Yum - en to uk translation catalogue (645 entries)

en: Updating
uk: Оновлення

en: Erasing
uk: Вилучення

en: Installing
uk: Встановлення

en: Obsoleted
uk: Став застарілим

en: Updated
uk: Оновлено

en: Erased
uk: Вилучено

en: Installed
uk: Встановлено

en: No header - huh?
uk: Немає заголовка — як це?

en: Repackage
uk: Перепакувати

en: Error: invalid output state: %s for %s
uk: Помилка: некоректний стан виводу: %s для %s

en: Erased: %s
uk: Вилучено: %s

en: Removing
uk: Вилучення

en: Cleanup
uk: Очищення диска

en: Command "%s" already defined
uk: Команду «%s» вже визначено

en: Setting up repositories
uk: Налаштування сховищ

en: Reading repository metadata in from local files
uk: Читання метаданих сховища з локальних файлів

en: Config Error: %s
uk: Помилка налаштування: %s

en: Options Error: %s
uk: Помилка у параметрах: %s

en:   Installed: %s-%s at %s
uk:   Встановлено: %s-%s у %s

en:   Built    : %s at %s
uk:   Зібрано    : %s о %s

en:   Committed: %s at %s
uk:   Надіслано  : %s о %s

en: You need to give some command
uk: Вам слід вказати якусь команду

en: No such command: %s. Please use %s --help
uk: Команди %s не виявлено. Будь ласка, скористайтеся командою %s --help

en: Disk Requirements:
uk: Вимоги до диска:

en:   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
uk:   Потрібно принаймні ще %d МБ простору на диску для файлової системи %s.

note: TODO: simplify the dependency errors? Fixup the summary
en: Error Summary
    -------------
uk: Резюме помилок
    -------------

en: Trying to run the transaction but nothing to do. Exiting.
uk: Спроба виконання операції за умови порожнього списку операцій. Завершуємо роботу.

en: Exiting on user Command
uk: Завершення роботи за бажанням користувача

en: Downloading Packages:
uk: Звантаження пакунків:

en: Error Downloading Packages:
uk: Помилка завантаження пакетів:

en: Running Transaction Check
uk: Виконання перевірки операції

en: ERROR You need to update rpm to handle:
uk: ПОМИЛКА. Вам слід оновити rpm для обробки:

en: ERROR with transaction check vs depsolve:
uk: ПОМИЛКА перевірки дії під час розв’язання залежностей:

en: RPM needs to be updated
uk: RPM слід оновити

en: Please report this error in %s
uk: Будь ласка, повідомте про цю помилку за адресою %s

en: Running Transaction Test
uk: Запускається операція з перевірки

en: Transaction Check Error:
uk: Помилка під час перевірки операції:

en: Transaction Test Succeeded
uk: Операцію з перевірки успішно завершено

en: Running Transaction
uk: Виконання операції

en: Refusing to automatically import keys when running unattended.
    Use "-y" to override.
uk: Автоматичне імпортування ключів під час некерованого запуску заборонено.
    Скасувати заборону можна параметром «-y».

en:   * Maybe you meant:
uk:   * Можливо, ви хотіли використати:

en: Package(s) %s%s%s available, but not installed.
uk: Доступні невстановлені пакунки %s%s%s.

en: No package %s%s%s available.
uk: Пакунок %s%s%s недоступний.

en: Package(s) to install
uk: Пакунки, які слід встановити

en: Nothing to do
uk: Нічого виконувати

en: %d packages marked for Update
uk: %d пакунків позначено для оновлення

en: No Packages marked for Update
uk: Для оновлення не позначено жодного пакунка

en: %d packages marked for Distribution Synchronization
uk: %d пакунків позначено для виконання синхронізації дистрибутивів

en: No Packages marked for Distribution Synchronization
uk: Для виконання синхронізації дистрибутивів не позначено жодного пакунка

en: %d packages marked for removal
uk: %d пакунків позначено для вилучення

en: No Packages marked for removal
uk: Для вилучення не позначено жодного пакунка

en: Package(s) to downgrade
uk: Пакунки, версію яких слід знизити

en:  (from %s)
uk:  (з %s)

en: Installed package %s%s%s%s not available.
uk: Встановлений пакунок %s%s%s%s недоступний.

en: Package(s) to reinstall
uk: Пакунки для перевстановлення

en: No Packages Provided
uk: Не надано жодного пакунка

en: N/S Matched: %s
uk: Відповідність Н/Р: %s

en:   Name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
uk:   Виконано пошук %sлише%s за назвою і резюме, скористайтеся «search all» для пошуку у всіх даних

en:   Full name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
uk:   Виконано пошук %sлише%s за повною назвою і резюме, скористайтеся «search all» для пошуку у всіх даних

en: Matched: %s
uk: Відповідники: %s

en:   Name and summary matches %smostly%s, use "search all" for everything.
uk:   Виконано пошук %sпереважно%s за назвою і резюме, скористайтеся «search all» для пошуку у всіх даних

en: Warning: No matches found for: %s
uk: Попередження: відповідників %s не знайдено

en: No Matches found
uk: Не знайдено відповідників

en: No Package Found for %s
uk: Пакунків з %s не знайдено

en: Cleaning repos:
uk: Спорожнення записів сховищ:

en: Cleaning up Everything
uk: Вилучення всього

en: Cleaning up Headers
uk: Вилучення заголовків

en: Cleaning up Packages
uk: Вилучення зайвих пакунків

en: Cleaning up xml metadata
uk: Вилучення метаданих xml

en: Cleaning up database cache
uk: Вилучення кешу бази даних

en: Cleaning up expire-cache metadata
uk: Вилучення метаданих застарілого кешу

en: Cleaning up cached rpmdb data
uk: Вилучення кешованих даних rpmdb

en: Cleaning up plugins
uk: Вилучення додатків

en: Warning: No groups match: %s
uk: Попередження: відповідних груп не знайдено: %s

en: Installed Groups:
uk: Встановлені групи:

en: Installed Language Groups:
uk: Встановлені групи мов:

en: Available Groups:
uk: Наявні групи:

en: Available Language Groups:
uk: Доступні групи мов:

en: Done
uk: Виконано

en: Warning: Group %s does not exist.
uk: Попередження: групи з назвою %s не існує.

en: No packages in any requested group available to install or update
uk: У жодній з вказаних груп немає пакунків для встановлення або оновлення

en: %d Package(s) to Install
uk: %d пакунків для встановлення

en: No group named %s exists
uk: Групи з назвою %s не існує

en: No packages to remove from groups
uk: Пакунків для вилучення з груп не знайдено

en: %d Package(s) to remove
uk: %d пакунків для вилучення

en: Package %s is already installed, skipping
uk: Пакунок %s вже встановлено, пропускаємо

en: Discarding non-comparable pkg %s.%s
uk: Відкинуто несумісний пакунок %s.%s

note: we've not got any installed that match n or n+a
en: No other %s installed, adding to list for potential install
uk: Не встановлено інших %s, додаємо до списку потенційного встановлення

en: Plugin Options
uk: Параметри додатка

en: Command line error: %s
uk: Помилка виконання команди: %s

en: 
    
    %s: %s option requires an argument
uk: 
    
    %s: для параметра %s потрібен аргумент

en: --color takes one of: auto, always, never
uk: --color повинен мати один з аргументів: auto, always, never

note: We have a relative installroot ... haha
en: --installroot must be an absolute path: %s
uk: Аргументом --installroot має бути абсолютний шлях: %s

en: show this help message and exit
uk: показати це довідкове повідомлення і завершити роботу

en: be tolerant of errors
uk: ігнорувати помилки

en: run entirely from system cache, don't update cache
uk: запустити на основі системного кешу, не оновлювати кеш

en: config file location
uk: розташування файла налаштувань

en: maximum command wait time
uk: максимальний час очікування на завершення команди

en: debugging output level
uk: рівень докладності діагностичних повідомлень

en: show duplicates, in repos, in list/search commands
uk: показати дублікати у сховищах та командах побудови списку та пошуку

en: error output level
uk: рівень докладності повідомлень про помилки

en: debugging output level for rpm
uk: рівень докладності діагностичних повідомлень rpm

en: quiet operation
uk: обробка без виведення повідомлень

en: verbose operation
uk: докладна обробка команд

en: answer yes for all questions
uk: відповісти «так» на всі питання

en: show Yum version and exit
uk: показати версію Yum і завершити роботу

en: set install root
uk: встановити кореневий каталог встановлення

en: enable one or more repositories (wildcards allowed)
uk: увімкнути одне або декілька сховищ (можна використовувати шаблони заміни)

en: disable one or more repositories (wildcards allowed)
uk: вимкнути одне або декілька сховищ (можна використовувати шаблони заміни)

en: exclude package(s) by name or glob
uk: виключити пакунки за назвою або формальним виразом

en: disable exclude from main, for a repo or for everything
uk: вимкнути виключення з main для сховища або на загальному рівні

en: enable obsoletes processing during updates
uk: увімкнути обробку застарілих пакунків під час оновлень

en: disable Yum plugins
uk: вимкнути додатки Yum

en: disable gpg signature checking
uk: вимкнути перевірку підписів gpg

en: disable plugins by name
uk: вимкнути додатки за назвою

en: enable plugins by name
uk: увімкнути додатки за назвою

en: skip packages with depsolving problems
uk: пропустити пакунки з помилками у розв’язанні залежностей

en: control whether color is used
uk: визначає, чи слід використовувати розфарбовування

en: set value of $releasever in yum config and repo files
uk: встановити значення $releasever у налаштуванні yum config and repo files

en: set arbitrary config and repo options
uk: встановити довільні параметри налаштування і сховищ

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: May
uk: тра

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: Trying other mirror.
uk: Спроба використання іншого дзеркала.

en: Name        : %s%s%s
uk: Назва       : %s%s%s

en: Arch        : %s
uk: Архітектура : %s

en: Epoch       : %s
uk: Епоха       : %s

en: Version     : %s
uk: Версія      : %s

en: Release     : %s
uk: Випуск      : %s

en: Size        : %s
uk: Розмір      : %s

en: Repo        : %s
uk: Сховище     : %s

en: From repo   : %s
uk: Зі сховища  : %s

en: Committer   : %s
uk: Автор       : %s

en: Committime  : %s
uk: Час внеску  : %s

en: Buildtime   : %s
uk: Час збирання : %s

en: Install time: %s
uk: Встановлення: %s

en: Installed by: %s
uk: Користувач : %s

en: Changed by  : %s
uk: Змінено     : %s

en: Summary     :
uk: Резюме      :

en: URL         : %s
uk: Адреса      : %s

en: License     :
uk: Ліцензія     :

en: Description :
uk: Опис        :

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Is this ok [y/N]:
uk: Виконати дію? [y/N]:

en: 
    Group: %s
uk: 
    Група: %s

en:  Group-Id: %s
uk:  Ід. групи: %s

en:  Description: %s
uk:  Опис: %s

en:  Language: %s
uk:  Мова: %s

en:  Mandatory Packages:
uk:  Обов’язкові пакунки:

en:  Default Packages:
uk:  Типові пакунки:

en:  Optional Packages:
uk:  Додаткові пакунки:

en:  Conditional Packages:
uk:  Залежні пакунки:

en: package: %s
uk: пакунок: %s

en:   No dependencies for this package
uk:   Пакунок не залежить від інших пакунків

en:   dependency: %s
uk:   залежність: %s

en:    Unsatisfied dependency
uk:    Незадоволена залежність

en: Matched from:
uk: Відповідність:

en: License     : %s
uk: Ліцензія    : %s

en: Filename    : %s
uk: Назва файла : %s

en: Other       :
uk: Інше        :

en: There was an error calculating total download size
uk: Під час обчислення загального обсягу звантаження сталася помилка

en: Total size: %s
uk: Загальний обсяг: %s

en: Total download size: %s
uk: Загальний обсяг звантаження: %s

en: Installed size: %s
uk: Розмір після встановлення: %s

en: There was an error calculating installed size
uk: Під час обчислення обсягу після встановлення сталася помилка

en: Reinstalling
uk: Перевстановлення

en: Downgrading
uk: Зниження версії

en: Installing for dependencies
uk: Встановлення для залежностей

en: Updating for dependencies
uk: Оновлення для залежностей

en: Removing for dependencies
uk: Вилучення для залежностей

en: Skipped (dependency problems)
uk: Пропущено (проблеми з залежностями)

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Package
uk: Пакунок

en: Arch
uk: Архітектура

en: Version
uk: Версія

en: Repository
uk: Сховище

en: Size
uk: Розмір

en:      replacing  %s%s%s.%s %s
uk:      заміна  %s%s%s.%s %s

en: 
    Transaction Summary
    %s
uk: 
    Резюме операції
    %s

en: Install   %5.5s Package(s)
uk: Встановлення %5.5s пакунків

en: Upgrade   %5.5s Package(s)
uk: Оновлення  %5.5s пакунків

en: Remove    %5.5s Package(s)
uk: Вилучення %5.5s пакунків

en: Reinstall %5.5s Package(s)
uk: Перевстановлення %5.5s пакунків

en: Downgrade %5.5s Package(s)
uk: Зниження версії %5.5s пакунків

en: Removed
uk: Вилучено

en: Dependency Removed
uk: Вилучено залежності

en: Dependency Installed
uk: Встановлено залежності

en: Dependency Updated
uk: Оновлено залежності

en: Replaced
uk: Замінено

en: Failed
uk: Помилка

note: Delta between C-c's so we treat as exit
en: two
uk: два

note: For translators: This is output like: Current download cancelled, interrupt (ctrl-c) again within two seconds to exit. Where "interupt (ctrl-c) again" and "two" are highlighted.
en: 
     Current download cancelled, %sinterrupt (ctrl-c) again%s within %s%s%s seconds
    to exit.
uk: 
     Поточне звантаження скасовано, %sперервіть роботу (ctrl-c) ще раз%s протягом %s%s%s секунд,
    щоб завершити операцію.

en: user interrupt
uk: перервано користувачем

en: Total
uk: Загалом

en: <unset>
uk: <не встановлено>

en: System
uk: Система

en: Skipping merged transaction %d to %d, as it overlaps
uk: Пропущено операцію з об’єднання %d з %d через перекриття даних

en: No transactions
uk: Немає операцій

en: Bad transaction IDs, or package(s), given
uk: Вказано помилкові ідентифікатори операцій або пакунки

en: Command line
uk: Командний рядок

en: Login user
uk: Користувач

note: REALLY Needs to use columns!
en: ID
uk: Ід.

en: Date and time
uk: Дата і час

en: Action(s)
uk: Дії

en: Altered
uk: Змінено

en: No transaction ID given
uk: Не вказано ідентифікатора операції

en: Bad transaction ID given
uk: Вказано помилковий ідентифікатор операції

en: Not found given transaction ID
uk: Не виявлено вказаного ідентифікатора операції

en: Found more than one transaction ID!
uk: Виявлено більше одного ідентифікатора операції!

en: No transaction ID, or package, given
uk: Не вказано ідентифікатора операції або назви пакунка

en: Downgraded
uk: Знижено версію

en: Older
uk: Старіший

en: Newer
uk: Новіший

en: Transaction ID :
uk: Ід. операції   :

en: Begin time     :
uk: Час початку     :

en: Begin rpmdb    :
uk: Початок rpmdb   :

en: (%u seconds)
uk: (%u секунд)

en: (%u minutes)
uk: (%u хвилин)

en: (%u hours)
uk: (%u годин)

en: (%u days)
uk: (%u днів)

en: End time       :
uk: Час завершення  :

en: End rpmdb      :
uk: Завершення rpmdb:

en: User           :
uk: Користувач     :

en: Return-Code    :
uk: Повернутий код :

en: Aborted
uk: Перервано

en: Failures:
uk: Помилки:

en: Failure:
uk: Помилка:

en: Success
uk: Успіх

en: Command Line   :
uk: Командний рядок :

en: Additional non-default information stored: %d
uk: Збережені додаткові нетипові дані        : %d

note: This is _possible_, but not common
en: Transaction performed with:
uk: Результат виконання операції:

en: Packages Altered:
uk: Змінено пакунків:

en: Packages Skipped:
uk: Пропущено пакунків:

en: Rpmdb Problems:
uk: Проблеми з rpmdb:

en: Scriptlet output:
uk: Виведено скриптом:

en: Errors:
uk: Помилки:

en: Install
uk: Встановити

en: Dep-Install
uk: Встановлення з залежностями

en: Obsoleting
uk: Робить застарілим

en: Erase
uk: Стерти

en: Reinstall
uk: Перевстановлення

en: Downgrade
uk: Понизити

en: Update
uk: Оновити

en: Time
uk: Час

en: Last day
uk: Протягом дня

en: Last week
uk: Попереднього тижня

en: Last 2 weeks
uk: Попередні 2 тижні

note: US default :p
en: Last 3 months
uk: Попередні 3 місяці

en: Last 6 months
uk: Попередні 6 місяців

en: Last year
uk: Попередній рік

en: Over a year ago
uk: Понад рік тому

en: No Transaction %s found
uk: Не знайдено операції %s

en: Transaction ID:
uk: Ід. операції  :

en: Available additional history information:
uk: Доступні додаткові дані з журналу:

en: %s: No additional data found by this name
uk: %s: для цієї назви додаткових даних не знайдено

en: installed
uk: встановлення

en: an update
uk: оновленням

en: erased
uk: вилучено

en: reinstalled
uk: перевстановлено

en: a downgrade
uk: зниженням версії

en: obsoleting
uk: робити застарілим

en: updated
uk: оновлено

en: obsoleted
uk: визнано застарілим

en: ---> Package %s.%s %s:%s-%s will be %s
uk: ---> Пакунок %s.%s %s:%s-%s буде %s

en: --> Running transaction check
uk: --> Виконання перевірки операції

en: --> Restarting Dependency Resolution with new changes.
uk: --> Перезапускається визначення залежностей з урахуванням змін.

en: --> Finished Dependency Resolution
uk: --> Визначення залежностей завершено

en: --> Processing Dependency: %s for package: %s
uk: --> Обробка залежності: %s для пакунка: %s

en: ---> Keeping package: %s
uk: ---> Збережено пакунок: %s

en: --> Unresolved Dependency: %s
uk: --> Нерозв'язана залежність: %s

en: Package: %s
uk: Пакунок: %s

en: 
        Requires: %s
uk: 
        Потребує: %s

en: 
            Not found
uk: 
            Не знайдено

note: These should be the only three things we care about:
en: Updated By
uk: Оновлено

en: Downgraded By
uk: Знижено версію

en: Obsoleted By
uk: Став застарілим

en: Available
uk: Наявні

en: --> Processing Conflict: %s conflicts %s
uk: --> Обробка конфлікту: %s конфліктів %s

en: --> Populating transaction set with selected packages. Please wait.
uk: --> Додавання вибраних пакунків до операції. Зачекайте, будь ласка.

en: ---> Downloading header for %s to pack into transaction set.
uk: ---> У список операцій звантажується заголовок пакунка %s.

en: Running
uk: Виконання

en: Sleeping
uk: Сплю

en: Uninterruptible
uk: Безперервний

en: Zombie
uk: Зомбі

en: Traced/Stopped
uk: З трасуванням/зупинкою

en: Unknown
uk: Невідомо

en:   The other application is: PackageKit
uk:   Сторонньою програмою є: PackageKit

en:   The other application is: %s
uk:   Сторонньою програмою є: %s

en:     Memory : %5s RSS (%5sB VSZ)
uk:     Пм’ять : %5s RSS (%5sБ VSZ)

en:     Started: %s - %s ago
uk:     Почато: %s - %s тому

en:     State  : %s, pid: %d
uk:     Стан   : %s, PID: %d

en: 
    
    Exiting on user cancel
uk: 
    
    Завершення роботи на запит користувача

en: 
    
    Exiting on Broken Pipe
uk: 
    
    Завершення роботи через розрив зв’язку

en: Another app is currently holding the yum lock; exiting as configured by exit_on_lock
uk: Зараз yum блокує стороння програма. Завершуємо роботу відповідно до налаштування exit_on_lock

en: PluginExit Error: %s
uk: Помилка PluginExit: %s

en: Yum Error: %s
uk: Помилка Yum: %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en:  You could try using --skip-broken to work around the problem
uk:  Щоб обійти проблему, спробуйте скористатися параметром --skip-broken

en:  You could try running: rpm -Va --nofiles --nodigest
uk:  Спробуйте віддати команду: rpm -Va --nofiles --nodigest

en: Unknown Error(s): Exit Code: %d:
uk: Невідомі помилки: код виходу: %d:

en: 
    Dependencies Resolved
uk: 
    Залежності розв’язано

en: Complete!
uk: Завершено!

en:  Mini usage:
uk:  Коротко щодо використання:

en: You need to be root to perform this command.
uk: Для виконання цієї команди вам слід набути прав доступу адміністративного користувача.

en: 
    You have enabled checking of packages via GPG keys. This is a good thing. 
    However, you do not have any GPG public keys installed. You need to download
    the keys for packages you wish to install and install them.
    You can do that by running the command:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Alternatively you can specify the url to the key you would like to use
    for a repository in the 'gpgkey' option in a repository section and yum 
    will install it for you.
    
    For more information contact your distribution or package provider.
uk: 
    Вами було увімкнено перевірку пакунків за допомогою ключів GPG. Це правильний крок. 
    Але у вашій системі не встановлено жодного відкритого ключа GPG. Вам слід звантажити
    ключі до пакунків, які ви бажаєте встановити і встановити ці ключі.
    Виконати встановлення можна за допомогою команди:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Крім того, ви можете вказати адресу URL ключа, яким бажаєте скористатися
    для сховища за допомогою параметра «gpgkey» у розділі налаштувань сховища, yum 
    встановить потрібні ключі автоматично.
    
    Докладніші відомості може бути отримано з довідки до вашого дистрибутива або від
    постачальника пакунків.

en: Error: Need to pass a list of pkgs to %s
uk: Помилка: %s слід передати список пакунків

en: Error: Need an item to match
uk: Помилка: слід вказати ключ для встановлення відповідності

en: Error: Need a group or list of groups
uk: Помилка: слід вказати групу або список груп

en: Error: clean requires an option: %s
uk: Помилка: для виконання clean слід вказати %s

en: Error: invalid clean argument: %r
uk: Помилка: некоректний аргумент clean: %r

en: No argument to shell
uk: Не вказано аргумент shell

en: Filename passed to shell: %s
uk: shell передано назву файла: %s

en: File %s given as argument to shell does not exist.
uk: Файла %s, переданого як аргумент параметра shell, не знайдено.

en: Error: more than one file given as argument to shell.
uk: Помилка: shell передано як аргументи декілька файлів.

en: There are no enabled repos.
     Run "yum repolist all" to see the repos you have.
     You can enable repos with yum-config-manager --enable <repo>
uk: Не увімкнено жодного сховища.
     Для перегляду списку всіх сховищ віддайте команду «yum repolist all».
     Увімкнути сховище можна за допомогою команди yum-config-manager --enable <repo>

en: PACKAGE...
uk: ПАКУНОК…

en: Install a package or packages on your system
uk: Встановлення пакунка або пакунків у вашій системі

en: Setting up Install Process
uk: Налаштування процесу встановлення

en: [PACKAGE...]
uk: [ПАКУНОК…]

en: Update a package or packages on your system
uk: Оновлення пакунків вашої системи

en: Setting up Update Process
uk: Налаштування процесу оновлення

en: Synchronize installed packages to the latest available versions
uk: Синхронізація встановлених пакунків з найсвіжішими доступними версіями

en: Setting up Distribution Synchronization Process
uk: Налаштування процесу синхронізації дистрибутивів

en: Display details about a package or group of packages
uk: Показати подробиці щодо пакунка або групи пакунків

en: Installed Packages
uk: Встановлені пакунки

en: Available Packages
uk: Доступних пакунків

en: Extra Packages
uk: Зайвих пакунків

en: Updated Packages
uk: Оновлених пакунків

note: This only happens in verbose mode
en: Obsoleting Packages
uk: Застарілих пакунків

en: Recently Added Packages
uk: Останні додані пакунки

en: No matching Packages to list
uk: У списку не виявлено відповідних пакунків

en: List a package or groups of packages
uk: Список пакунків або груп пакунків

en: Remove a package or packages from your system
uk: Вилучення пакунка або пакунків з вашої системі

en: Setting up Remove Process
uk: Налаштування процесу вилучення

en: Setting up Group Process
uk: Налаштування обробки груп

en: No Groups on which to run command
uk: Не виявлено груп, над якими має бути виконано команду

en: List available package groups
uk: Список можливих груп пакунків

en: Install the packages in a group on your system
uk: Встановлення пакунків групи

en: Remove the packages in a group from your system
uk: Вилучення пакунків групи

en: Display details about a package group
uk: Показ подробиць щодо групи пакунків

en: Generate the metadata cache
uk: Створення кешу метаданих

en: Making cache files for all metadata files.
uk: Створення файлів кешу для всіх файлів метаданих.

en: This may take a while depending on the speed of this computer
uk: Процедура може тривати досить довго, тривалість залежить від потужності комп’ютера.

en: Metadata Cache Created
uk: Створено кеш метаданих

en: Remove cached data
uk: Вилучення кешованих даних

en: Find what package provides the given value
uk: Пошук пакунка за вказаним ключем

en: Check for available package updates
uk: Перевірка доступності оновлень пакунків

en: Search package details for the given string
uk: Пошук подробиць щодо пакунка за вказаним рядком

en: Searching Packages:
uk: Пошук пакунків:

en: Update packages taking obsoletes into account
uk: Оновлення пакунків з врахуванням застарівання пакунків

en: Setting up Upgrade Process
uk: Налаштування процесу оновлення

en: Install a local RPM
uk: Встановлення локального пакунка RPM

en: Setting up Local Package Process
uk: Налаштування обробки локального пакунка

en: Determine which package provides the given dependency
uk: Визначення пакунка, що містить вказану залежність

en: Searching Packages for Dependency:
uk: Пошук пакунків для задоволення залежності:

en: Run an interactive yum shell
uk: Запуск інтерактивної оболонки yum

en: Setting up Yum Shell
uk: Налаштування оболонки Yum

en: List a package's dependencies
uk: Показ списку залежностей пакунків

en: Finding dependencies:
uk: Пошук залежностей:

en: Display the configured software repositories
uk: Показ списку увімкнених сховищ програмного забезпечення

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: Repo-id      :
uk: Ід. сховища   :

en: Repo-name    :
uk: Назва сховища :

en: Repo-status  :
uk: Стан сховища  :

en: Repo-revision:
uk: Версія сховища:

en: Repo-tags    :
uk: Мітки сховища :

en: Repo-distro-tags:
uk: Мітки дистрибутива сховища:

en: Repo-updated :
uk: Оновлення сховища:

en: Repo-pkgs    :
uk: Пакунки сховища:

en: Repo-size    :
uk: Розмір сховища:

en: Repo-baseurl :
uk: Адреса сховища:

en: Repo-metalink:
uk: Метапосилання сховища:

en:   Updated    :
uk:   Оновлено   :

en: Repo-mirrors :
uk: Дзеркала сховищ:

en: Never (last: %s)
uk: Ніколи (востаннє: %s)

en: Instant (last: %s)
uk: Негайно (лишилося: %s)

en: %s second(s) (last: %s)
uk: %s секунд (лишилося: %s)

en: Repo-expire  :
uk: Строк дії сховища:

en: Repo-exclude :
uk: Виключення сховища:

en: Repo-include :
uk: Включення сховища:

en: Repo-excluded:
uk: Виключені сховища:

note: Work out the first (id) and last (enabled/disalbed/count), then chop the middle (name)...
en: repo id
uk: ід. сховища

en: status
uk: стан

en: repo name
uk: назва сховища

en: Display a helpful usage message
uk: Показати корисну підказку щодо використання

en: No help available for %s
uk: Довідки щодо %s не виявлено

en: 
    
    aliases:
uk: 
    
    інші назви:

en: 
    
    alias:
uk: 
    
    інша назва:

en: Setting up Reinstall Process
uk: Налаштування процесу перевстановлення

en: reinstall a package
uk: перевстановлення пакунка

en: Setting up Downgrade Process
uk: Налаштування процесу зниження версії

en: downgrade a package
uk: зниження версії пакунка

en: Display a version for the machine and/or available repos.
uk: Показ версії для вашої архітектури і/або списку доступних сховищ.

en:  Yum version groups:
uk:  Групи версій Yum:

en:  Group   :
uk:  Група   :

en:  Packages:
uk:  Пакунки:

en: Installed:
uk: Встановлено:

en: Group-Installed:
uk: Встановлені групи:

en: Available:
uk: Доступні:

en: Group-Available:
uk: Доступні групи:

en: Display, or use, the transaction history
uk: Показ або використання журналу операцій

en: Invalid history sub-command, use: %s.
uk: Некоректна підкоманда журналу, скористайтеся: %s.

en: You don't have access to the history DB.
uk: У вас немає права доступу до бази даних журналу.

en: Check for problems in the rpmdb
uk: Пошук проблем у rpmdb

en: load a saved transaction from filename
uk: завантажити збережену операцію з файла з вказаною назвою

en: No saved transaction file specified.
uk: Не вказано файла збережених записів операцій

en: loading transaction from %s
uk: завантаження операції з %s

en: Transaction loaded from %s with %s members
uk: Операцію завантажено з %s, кількість дій — %s

note: This is mainly for PackageSackError from rpmdb.
en:  Yum checks failed: %s
uk:  Спроба перевірки yum зазнала невдачі: %s

en: Another app is currently holding the yum lock; waiting for it to exit...
uk: Зараз yum блокує стороння програма. Зачекаємо на завершення її роботи...

en: Can't create lock file; exiting
uk: Не вдалося створити файл блокування. Завершення роботи.

note: Depsolve stage
en: Resolving Dependencies
uk: Розв’язання залежностей

en: Your transaction was saved, rerun it with: yum load-transaction %s
uk: Ваш запис операції було збережено, повторити операцію можна за допомогою команди: yum load-transaction %s

en: 
    
    Exiting on user cancel.
uk: 
    
    Завершення роботи на запит користувача.

en: doTsSetup() will go away in a future version of Yum.
uk: doTsSetup() буде усунуто у майбутніх версіях Yum.

en: Setting up TransactionSets before config class is up
uk: Налаштування наборів операцій до включення класу налаштувань

en: Invalid tsflag in config file: %s
uk: Некоректне значення tsflag у файлі налаштувань: %s

en: Searching pkgSack for dep: %s
uk: Пошук pkgSack для залежності: %s

en: Member: %s
uk: Частина: %s

en: %s converted to install
uk: %s перетворено для встановлення

en: Adding Package %s in mode %s
uk: Додавання пакунка %s у режимі %s

en: Removing Package %s
uk: Вилучення пакунка %s

en: %s requires: %s
uk: %s потребує: %s

en: %s requires %s
uk: %s потребує %s

en: Needed Require has already been looked up, cheating
uk: Потрібний пакунок вже знайдено, обхідний маневр

en: Needed Require is not a package name. Looking up: %s
uk: Потрібна залежність задана не яка назва пакунка. Шукаємо: %s

en: Potential Provider: %s
uk: Можливе джерело залежності: %s

en: Mode is %s for provider of %s: %s
uk: Режим %s для надання %s: %s

en: Mode for pkg providing %s: %s
uk: Режим надання пакунка %s: %s

note: the thing it needs is being updated or obsoleted away try to update the requiring package in hopes that all this problem goes away :(
en: Trying to update %s to resolve dep
uk: Спроба оновлення %s з метою розв’язання залежностей

en: No update paths found for %s. Failure!
uk: Не знайдено шляхів оновлення %s. Помилка!

en: TSINFO: %s package requiring %s marked as erase
uk: TSINFO: пакунок %s, потрібний для %s, позначено для вилучення

en: TSINFO: Obsoleting %s with %s to resolve dep.
uk: TSINFO: %s стає застарілим після встановлення %s для розв’язання залежностей.

en: TSINFO: Updating %s to resolve dep.
uk: TSINFO: оновлення %s для розв’язання залежностей.

en: Cannot find an update path for dep for: %s
uk: Не вдалося знайти шлях оновлення для залежності %s

en: Quick matched %s to require for %s
uk: Встановлено швидку відповідність %s пакунку потрібному для пакунка %s

note: is it already installed?
en: %s is in providing packages but it is already installed, removing.
uk: %s належить до списку супутніх пакунків, його вже встановлено, пропускаємо.

en: Potential resolving package %s has newer instance in ts.
uk: Потенційний пакунок розв’язання %s має новішу версію у ts.

en: Potential resolving package %s has newer instance installed.
uk: Встановлено новішу версію потенційного пакунка розв’язання %s.

en: %s already in ts, skipping this one
uk: %s вже перебуває у списку, пропускаємо його

en: TSINFO: Marking %s as update for %s
uk: TSINFO: позначення %s як оновлення для %s

en: TSINFO: Marking %s as install for %s
uk: TSINFO: позначення %s як такий, який слід встановити для %s

en: Success - empty transaction
uk: Успіх — порожня операція

en: Restarting Loop
uk: Перезапуск циклу

en: Dependency Process ending
uk: Завершення процесу розв’язання залежностей

en: Success - deps resolved
uk: Успіх — залежності розв’язано

en: Checking deps for %s
uk: Перевірка залежностей для %s

en: looking for %s as a requirement of %s
uk: пошук %s, потрібного для %s

en: Running compare_providers() for %s
uk: Виконання compare_providers() для %s

en: better arch in po %s
uk: краща архітектура у po %s

en: %s obsoletes %s
uk: %s робить застарілим %s

en: archdist compared %s to %s on %s
      Winner: %s
uk: archdist порівняно %s з %s у %s
      Кращий варіант: %s

en: common sourcerpm %s and %s
uk: загальний sourcerpm %s і %s

en: base package %s is installed for %s
uk: базовий пакунок %s встановлено для %s

en: common prefix of %s between %s and %s
uk: загальний префікс %s для %s і %s

en: requires minimal: %d
uk: мінімальна вимога: %d

en:  Winner: %s
uk:  Переможець: %s

en:  Loser(with %d): %s
uk:  Невдаха(з %d): %s

en: Best Order: %s
uk: Найкращий порядок: %s

en: doConfigSetup() will go away in a future version of Yum.
uk: doConfigSetup() буде усунуто у майбутніх версіях Yum.

en: Repository %r: Error parsing config: %s
uk: Сховище %r: помилка під час обробки налаштувань: %s

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
uk: Для сховища %r у налаштуваннях не вказано назви, використовуємо ідентифікатор

en: plugins already initialised
uk: додатки вже ініціалізовано

en: doRpmDBSetup() will go away in a future version of Yum.
uk: doRpmDBSetup() буде усунуто у наступних версіях Yum.

en: Reading Local RPMDB
uk: Читання локальної RPMDB

en: doRepoSetup() will go away in a future version of Yum.
uk: doRepoSetup() буде усунуто у майбутніх версіях Yum.

en: doSackSetup() will go away in a future version of Yum.
uk: doSackSetup() буде усунуто у майбутніх версіях Yum.

en: Setting up Package Sacks
uk: Налаштування наборів пакунків

en: repo object for repo %s lacks a _resetSack method
uk: Об’єкт сховища %s не має _resetSack method,

en: therefore this repo cannot be reset.
uk: тому параметри цього сховища не може бути відновлено до початкових.

en: doUpdateSetup() will go away in a future version of Yum.
uk: doUpdateSetup() буде усунуто у майбутніх версіях Yum.

en: Building updates object
uk: Побудова об’єкта оновлення

en: doGroupSetup() will go away in a future version of Yum.
uk: doGroupSetup() буде усунуто у майбутніх версіях Yum.

en: Getting group metadata
uk: Отримання метаданих групи

en: Adding group file from repository: %s
uk: Додавання файла групи зі сховища: %s

en: Failed to add groups file for repository: %s - %s
uk: Не вдалося додати файл груп зі сховища: %s — %s

en: No Groups Available in any repository
uk: У жодному сховищі немає доступних груп

en: Getting pkgtags metadata
uk: Отримання метаданих міток пакунків

en: Adding tags from repository: %s
uk: Додавання міток зі сховища: %s

en: Failed to add Pkg Tags for repository: %s - %s
uk: Не вдалося додати мітки пакунків для сховища: %s — %s

en: Importing additional filelist information
uk: Імпортування додаткових відомостей списку файлів

en: The program %s%s%s is found in the yum-utils package.
uk: У пакунку yum-utils виявлено програму %s%s%s.

en: There are unfinished transactions remaining. You might consider running yum-complete-transaction first to finish them.
uk: Залишилися незавершені операції. Для їх завершення вам слід спочатку запустити yum-complete-transaction.

en: --> Finding unneeded leftover dependencies
uk: --> Пошук непотрібних залишкових операцій

en: Protected multilib versions: %s != %s
uk: Захищені версії multilib: %s != %s

en: Trying to remove "%s", which is protected
uk: Спроба вилучення захищеного запису «%s»

en: 
    Packages skipped because of dependency problems:
uk: 
    Пакунки, пропущені через проблеми з залежностями:

en:     %s from %s
uk:     %s з %s

note: FIXME: _N()
en: ** Found %d pre-existing rpmdb problem(s), 'yum check' output follows:
uk: ** Знайдено %d проблем rpmdb, які вже існували, командою «yum check» виведено такі дані:

en: Warning: RPMDB altered outside of yum.
uk: Попередження: RPMDB змінено поза межами yum.

en: missing requires
uk: не має потрібних

en: installed conflict
uk: конфлікт встановлення

en: Warning: scriptlet or other non-fatal errors occurred during transaction.
uk: Попередження: під час виконання операції сталися помилки виконання скриптів та інші некритичні помилки.

en: Transaction couldn't start:
uk: Не вдалося розпочати операцію:

note: should this be 'to_unicoded'?
en: Could not run transaction.
uk: Не вдалося розпочати операцію.

en: Failed to remove transaction file %s
uk: Не вдалося вилучити файл операції %s

note: maybe a file log here, too but raising an exception is not going to do any good
en: %s was supposed to be installed but is not!
uk: %s мало бути встановлено, але цю дію не було виконано!

note: maybe a file log here, too but raising an exception is not going to do any good
en: %s was supposed to be removed but is not!
uk: %s мало бути вилучено, але цього не сталося!

en: Could not open lock %s: %s
uk: Не вдалося вилучити блокування %s: %s

note: Whoa. What the heck happened?
en: Unable to check if PID %s is active
uk: Не вдалося перевірити, чи є активним PID %s

note: Another copy seems to be running.
en: Existing lock %s: another copy is running as pid %s.
uk: Блокування %s: запущено іншу копію з PID %s.

note: Whoa. What the heck happened?
en: Could not create lock at %s: %s
uk: Не вдалося створити блокування %s: %s

en: Package does not match intended download. Suggestion: run yum --enablerepo=%s clean metadata
uk: Пакунок не відповідає тому, який програма має намір звантажити. Пропозиція: віддайте команду yum -enablerepo=%s clean metadata

en: Could not perform checksum
uk: Не вдалося перевірити контрольну суму

en: Package does not match checksum
uk: Контрольна сума пакунка не збігається з еталонною

en: package fails checksum but caching is enabled for %s
uk: контрольна сума пакунка не збігається, кешування для %s увімкнено

en: using local copy of %s
uk: використано локальну копію %s

en: Insufficient space in download directory %s
        * free   %s
        * needed %s
uk: Недостатньо місця у каталозі для звантажень %s
        * вільно   %s
        * потрібно %s

en: Header is not complete.
uk: Заголовок не завершено.

en: Header not in local cache and caching-only mode enabled. Cannot download %s
uk: Заголовка немає у локальному кеші, увімкнено режим «лише кешування». Не вдалося звантажити %s

en: Public key for %s is not installed
uk: Відкритий ключ для %s не встановлено

en: Problem opening package %s
uk: Проблеми з відкриттям пакунка %s

en: Public key for %s is not trusted
uk: Відкритий ключ %s не є надійним

en: Package %s is not signed
uk: Пакунок %s не підписано

en: Cannot remove %s
uk: Не вдалося вилучити %s

en: %s removed
uk: %s вилучено

en: Cannot remove %s file %s
uk: Не вдалося вилучити файл %s, %s

en: %s file %s removed
uk: Файл %s, %s, вилучено

en: %d %s files removed
uk: Вилучено %d файлів %s

en: More than one identical match in sack for %s
uk: У наборі для %s знайдено декілька ідентичних відповідників

en: Nothing matches %s.%s %s:%s-%s from update
uk: Немає відповідників %s.%s %s:%s-%s з оновлення

en: searchPackages() will go away in a future version of Yum.                      Use searchGenerator() instead.
uk: searchPackages() буде усунуто у майбутніх версіях Yum.                      Використовуйте краще searchGenerator().

en: Searching %d packages
uk: Пошук %d пакунків

en: searching package %s
uk: пошук пакунка %s

en: searching in file entries
uk: пошук серед файлів

en: searching in provides entries
uk: пошук у супутніх записах

en: No group data available for configured repositories
uk: Для налаштованих сховищ дані груп недоступні

en: No Group named %s exists
uk: Групи з назвою %s не існує

en: package %s was not marked in group %s
uk: пакунок %s було позначено у групі %s

en: Adding package %s from group %s
uk: Додавання пакунка %s з групи %s

en: No package named %s available to be installed
uk: Не вдалося знайти пакунок з назвою %s для встановлення

en: Warning: Group %s does not have any packages.
uk: Попередження: у групі %s немає жодного пакунка.

en: Group %s does have %u conditional packages, which may get installed.
uk: У групі %s %u необов’язкових пакунки, які може бути встановлено.

note: This can happen due to excludes after .up has happened.
en: Package tuple %s could not be found in packagesack
uk: У наборі пакунків не вдалося знайти кортеж пакунків %s

en: Package tuple %s could not be found in rpmdb
uk: У базі даних RPM не вдалося знайти кортеж пакунків %s

en: Invalid version flag from: %s
uk: Некоректний прапорець версії від: %s

en: No Package found for %s
uk: Пакунків з %s не знайдено

en: Package Object was not a package object instance
uk: Об’єкт пакунка не був екземпляром об’єкта пакунка

en: Nothing specified to install
uk: Список встановлення порожній

en: Checking for virtual provide or file-provide for %s
uk: Пошук віртуальних супутніх пакунків або файлів для %s

en: No Match for argument: %s
uk: Відповідника параметра не знайдено: %s

en: Package %s installed and not available
uk: Пакунок %s вже встановлено, його не можна позначити

en: No package(s) available to install
uk: Немає доступних для встановлення пакунків

en: Package: %s  - already in transaction set
uk: Пакунок: %s  — вже у наборі операцій

en: Package %s is obsoleted by %s which is already installed
uk: Пакунок %s став застарілим після встановлення %s

en: Package %s is obsoleted by %s, but obsoleting package does not provide for requirements
uk: Пакунок %s став застарілим після встановлення %s, але застарілий пакунок не містить вимог до інших пакунків

en: Package %s is obsoleted by %s, trying to install %s instead
uk: Пакунок %s став застарілим після встановлення %s, спробуємо встановити замість нього %s

en: Package %s already installed and latest version
uk: Пакунок %s вже встановлено, його версія є найсвіжішою

en: Package matching %s already installed. Checking for update.
uk: Відповідник пакунка %s вже встановлено. Перевірка існування оновлень.

note: update everything (the easy case)
en: Updating Everything
uk: Повне оновлення

en: Not Updating Package that is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
uk: Неоновлюваний пакунок, який вже застарів: %s.%s %s:%s-%s

en: Package is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
uk: Пакунок вже застарілий: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is obsoleted: %s
uk: Неоновлюваний пакунок, який застарів: %s

en: Not Updating Package that is already updated: %s.%s %s:%s-%s
uk: Неоновлюваний пакунок, який було оновлено раніше: %s.%s %s:%s-%s

en: No package matched to remove
uk: Відповідного пакунка для вилучення не знайдено

en: Skipping the running kernel: %s
uk: Пропущено поточне робоче ядро: %s

en: Removing %s from the transaction
uk: Вилучення %s з запису операції

en: Cannot open: %s. Skipping.
uk: Не вдалося відкрити: %s. Пропускаємо.

en: Examining %s: %s
uk: Перевірка %s: %s

en: Cannot localinstall deltarpm: %s. Skipping.
uk: Не вдалося виконати локальне встановлення deltarpm: %s. Пропущено.

en: Cannot add package %s to transaction. Not a compatible architecture: %s
uk: Не вдалося додати пакунок %s до операції. Несумісна архітектура: %s

en: Cannot install package %s. It is obsoleted by installed package %s
uk: Не вдалося встановити пакунок %s. Він є застарілим після встановлення пакунка %s

en: Package %s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
uk: Пакунок %s не встановлено, не вдалося оновити його. Віддайте команду yum install, щоб встановити цей пакунок.

en: Package %s.%s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
uk: Пакунок %s.%s не встановлено, його не можна оновити. Вам слід скористатися командою «yum install» для його встановлення.

en: Excluding %s
uk: Виключення %s

en: Marking %s to be installed
uk: Позначення %s для встановлення

en: Marking %s as an update to %s
uk: Позначення %s як оновлення %s

en: %s: does not update installed package.
uk: %s: не оновлює встановлений пакунок.

en: Cannot open file: %s. Skipping.
uk: Не вдалося відкрити файл %s. Пропускаємо.

en: Problem in reinstall: no package matched to remove
uk: Проблема з перевстановленням: не виявлено пакунків для вилучення

en: Problem in reinstall: no package %s matched to install
uk: Проблема з перевстановленням: не виявлено відповідного пакунка %s для встановлення

en: No package(s) available to downgrade
uk: Немає доступних для зниження версії пакунків

en: Package %s is allowed multiple installs, skipping
uk: Пакунок %s можна встановлювати паралельно з іншими версіями, пропускаємо

en: No Match for available package: %s
uk: Немає відповідників для доступного пакунка: %s

en: Only Upgrade available on package: %s
uk: Для пакунка доступне лише оновлення: %s

en: Failed to downgrade: %s
uk: Не вдалося знизити версію: %s

en: Retrieving key from %s
uk: Отримання ключа з %s

en: GPG key retrieval failed:
uk: Невдала спроба отримання ключа GPG:

note: if we decide we want to check, even though the sig failed here is where we would do that
en: GPG key signature on key %s does not match CA Key for repo: %s
uk: Ключ підпису GPG ключа %s не збігається з ключем CA сховища: %s

en: GPG key signature verified against CA Key(s)
uk: Перевірено відповідність підпису ключа GPG ключам CA

en: Invalid GPG Key from %s: %s
uk: Некоректний ключ GPG з %s: %s

en: GPG key parsing failed: key does not have value %s
uk: Помилка обробник ключа GPG: у ключі немає значення %s

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid : %s
     Package: %s (%s)
     From   : %s
uk: Імпортування ключа %s 0x%s:
     Ідентифікатор: «%s»
     Пакунок      : %s (%s)
     Джерело      : %s

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid: "%s"
     From  : %s
uk: Імпортування ключа %s 0x%s:
     Ідентифікатор: «%s»
     Джерело      : %s

en: GPG key at %s (0x%s) is already installed
uk: Ключ GPG у %s (0x%s) вже встановлено

en: Key import failed (code %d)
uk: Помилка імпортування ключа (код %d)

en: Key imported successfully
uk: Ключ успішно імпортовано

en: Didn't install any keys
uk: Не встановлено жодного ключа

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct for this package.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
uk: Ключі GPG зі списку сховища «%s» вже встановлено, але вони є некоректними для цього пакунка.
    Перевірте, чи правильно вказано адреси URL для цього сховища.

en: Import of key(s) didn't help, wrong key(s)?
uk: Імпортування ключів не допомогло, помилкові ключі?

en: GPG key at %s (0x%s) is already imported
uk: Ключ GPG у %s (0x%s) вже імпортовано

en: Key import failed
uk: Помилка імпортування ключа

en: Didn't install any keys for repo %s
uk: Не встановлено жодного ключа для сховища %s

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
uk: Ключі GPG зі списку сховища «%s» вже встановлено, але вони є некоректними.
    Перевірте, чи правильно вказано адреси URL для цього сховища.

en: Unable to find a suitable mirror.
uk: Не вдалося знайти відповідного дзеркала.

en: Errors were encountered while downloading packages.
uk: Під час спроби звантаження пакунків сталися помилки.

en: Please report this error at %s
uk: Повідомте про цю помилку за адресою %s

en: Test Transaction Errors:
uk: Помилки під час тестування:

en: Could not set cachedir: %s
uk: Не вдалося визначити теку кешування: %s

en: Dependencies not solved. Will not save unresolved transaction.
uk: Залежності не розв’язано. Запис операції з нерозв’язаними залежностями не буде збережено.

en: Could not save transaction file %s: %s
uk: Не вдалося зберегти файл операцій %s: %s

en: Could not access/read saved transaction %s : %s
uk: Не вдалося отримати доступ або прочитати збережений запис операції %s: %s

en: rpmdb ver mismatched saved transaction version,
uk: версія rpmdb не відповідає збереженим даним щодо версії у операції,

en:  ignoring, as requested.
uk:  ігнорується у відповідь на запит.

en:  aborting.
uk:  завершення роботи.

en: cannot find tsflags or tsflags not integer.
uk: не вдалося знайти tsflags або tsflags не є цілим числом.

en: Found txmbr in unknown current state: %s
uk: Знайдено txmbr у невідомому поточному стані: %s

en: Could not find txmbr: %s in state %s
uk: Не вдалося знайти txmbr: %s у стані %s

en: Could not find txmbr: %s from origin: %s
uk: Не вдалося знайти txmbr: %s з джерела: %s

en: Transaction members, relations are missing or ts has been modified,
uk: Не вистачає дій операції, зв’язків або ts було змінено,

en:  ignoring, as requested. You must redepsolve!
uk:  ігнорується у відповідь на запит. Вам слід повторно виконати розв’язання залежностей!

note: Mostly copied from YumOutput._outKeyValFill()
en: Loaded plugins:
uk: Завантажені додатки:

en: No plugin match for: %s
uk: Не виявлено відповідника додатка %s

en: Not loading "%s" plugin, as it is disabled
uk: Додаток «%s» не завантажується, оскільки його вимкнено

note: Give full backtrace:
en: Plugin "%s" can't be imported
uk: Додаток «%s» не можна імпортувати

en: Plugin "%s" doesn't specify required API version
uk: Додаток «%s» не визначає потрібної версії API

en: Plugin "%s" requires API %s. Supported API is %s.
uk: Для додатка «%s» потрібна версія API %s. Поточна версія API — %s.

en: Loading "%s" plugin
uk: Завантаження додатка «%s»

en: Two or more plugins with the name "%s" exist in the plugin search path
uk: За адресою пошуку додатків виявлено декілька додатків з назвою «%s»

en: Configuration file %s not found
uk: Файл налаштувань %s не знайдено

note: for Configuration files for the plugin not found
en: Unable to find configuration file for plugin %s
uk: Не вдалося знайти файл налаштувань для додатка %s

en: registration of commands not supported
uk: підтримки реєстрації команд не передбачено

en: has missing requires of
uk: не має потрібних залежностей

en: has installed conflicts
uk: конфліктує зі встановленими пакунками

en: %s is a duplicate with %s
uk: %s є дублікатом з %s

en: %s is obsoleted by %s
uk: %s є застарілим після встановлення %s

en: %s provides %s but it cannot be found
uk: %s містить %s, але його не вдалося знайти

en: Repackaging
uk: Перепакування

en: Header cannot be opened or does not match %s, %s.
uk: Не вдалося відкрити заголовок або не він не відповідає %s, %s.

en: RPM %s fails md5 check
uk: RPM %s не пройшов перевірки на md5

en: Could not open RPM database for reading. Perhaps it is already in use?
uk: Не вдалося відкрити базу даних RPM для читання. Можливо, цю базу вже використовує інша програма?

en: Got an empty Header, something has gone wrong
uk: Отримано порожній заголовок, сталася якась помилка

en: Damaged Header %s
uk: Пошкоджений заголовок %s

en: Error opening rpm %s - error %s
uk: Помилка під час відкриття rpm %s — помилка %s
