akonadi - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: No data file selected.
ast: Nun se seleicionó nengún ficheru de datos

en: File '%1' loaded successfully.
ast: El ficheru «%1» cargóse correutamente.

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
ast: Ficheru de datos Knut d'Akonadi

en: Unable to write collection.
ast: Nun ye posible escribi la coleición.

en: Modified collection not found in DOM tree.
ast: La coleición modificada nun s'atopó nel árbole DOM.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
ast: La coleición desaniciada nun s'atopó nel árbole DOM.

en: Unable to write item.
ast: Nun ye posible escribir l'elementu.

en: Modified item not found in DOM tree.
ast: L'elementu modificáu nun s'atopó nel árbole DOM.

en: Deleted item not found in DOM tree.
ast: L'elementu desaniciáu nun s'atopó nel árbole DOM.
