transmageddon master - en to hu translation catalogue (70 entries)

en: Transmageddon Video Transcoder
hu: Transmageddon videóátkódoló

en: Video format conversion tool
hu: Videoformátum-átalakító eszköz

en: Transmageddon is a simple video and audio conversion tool for GNOME created by Christian Fredrik Kalager Schaller.
hu: A Transmageddon egy egyszerű videó és hang átalakító eszköz a GNOME-hoz, amelyet Christian Fredrik Kalager Schaller készített.

en: Transmageddon homepage
hu: Transmageddon honlap

note: create a string to push into the listview
en: Title:
hu: Cím:

en: Languages:
hu: Nyelvek:

en: Length:
hu: Hossz:

en: Minutes
hu: perc

en: Not a valid integer or fraction: %(value)s!
hu: Nem érvényes egész vagy tört szám: %(value)s!

en: Loaded device %(device)s (%(presets)d presets)
hu: %(device)s eszköz betöltve (%(presets)d előbeállítás)

en: Fetching %(location)s
hu: %(location)s lekérése

en: Writing to %(file)s
hu: Írás a következőbe: %(file)s

en: There was an error fetching and installing %(location)s: %(error)s
hu: Hiba %(location)s lekérésekor és telepítésekor: %(error)s

en: Checking for device preset updates...
hu: Eszköz-előbeállítások frissítéseinek keresése…

en: Device preset %(name)s is up to date
hu: %(name)s eszköz-előbeállítás naprakész

en: Found updated device preset %(name)s
hu: %(name)s eszköz-előbeállítás frissült

en: Error installing preset %(name)s from %(location)s: %(error)s
hu: Hiba a(z) %(name)s előbeállítás telepítésekor %(location)s helyről: %(error)s

en: Found new device preset %(name)s
hu: Új eszköz-előbeállítás: %(name)s

en: Malformed plugin version line %(line)s
hu: Hibás bővítményverzió-sor: %(line)s

en: There was a problem accessing %(location)spresets.txt!
hu: Probléma a(z) %(location)spresets.txt elérésekor!

en: All device presets are up to date!
hu: Minden eszköz-előbeállítás naprakész!

en: Select a DVD title
hu: Válasszon ki egy DVD címet

en: Cancel
hu: Mégse

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Select a language
hu: Válasszon nyelvet

note: append to the menu the options
en: About
hu: Névjegy

en: Quit
hu: Kilépés

en: Debug
hu: Hibakeresés

note: set default values for various variables
en: Transcoding Progress
hu: Átkódolás előrehaladása

note: add i18n "No container"option
en: No container (Audio-only)
hu: Nincs konténer (csak hang)

note: Populate the rotatation box print("populating rotationbox")
en: No rotation (default)
hu: Nincs forgatás (alapértelmezett)

en: Clockwise 90 degrees
hu: 90 fokos forgatás órajárással egyezően

en: Rotate 180 degrees
hu: 180 fokos forgatás

en: Counterclockwise 90 degrees
hu: 90 fokos forgatás órajárással ellentétesen

en: Horizontal flip
hu: Vízszintes tükrözés

en: Vertical flip
hu: Függőleges tükrözés

en: Upper left diagonal flip
hu: Bal felső átlós tükrözés

en: Upper right diagnonal flip
hu: Jobb felső átlós tükrözés

en: No Presets
hu: Nincsenek előbeállítások

en: %(min)d:%(sec)02d
hu: %(min)d.%(sec)02d

en: File saved to %(dir)s
hu: Fájl mentve a következőbe: %(dir)s

en: %(file)s saved to %(dir)s
hu: %(file)s mentve a következőbe: %(dir)s

en: Done Transcoding
hu: Átkódolás kész

en: Writing %(filename)s
hu: %(filename)s írása

en: Pass %(count)d Complete.
hu: %(count)d. átadás kész.

note: We use None here so that we in transcoder engine can differentiate between, unknown language and known language, but no language code.
en: Unknown
hu: Ismeretlen

note: if there is no audio streams
en:   No Audio
hu:   Nincs hang

note: add a 'No Video option'
en: No Video
hu: Nincs videó

en: Got an invalid response from codec installer, can not install missing codec.
hu: Érvénytelen válasz érkezett a kodek-telepítőtől, nem telepíthető a hiányzó kodek.

en: No Codec installer helper application available.
hu: Nem érhető el kodek-telepítő segédalkalmazás.

en: Plugins not found, choose different codecs.
hu: Nem találhatók bővítmények, válasszon másik kodeket.

en: Codec installation aborted.
hu: A kodek telepítése megszakítva.

en: Missing plugin installation failed.
hu: A hiányzó bővítmény telepítése meghiúsult.

en: Pass %(count)d Progress
hu: %(count)d. lépés előrehaladása

note: add a 'No Audio option'
en: No Audio
hu: Nincs hang

en: Audio passthrough
hu: Hangáthaladás

en: Video passthrough
hu: Videoáthaladás

en: (None)
hu: (Nincs)

en: Choose Source File...
hu: Forrásfájl kiválasztása…

en: <small>Audio Channels:</small>
    <small>Audio Codec:</small>
hu: <small>Hangcsatornák:</small>
    <small>Hang kodek:</small>

en: <small>Video height&#47;width:</small>
    <small>Video Codec:</small>
hu: <small>Videó magassága és szélessége:</small>
    <small>Videó kodek:</small>

en: <b>Presets:</b>
hu: <b>Előbeállítások:</b>

en: <b>Choose Input File:</b>
hu: <b>Válasszon bemeneti fájlt:</b>

en: <b>Output Format:</b>
hu: <b>Kimeneti formátum:</b>

en: <b>Choose Audio Codec</b>:
hu: <b>Válasszon hangkodeket:</b>

en: <b>Choose Video Codec</b>:
hu: <b>Válasszon videokodeket:</b>

en: <small>Rotate the video image if needed</small>
hu: <small>Kép elforgatása, ha szükséges</small>

en: _Transcode
hu: Á_tkódolás

en: Not mounted.
hu: Nincs csatolva.

en: Can't find %(path)s in any known prefix!
hu: %(path)s nem található egyik ismert útvonalon sem!
