xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.2 - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Configure Quicklauncher
cs: Konfigurovat Rychlé spuštění

en: Lines:
cs: Řádky:

en: icone
cs: ikona

en: commande
cs: p59kay

en: Open icon
cs: Otevřít ikonu

en: Quicklauncher
cs: Rychlé spuštění

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
cs: Umožňuje Vám jednoduše přidat spouštěče a zobrazit je v mnoha řádcích.

en: Other plugins available here
cs: Další zásuvné moduly jsou dostupné zde

en: Program with several launchers
cs: Mnoho spouštěč; v jednom
