transmageddon master - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Writing to %(file)s
eo: Skribante al %(file)s

en: <b>Choose Audio Codec</b>:
eo: <b>Elekti son-kodekon</b>:

en: <b>Choose Input File:</b>
eo: <b>Elekti enig-dosieron:</b>

en: <b>Choose Video Codec</b>:
eo: <b>Elekti video-kodekon</b>:

en: <b>Presets:</b>
eo: <b>Antaŭagordoj:</b>

en: <small>Audio Channels:</small>
eo: <small>Son-kanalo:</small>

en: <small>Audio codec:</small>
eo: <small>Son-kodeko:</small>

en: <small>Video codec:</small>
eo: <small>Video-kodeko:</small>

en: _Debug
eo: _Sencimigo

en: _Help
eo: _Helpo

en: _Transcode
eo: _Transkodi

en: Transcoding Progress
eo: Progreso de la transkodado

note: Populate the rotatation box
en: No rotation (default)
eo: Sen rotacio (defalŭlto)

en: Clockwise 90 degrees
eo: Turni laŭ 90 gradoj dekstrume

en: Rotate 180 degrees
eo: Turni laŭ 180 gradoj

en: Counterclockwise 90 degrees
eo: Turni laŭ 90 gradoj maldekstrume

en: Horizontal flip
eo: Renversi horizontal

en: Vertical flip
eo: Renversi vertikale

en: No Presets
eo: Sen antaŭagordoj

en: File saved to %(dir)s
eo: Konservis dosieron al %(dir)s

en: Done Transcoding
eo: Finis transkodadon

en: No Audio
eo: Sen sono

note: add a 'No Video option'
en: No Video
eo: Sen video

en: Plugins not found, choose different codecs.
eo: Ne trovis kromprogramojn, elektu aliajn kodekojn.

en: Codec installation aborted.
eo: Cesîgis instaladon de kodeko.

en: Writing %(filename)s
eo: Skribante %(filename)s

en: Uknown error
eo: Nekonata eraro

en: Transmageddon Video Transcoder
eo: Video-transkodilo Transmageddon
