xfce4-wmdock-plugin - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
hu: El kívánja távolítani ezt a dokkalkalmazást: „%s”?

en: No dockapp is running!
hu: Nem fut dokkalkalmazás!

en: Remove dockapp
hu: Dokkalkalmazás eltávolítása

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Dockapp detection
hu: Dokkalkalmazás észlelése

en: Select dockapp to configure:
hu: Válassza ki a beállítandó dokkalkalmazást:

en: Shell command:
hu: Parancs:

en: Display tile in the background.
hu: Csempe megjelenítése a háttérben.
