xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.1 - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Configure Quicklauncher
vi: Cấu hình Quicklauncher

en: Lines:
vi: Đường:

en: icone
vi: biểu tượng

en: commande
vi: câu lệnh

en: Open icon
vi: Mở biểu tượng

en: Quicklauncher
vi: Trình gọi nhanh

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
vi: Cho phép thêm các trình gọi và hiển thị chúng trên nhiều dòng.

en: Other plugins available here
vi: Còn có các plugin khác

en: Program with several launchers
vi: Chương trình có vài trình gọi
