xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.1 - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Configure Quicklauncher
ru: Настроить быстрый запуск

en: Lines:
ru: Строки:

en: icone
ru: значок

en: commande
ru: команда

en: Open icon
ru: Открыть файл значка

en: Quicklauncher
ru: Быстрый запуск

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
ru: Позволяет вам с легкостью добавлять кнопки запуска и отображает их в несколько строк.

en: Other plugins available here
ru: Другие доступные расширения

en: Program with several launchers
ru: Несколько кнопок запуска
