xfce4-wmdock-plugin - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
ca: Voleu eliminar l'aplicació amarrada "%s"?

en: No dockapp is running!
ca: No hi ha aplicacions amarrades!

en: Remove dockapp
ca: Eliminar l'aplicació amarrada

en: General settings
ca: Configuració general

en: Dockapp detection
ca: Detecció d'aplicacions

en: Select dockapp to configure:
ca: Trieu l'aplicació amarrada per a configurar:

en: Shell command:
ca: Comandes per a l'interpretes de comandes:

en: Display tile in the background.
ca: Mostrar un mosaic al fons.
