xfce4-wmdock-plugin - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
id: Anda ingin menghapus dockapp "%s"?

en: No dockapp is running!
id: Tak ada dockapp yang berjalan!

en: Remove dockapp
id: Hapus dockapp

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Dockapp detection
id: Deteksi dockapp

en: Select dockapp to configure:
id: Pilih dockapp yang ingin diatur:

en: Shell command:
id: Perintah shell:

en: Display tile in the background.
id: Tampilkan judul di latar belakang.
