xfce4-wmdock-plugin 0.3.2 - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
da: Vil du fjerne dokprogrammet "%s"?

en: No dockapp is running!
da: Intet dokprogram kører!

en: Remove dockapp
da: Fjern dokprogram

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Dockapp detection
da: Dokprogramgenkeldelse

en: Select dockapp to configure:
da: Vælg dokprogram til at indstille:

en: Shell command:
da: Skalkommando:

en: Display tile in the background.
da: Vis flise i baggrunden.
