tomboy HEAD - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Search
rw: Gushaka

en: Link
rw: Ihuza

en: Delete
rw: Gusiba

en: Font Size
rw: Ingano

en: Print
rw: Gucapa

en: Export
rw: Kohereza
