kon niet gevonden worden. Controleer of uw installatie correct is.

en: Help not found
nl: Hulp niet gevonden

en: Cannot open location
nl: Locatie kon niet geopend worden

en: Today, {0}
nl: Vandaag, om {0}

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday, {0}
nl: Gisteren, om {0}

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: {0} day ago, {1} | {0} days ago, {1}
nl[0]: {0} dag geleden, om {1}
nl[1]: {0} dagen geleden, om {1}

en: {0} day ago | {0} days ago
nl[0]: {0} dag geleden
nl[1]: {0} dagen geleden

en: Tomorrow, {0}
nl: Morgen, om {0}

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: In {0} day, {1} | In {0} days, {1}
nl[0]: Over {0} dag, om {1}
nl[1]: Over {0} dagen, om {1}

en: In {0} day | In {0} days
nl[0]: Over {0} dag
nl[1]: Over {0} dagen

en: MMMM d, h:mm tt
nl: d MMMM, hh:mm

en: No Date
nl: Geen datum

en: MMMM d yyyy, h:mm tt
nl: d MMMM yyyy, hh:mm

en: MMMM d yyyy
nl: d MMMM yyyy

en: (Untitled {0})
nl: (Naamloos {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
nl: Er bestaat al een notitie met de naam <b>{0}</b>. Kies een andere naam voor deze notitie voordat u verder gaat.

en: Note title taken
nl: Deze naam is al in gebruik

en: _Copy Link Address
nl: Verwijzing _kopiëren

en: _Open Link
nl: Verwijzing _openen
