xfce4-wmdock-plugin - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
uk: Ви бажаєте видалити аплет "%s"?

en: No dockapp is running!
uk: Немає запущених аплетів!

note: Create the configure dialog.
en: WMdock
uk: Менеджер аплетів WMdock

en: Remove dockapp
uk: Видалити аплет

en: General settings
uk: Основні налаштування

en: Dockapp detection
uk: Встановлення наявності аплетів

en: Select dockapp to configure:
uk: Вибрати аплет для конфігурування:

en: Shell command:
uk: Команда оболонки:

en: Display tile in the background.
uk: Розташувати плиткою на тлі.
