gitlab-ee - en to ca_ES translation catalogue (42 entries)

en: %d layer | %d layers
ca_ES[0]: %d capa
ca_ES[1]: %d capes

en: %d merge request | %d merge requests
ca_ES[0]: %d petició de fusió
ca_ES[1]: %d peticions de fusió

en: %{text} %{files} | %{text} %{files} files
ca_ES[0]: %{text} %{files}
ca_ES[1]: %{text} %{files} fitxers

en: 1 group | %d groups
ca_ES[0]: 1 grup
ca_ES[1]: %d grups

en: 1 role | %d roles
ca_ES[0]: 1 rol
ca_ES[1]: %d rols

en: 1 user | %d users
ca_ES[0]: 1 usuari
ca_ES[1]: %d usuaris

en: 2FA enabled
ca_ES: 2FA activat

en: 404|Page Not Found
ca_ES: 404|No s'ha trobat la pàgina

en: About GitLab
ca_ES: Quant al GitLab

en: About GitLab CE
ca_ES: Quant al GitLab CE

en: Abuse reports
ca_ES: Informes d'abús

en: Account
ca_ES: Compte

en: Account and limit
ca_ES: Compte i límit

en: Active
ca_ES: Actiu

en: Active Sessions
ca_ES: Sessions actives

en: Activity
ca_ES: Activitat

en: Add
ca_ES: Afegeix

en: Add new directory
ca_ES: Afegeix un directori nou

en: Add reaction
ca_ES: Afegeix una reacció

en: Add user(s) to the group:
ca_ES: Afegeix usuaris al grup:

en: Add users to group
ca_ES: Afegeix usuaris al grup

en: Additional text
ca_ES: Text addicional

en: Admin Area
ca_ES: Àrea d'administració

en: Admin Overview
ca_ES: Informació general d'administració

en: Admin area
ca_ES: Àrea d'administració

en: Advanced
ca_ES: Avançat

en: Advanced settings
ca_ES: Configuració avançada

en: All users
ca_ES: Tots els usuaris

en: Anonymous
ca_ES: Anònim

en: Any
ca_ES: Qualsevol

en: Any Label
ca_ES: Qualsevol etiqueta

en: Appearance
ca_ES: Aparença

en: Application
ca_ES: Aplicació

en: Application: %{name}
ca_ES: Aplicació: %{name}

en: Applications
ca_ES: Aplicacions

en: Apr
ca_ES: abr

en: April
ca_ES: abril

en: Are you sure?
ca_ES: N'esteu segur?

en: Assigned Merge Requests
ca_ES: Peticions de fusió assignades

en: August
ca_ES: agost

en: Author
ca_ES: Autor

en: Background Color
ca_ES: Color de fons
