xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.1 - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Configure Quicklauncher
hu: Gyorsindító beállítása

en: Lines:
hu: Sorok:

en: icone
hu: ikon

en: commande
hu: parancs

en: Open icon
hu: Ikon megnyitása

en: Quicklauncher
hu: Gyorsindító

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
hu: Lehetővé teszi indítók könnyű hozzáadását és többsoros kijelzését

en: Other plugins available here
hu: Más itt elérhető beillesztések

en: Lock
hu: Lezár

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Help
hu: Súgó

en: Program with several launchers
hu: Program különböző indítókkal
