gitlab-ee - en to bg_BG translation catalogue (317 entries)

en: %d commit | %d commits
bg_BG[0]: %d подаване
bg_BG[1]: %d подавания

en: %s additional commit has been omitted to prevent performance issues. | %s additional commits have been omitted to prevent performance issues.
bg_BG[0]: %s подаване беше пропуснато, за да не се натоварва системата.
bg_BG[1]: %s подавания бяха пропуснати, за да не се натоварва системата.

en: 1 pipeline | %d pipelines
bg_BG[0]: 1 схема
bg_BG[1]: %d схеми

en: A collection of graphs regarding Continuous Integration
bg_BG: Набор от графики относно непрекъснатата интеграция

en: About auto deploy
bg_BG: Относно автоматичното внедряване

en: Active
bg_BG: Активно

en: Activity
bg_BG: Дейност

en: Add Changelog
bg_BG: Добавяне на списък с промени

en: Add Contribution guide
bg_BG: Добавяне на ръководство за сътрудничество

en: Add new directory
bg_BG: Добавяне на нова папка

en: Are you sure you want to delete this pipeline schedule?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете този план за схема?

en: Attach a file by drag &amp; drop or %{upload_link}
bg_BG: Прикачете файл чрез влачене и пускане или %{upload_link}

en: Branch <strong>%{branch_name}</strong> was created. To set up auto deploy, choose a GitLab CI Yaml template and commit your changes. %{link_to_autodeploy_doc}
bg_BG: Клонът <strong>%{branch_name}</strong> беше създаден. За да настроите автоматичното внедряване, изберете Yaml шаблон за GitLab CI и подайте промените си. %{link_to_autodeploy_doc}

en: BranchSwitcherPlaceholder|Search branches
bg_BG: Търсете в клоните

en: BranchSwitcherTitle|Switch branch
bg_BG: Превключване на клона

en: Branches
bg_BG: Клони

en: Browse Directory
bg_BG: Преглед на папката

en: Browse File
bg_BG: Преглед на файла

en: Browse Files
bg_BG: Преглед на файловете

en: Browse files
bg_BG: Разглеждане на файловете

en: ByAuthor|by
bg_BG: от

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: ChangeTypeActionLabel|Pick into branch
bg_BG: Избиране в клона

en: ChangeTypeActionLabel|Revert in branch
bg_BG: Отмяна в клона

en: ChangeTypeAction|Cherry-pick
bg_BG: Подбиране

en: ChangeTypeAction|Revert
bg_BG: Отмяна

en: Changelog
bg_BG: Списък с промени

en: Charts
bg_BG: Графики

en: Cherry-pick this commit
bg_BG: Подбиране на това подаване

en: Cherry-pick this merge request
bg_BG: Подбиране на тази заявка за сливане

en: CiStatusLabel|canceled
bg_BG: отказано

en: CiStatusLabel|created
bg_BG: създадено

en: CiStatusLabel|failed
bg_BG: неуспешно

en: CiStatusLabel|manual action
bg_BG: ръчно действие

en: CiStatusLabel|passed
bg_BG: успешно

en: CiStatusLabel|passed with warnings
bg_BG: успешно, с предупреждения

en: CiStatusLabel|pending
bg_BG: на изчакване

en: CiStatusLabel|skipped
bg_BG: пропуснато

en: CiStatusLabel|waiting for manual action
bg_BG: чакане за ръчно действие

en: CiStatusText|blocked
bg_BG: блокирано

en: CiStatusText|canceled
bg_BG: отказано

en: CiStatusText|created
bg_BG: създадено

en: CiStatusText|failed
bg_BG: неуспешно

en: CiStatusText|manual
bg_BG: ръчно

en: CiStatusText|passed
bg_BG: успешно

en: CiStatusText|pending
bg_BG: на изчакване

en: CiStatusText|skipped
bg_BG: пропуснато

en: CiStatus|running
bg_BG: протича в момента

en: Commit | Commits
bg_BG[0]: Подаване
bg_BG[1]: Подавания

en: Commit duration in minutes for last 30 commits
bg_BG: Времетраене на подаванията в минути за последните 30 подавания

en: Commit message
bg_BG: Съобщение за подаването

en: CommitBoxTitle|Commit
bg_BG: Подаване

en: CommitMessage|Add %{file_name}
bg_BG: Добавяне на „%{file_name}“

en: Commits
bg_BG: Подавания

en: Commits feed
bg_BG: Поток от подавания

en: Commits|History
bg_BG: История

en: Committed by
bg_BG: Подадено от

en: Compare
bg_BG: Сравнение

en: Contribution guide
bg_BG: Ръководство за сътрудничество

en: Contributors
bg_BG: Сътрудници

en: Copy URL to clipboard
bg_BG: Копиране на адреса в буфера за обмен

en: Copy commit SHA to clipboard
bg_BG: Копиране на идентификатора на подаването в буфера за обмен

en: Create New Directory
bg_BG: Създаване на нова папка

en: Create a personal access token on your account to pull or push via %{protocol}.
bg_BG: Създайте си личен жетон за достъп в акаунта си, за да можете да изтегляте и изпращате промени чрез %{protocol}.

en: Create directory
bg_BG: Създаване на папка

en: Create merge request
bg_BG: Създаване на заявка за сливане

en: Create new...
bg_BG: Създаване на нов…

en: CreateTag|Tag
bg_BG: Етикет

en: CreateTokenToCloneLink|create a personal access token
bg_BG: си създадете личен жетон за достъп

en: Cron Timezone
bg_BG: Часова зона за „Cron“

en: Cron syntax
bg_BG: Синтаксис на „Cron“

en: Custom notification events
bg_BG: Персонализирани събития за известяване

en: Custom notification levels are the same as participating levels. With custom notification levels you will also receive notifications for select events. To find out more, check out %{notification_link}.
bg_BG: Персонализираните нива на известяване са същите като нивата за участие. С персонализираните нива на известяване ще можете да получавате и известия за избрани събития. За да научите повече, прегледайте %{notification_link}.

en: Cycle Analytics
bg_BG: Анализ на циклите

en: CycleAnalyticsStage|Code
bg_BG: Програмиране

en: CycleAnalyticsStage|Issue
bg_BG: Проблем

en: CycleAnalyticsStage|Plan
bg_BG: Планиране

en: CycleAnalyticsStage|Production
bg_BG: Издаване

en: CycleAnalyticsStage|Review
bg_BG: Преглед и одобрение

en: CycleAnalyticsStage|Staging
bg_BG: Подготовка за издаване

en: CycleAnalyticsStage|Test
bg_BG: Тестване

en: Define a custom pattern with cron syntax
bg_BG: Задайте потребителски шаблон, използвайки синтаксиса на „Cron“

en: Delete
bg_BG: Изтриване

en: Deploy | Deploys
bg_BG[0]: Внедряване
bg_BG[1]: Внедрявания

en: Description
bg_BG: Описание

en: Directory name
bg_BG: Име на папката

en: Don't show again
bg_BG: Да не се показва повече

en: Download
bg_BG: Сваляне

en: Download tar
bg_BG: Сваляне във формат „tar“

en: Download tar.bz2
bg_BG: Сваляне във формат „tar.bz2“

en: Download tar.gz
bg_BG: Сваляне във формат „tar.gz“

en: Download zip
bg_BG: Сваляне във формат „zip“

en: DownloadArtifacts|Download
bg_BG: Сваляне на

en: DownloadCommit|Email Patches
bg_BG: Изпращане на кръпките по е-поща

en: DownloadCommit|Plain Diff
bg_BG: Обикновен файл с разлики

en: DownloadSource|Download
bg_BG: Сваляне

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Edit Pipeline Schedule %{id}
bg_BG: Редактиране на плана %{id} за схема

en: Every day (at 4:00am)
bg_BG: Всеки ден (в 4 ч. сутринта)

en: Every month (on the 1st at 4:00am)
bg_BG: Всеки месец (на 1-во число, в 4 ч. сутринта)

en: Every week (Sundays at 4:00am)
bg_BG: Всяка седмица (в неделя, в 4 ч. сутринта)

en: Failed to change the owner
bg_BG: Собственикът не може да бъде променен

en: Failed to remove the pipeline schedule
bg_BG: Планът за схема не може да бъде премахнат

en: Files
bg_BG: Файлове

en: Filter by commit message
bg_BG: Филтриране по съобщение

en: Find by path
bg_BG: Търсене по път

en: Find file
bg_BG: Търсене на файл

en: FirstPushedBy|First
bg_BG: Първо

en: FirstPushedBy|pushed by
bg_BG: изпращане на промени от

en: ForkedFromProjectPath|Forked from
bg_BG: Разклонение на

en: From issue creation until deploy to production
bg_BG: От създаването на проблема до внедряването в крайната версия

en: From merge request merge until deploy to production
bg_BG: От прилагането на заявката за сливане до внедряването в крайната версия

en: Housekeeping successfully started
bg_BG: Освежаването започна успешно

en: Import repository
bg_BG: Внасяне на хранилище

en: Interval Pattern
bg_BG: Шаблон за интервала

en: Introducing Cycle Analytics
bg_BG: Представяме Ви анализа на циклите

en: LFSStatus|Disabled
bg_BG: Изключено

en: LFSStatus|Enabled
bg_BG: Включено

en: Last %d day | Last %d days
bg_BG[0]: Последния %d ден
bg_BG[1]: Последните %d дни

en: Last Pipeline
bg_BG: Последна схема

en: Last commit
bg_BG: Последно подаване

en: Learn more in the
bg_BG: Научете повече в

en: Learn more in the|pipeline schedules documentation
bg_BG: документацията относно планирането на схеми

en: Leave group
bg_BG: Напускане на групата

en: Leave project
bg_BG: Напускане на проекта

en: Median
bg_BG: Медиана

en: MissingSSHKeyWarningLink|add an SSH key
bg_BG: добавите SSH ключ

en: New Issue | New Issues
bg_BG[0]: Нов проблем
bg_BG[1]: Нови проблема

en: New Pipeline Schedule
bg_BG: Нов план за схема

en: New branch
bg_BG: Нов клон

en: New directory
bg_BG: Нова папка

en: New file
bg_BG: Нов файл

en: New issue
bg_BG: Нов проблем

en: New merge request
bg_BG: Нова заявка за сливане

en: New schedule
bg_BG: Нов план

en: New snippet
bg_BG: Нов отрязък

en: New tag
bg_BG: Нов етикет

en: No repository
bg_BG: Няма хранилище

en: No schedules
bg_BG: Няма планове

en: Not available
bg_BG: Не е налично

en: Not enough data
bg_BG: Няма достатъчно данни

en: Notification events
bg_BG: Събития за известяване

en: NotificationEvent|Close issue
bg_BG: Затваряне на проблем

en: NotificationEvent|Close merge request
bg_BG: Затваряне на заявка за сливане

en: NotificationEvent|Failed pipeline
bg_BG: Неуспешно изпълнение на схема

en: NotificationEvent|Merge merge request
bg_BG: Прилагане на заявка за сливане

en: NotificationEvent|New issue
bg_BG: Нов проблем

en: NotificationEvent|New merge request
bg_BG: Нова заявка за сливане

en: NotificationEvent|New note
bg_BG: Нова бележка

en: NotificationEvent|Reassign issue
bg_BG: Преназначаване на проблем

en: NotificationEvent|Reassign merge request
bg_BG: Преназначаване на заявка за сливане

en: NotificationEvent|Reopen issue
bg_BG: Повторно отваряне на проблем

en: NotificationEvent|Successful pipeline
bg_BG: Успешно изпълнение на схема

en: NotificationLevel|Custom
bg_BG: Персонализирани

en: NotificationLevel|Disabled
bg_BG: Изключени

en: NotificationLevel|Global
bg_BG: Глобални

en: NotificationLevel|On mention
bg_BG: При споменаване

en: NotificationLevel|Participate
bg_BG: Участие

en: NotificationLevel|Watch
bg_BG: Наблюдение

en: OfSearchInADropdown|Filter
bg_BG: Филтър

en: OpenedNDaysAgo|Opened
bg_BG: Отворен

en: Options
bg_BG: Опции

en: Owner
bg_BG: Собственик

en: Pipeline
bg_BG: Схема

en: Pipeline Health
bg_BG: Състояние

en: Pipeline Schedule
bg_BG: План за схема

en: Pipeline Schedules
bg_BG: Планове за схема

en: PipelineCharts|Failed:
bg_BG: Неуспешни:

en: PipelineCharts|Overall statistics
bg_BG: Обща статистика

en: PipelineCharts|Success ratio:
bg_BG: Коефициент на успех:

en: PipelineCharts|Successful:
bg_BG: Успешни:

en: PipelineCharts|Total:
bg_BG: Общо:

en: PipelineSchedules|Activated
bg_BG: Включено

en: PipelineSchedules|Active
bg_BG: Активно

en: PipelineSchedules|All
bg_BG: Всички

en: PipelineSchedules|Inactive
bg_BG: Неактивно

en: PipelineSchedules|Next Run
bg_BG: Следващо изпълнение

en: PipelineSchedules|None
bg_BG: Нищо

en: PipelineSchedules|Provide a short description for this pipeline
bg_BG: Въведете кратко описание за тази схема

en: PipelineSchedules|Take ownership
bg_BG: Поемане на собствеността

en: PipelineSchedules|Target
bg_BG: Цел

en: PipelineSchedules|Variables
bg_BG: Променливи

en: PipelineSheduleIntervalPattern|Custom
bg_BG: собствен

en: Pipelines
bg_BG: Схеми

en: Pipelines charts
bg_BG: Графики за схемите

en: Pipeline|all
bg_BG: всички

en: Pipeline|success
bg_BG: успешни

en: Pipeline|with stage
bg_BG: с етап

en: Pipeline|with stages
bg_BG: с етапи

en: Project '%{project_name}' queued for deletion.
bg_BG: Проектът „%{project_name}“ е добавен в опашката за изтриване.

en: Project '%{project_name}' was successfully created.
bg_BG: Проектът „%{project_name}“ беше създаден успешно.

en: Project '%{project_name}' was successfully updated.
bg_BG: Проектът „%{project_name}“ беше обновен успешно.

en: Project access must be granted explicitly to each user.
bg_BG: Достъпът до проекта трябва да бъде даван поотделно на всеки потребител.

en: Project export could not be deleted.
bg_BG: Изнесените данни на проекта не могат да бъдат изтрити.

en: Project export has been deleted.
bg_BG: Изнесените данни на проекта бяха изтрити.

en: Project export link has expired. Please generate a new export from your project settings.
bg_BG: Връзката към изнесените данни на проекта изгуби давност. Моля, създайте нова от настройките на проекта.

en: Project export started. A download link will be sent by email.
bg_BG: Изнасянето на проекта започна. Ще получите връзка към данните по е-поща.

en: ProjectFileTree|Name
bg_BG: Име

en: ProjectLastActivity|Never
bg_BG: Никога

en: ProjectLifecycle|Stage
bg_BG: Етап

en: Read more
bg_BG: Прочетете повече

en: Readme
bg_BG: ПрочетиМе

en: Related Commits
bg_BG: Свързани подавания

en: Related Deployed Jobs
bg_BG: Свързани внедрени задачи

en: Related Issues
bg_BG: Свързани проблеми

en: Related Jobs
bg_BG: Свързани задачи

en: Related Merge Requests
bg_BG: Свързани заявки за сливане

en: Related Merged Requests
bg_BG: Свързани приложени заявки за сливане

en: Remind later
bg_BG: Напомняне по-късно

en: Remove project
bg_BG: Премахване на проекта

en: Request Access
bg_BG: Заявка за достъп

en: Revert this commit
bg_BG: Отмяна на това подаване

en: Revert this merge request
bg_BG: Отмяна на тази заявка за сливане

en: Save pipeline schedule
bg_BG: Запазване на плана за схема

en: Schedule a new pipeline
bg_BG: Създаване на нов план за схема

en: Scheduling Pipelines
bg_BG: Планиране на схемите

en: Search branches and tags
bg_BG: Търсете в клоните и етикетите

en: Select Archive Format
bg_BG: Изберете формата на архива

en: Select a timezone
bg_BG: Изберете часова зона

en: Select target branch
bg_BG: Изберете целеви клон

en: Set a password on your account to pull or push via %{protocol}.
bg_BG: Задайте парола на акаунта си, за да можете да изтегляте и изпращате промени чрез %{protocol}.

en: Set up Koding
bg_BG: Настройка на „Koding“

en: SetPasswordToCloneLink|set a password
bg_BG: зададете парола

en: Showing %d event | Showing %d events
bg_BG[0]: Показване на %d събитие
bg_BG[1]: Показване на %d събития

en: Source code
bg_BG: Изходен код

en: StarProject|Star
bg_BG: Звезда

en: Start a %{new_merge_request} with these changes
bg_BG: Създайте %{new_merge_request} с тези промени

en: Switch branch/tag
bg_BG: Преминаване към клон/етикет

en: Tags
bg_BG: Етикети

en: Target Branch
bg_BG: Целеви клон

en: The coding stage shows the time from the first commit to creating the merge request. The data will automatically be added here once you create your first merge request.
bg_BG: Етапът на програмиране показва времето от първото подаване до създаването на заявката за сливане. Данните ще бъдат добавени тук автоматично след като бъде създадена първата заявка за сливане.

en: The collection of events added to the data gathered for that stage.
bg_BG: Съвкупността от събития добавени към данните събрани за този етап.

en: The fork relationship has been removed.
bg_BG: Връзката на разклонение беше премахната.

en: The issue stage shows the time it takes from creating an issue to assigning the issue to a milestone, or add the issue to a list on your Issue Board. Begin creating issues to see data for this stage.
bg_BG: Етапът на проблемите показва колко е времето от създаването на проблем до определянето на целеви етап на проекта за него, или до добавянето му в списък на дъската за проблеми. Започнете да добавяте проблеми, за да видите данните за този етап.

en: The phase of the development lifecycle.
bg_BG: Етапът от цикъла на разработка

en: The planning stage shows the time from the previous step to pushing your first commit. This time will be added automatically once you push your first commit.
bg_BG: Етапът на планиране показва колко е времето от преходната стъпка до изпращането на първото подаване. Това време ще бъде добавено автоматично след като изпратите първото си подаване.

en: The production stage shows the total time it takes between creating an issue and deploying the code to production. The data will be automatically added once you have completed the full idea to production cycle.
bg_BG: Етапът на издаване показва общото време, което е нужно от създаването на проблем до внедряването на кода в крайната версия. Данните ще бъдат добавени автоматично след като завършите един пълен цикъл и превърнете първата си идея в реалност.

en: The project can be accessed by any logged in user.
bg_BG: Всеки вписан потребител има достъп до проекта.

en: The project can be accessed without any authentication.
bg_BG: Всеки може да има достъп до проекта, без нужда от удостоверяване.

en: The repository for this project does not exist.
bg_BG: Хранилището за този проект не съществува.

en: The review stage shows the time from creating the merge request to merging it. The data will automatically be added after you merge your first merge request.
bg_BG: Етапът на преглед и одобрение показва времето от създаването на заявката за сливане до прилагането ѝ. Данните ще бъдат добавени автоматично след като приложите първата си заявка за сливане.

en: The staging stage shows the time between merging the MR and deploying code to the production environment. The data will be automatically added once you deploy to production for the first time.
bg_BG: Етапът на подготовка за издаване показва времето между прилагането на заявката за сливане и внедряването на кода в средата на работещата крайна версия. Данните ще бъдат добавени автоматично след като направите първото си внедряване в крайната версия.

en: The testing stage shows the time GitLab CI takes to run every pipeline for the related merge request. The data will automatically be added after your first pipeline finishes running.
bg_BG: Етапът на тестване показва времето, което е нужно на „Gitlab CI“ да изпълни всяка схема от задачи за свързаната заявка за сливане. Данните ще бъдат добавени автоматично след като приключи изпълнението на първата Ви схема.

en: The time taken by each data entry gathered by that stage.
bg_BG: Времето, което отнема всеки запис от данни за съответния етап.

en: The value lying at the midpoint of a series of observed values. E.g., between 3, 5, 9, the median is 5. Between 3, 5, 7, 8, the median is (5+7)/2 = 6.
bg_BG: Стойността, която се намира в средата на последователността от наблюдавани данни. Например: медианата на 3, 5 и 9 е 5, а медианата на 3, 5, 7 и 8 е (5+7)/2 = 6.

en: This means you can not push code until you create an empty repository or import existing one.
bg_BG: Това означава, че няма да можете да изпращате код, докато не създадете празно хранилище или не внесете съществуващо такова.

en: Time before an issue gets scheduled
bg_BG: Време преди един проблем да бъде планиран за работа

en: Time before an issue starts implementation
bg_BG: Време преди работата по проблем да започне

en: Time between merge request creation and merge/close
bg_BG: Време между създаване на заявка за сливане и прилагането/отхвърлянето ѝ

en: Time until first merge request
bg_BG: Време преди първата заявка за сливане

en: Timeago|%s days ago
bg_BG: преди %s дни

en: Timeago|%s days remaining
bg_BG: остават %s дни

en: Timeago|%s hours remaining
bg_BG: остават %s часа

en: Timeago|%s minutes ago
bg_BG: преди %s минути

en: Timeago|%s minutes remaining
bg_BG: остават %s минути

en: Timeago|%s months ago
bg_BG: преди %s месеца

en: Timeago|%s months remaining
bg_BG: остават %s месеца

en: Timeago|%s seconds remaining
bg_BG: остават %s секунди

en: Timeago|%s weeks ago
bg_BG: преди %s седмици

en: Timeago|%s weeks remaining
bg_BG: остават %s седмици

en: Timeago|%s years ago
bg_BG: преди %s години

en: Timeago|%s years remaining
bg_BG: остават %s години

en: Timeago|1 day remaining
bg_BG: остава 1 ден

en: Timeago|1 hour remaining
bg_BG: остава 1 час

en: Timeago|1 minute remaining
bg_BG: остава 1 минута

en: Timeago|1 month remaining
bg_BG: остава 1 месец

en: Timeago|1 week remaining
bg_BG: остава 1 седмица

en: Timeago|1 year remaining
bg_BG: остава 1 година

en: Timeago|Past due
bg_BG: Просрочено

en: Timeago|in %s days
bg_BG: след %s дни

en: Timeago|in %s hours
bg_BG: след %s часа

en: Timeago|in %s minutes
bg_BG: след %s минути

en: Timeago|in %s months
bg_BG: след %s месеца

en: Timeago|in %s seconds
bg_BG: след %s секунди

en: Timeago|in %s weeks
bg_BG: след %s седмици

en: Timeago|in %s years
bg_BG: след %s години

en: Timeago|in 1 day
bg_BG: след 1 ден

en: Timeago|in 1 hour
bg_BG: след 1 час

en: Timeago|in 1 minute
bg_BG: след 1 минута

en: Timeago|in 1 month
bg_BG: след 1 месец

en: Timeago|in 1 week
bg_BG: след 1 седмица

en: Timeago|in 1 year
bg_BG: след 1 година

en: Time|hr | Time|hrs
bg_BG[0]: час
bg_BG[1]: часа

en: Time|min | Time|mins
bg_BG[0]: мин
bg_BG[1]: мин

en: Time|s
bg_BG: сек

en: Total Time
bg_BG: Общо време

en: Total test time for all commits/merges
bg_BG: Общо време за тестване на всички подавания/сливания

en: Unstar
bg_BG: Без звезда

en: Upload New File
bg_BG: Качване на нов файл

en: Upload file
bg_BG: Качване на файл

en: UploadLink|click to upload
bg_BG: щракнете за качване

en: Use your global notification setting
bg_BG: Използване на глобалната Ви настройка за известията

en: View open merge request
bg_BG: Преглед на отворената заявка за сливане

en: VisibilityLevel|Internal
bg_BG: Вътрешен

en: VisibilityLevel|Private
bg_BG: Частен

en: VisibilityLevel|Public
bg_BG: Публичен

en: VisibilityLevel|Unknown
bg_BG: Неизвестно

en: Want to see the data? Please ask an administrator for access.
bg_BG: Искате ли да видите данните? Помолете администратор за достъп.

en: We don't have enough data to show this stage.
bg_BG: Няма достатъчно данни за този етап.

en: Withdraw Access Request
bg_BG: Оттегляне на заявката за достъп

en: You are going to remove %{group_name}. Removed groups CANNOT be restored! Are you ABSOLUTELY sure?
bg_BG: На път сте да премахнете „%{group_name}“. Ако я премахнете, групата НЕ може да бъде възстановена! НАИСТИНА ли искате това?

en: You are going to remove the fork relationship to source project %{forked_from_project}. Are you ABSOLUTELY sure?
bg_BG: На път сте да премахнете връзката на разклонението към оригиналния проект, „%{forked_from_project}“. НАИСТИНА ли искате това?

en: You can only add files when you are on a branch
bg_BG: Можете да добавяте файлове само когато се намирате в клон

en: You have reached your project limit
bg_BG: Не можете да създавате повече проекти

en: You need permission.
bg_BG: Нуждаете се от разрешение.

en: You will not get any notifications via email
bg_BG: Няма да получавате никакви известия по е-поща

en: You will only receive notifications for the events you choose
bg_BG: Ще получавате известия само за събитията, за които желаете

en: You will only receive notifications for threads you have participated in
bg_BG: Ще получавате известия само за нещата, в които участвате

en: You will receive notifications for any activity
bg_BG: Ще получавате известия за всяка дейност

en: You will receive notifications only for comments in which you were @mentioned
bg_BG: Ще получавате известия само за коментари, в които Ви @споменават

en: You won't be able to pull or push project code via %{protocol} until you %{set_password_link} on your account
bg_BG: Няма да можете да изтегляте или изпращате код в проекта чрез %{protocol}, докато не %{set_password_link} за акаунта си

en: You won't be able to pull or push project code via SSH until you %{add_ssh_key_link} to your profile
bg_BG: Няма да можете да изтегляте или изпращате код в проекта чрез SSH, докато не %{add_ssh_key_link} в профила си

en: Your name
bg_BG: Вашето име

en: day | days
bg_BG[0]: ден
bg_BG[1]: дни

en: new merge request
bg_BG: нова заявка за сливане

en: notification emails
bg_BG: известия по е-поща

en: parent | parents
bg_BG[0]: родител
bg_BG[1]: родители
