xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.1 - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Configure Quicklauncher
fr: Configuration

en: Lines:
fr: Lignes:

en: icone
fr: icône

en: Open icon
fr: Ouvrir une icône

en: Quicklauncher
fr: Lancement rapide

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
fr: Permets d'ajouter des lanceurs facilement et de les afficher sur différentes lignes

en: Other plugins available here
fr: Autres greffons disponibles ici

en: Lock
fr: Verrouiller

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Help
fr: Aide

en: Program with several launchers
fr: Application avec plusieurs lanceurs
