akonadi - en to he translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
he: לא נבחרו נתונים.

en: File '%1' loaded successfully.
he: הקובץ ‚%1’ נטען בהצלחה.

en: Select Data File
he: בחירת קובץ נתונים

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
he: קובץ נתוני Knut של Akonadi

en: No item found for remoteid %1
he: לא נמצא פריט למזהה המרוחק %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
he: לא נמצא אוסף הורה בעץ ה־DOM.

en: Unable to write collection.
he: לא ניתן לכתוב אוסף.

en: Modified collection not found in DOM tree.
he: האוסף שנערך לא נמצא בעץ ה־DOM.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
he: האוסף שנמחק לא נמצא בעץ ה־DOM.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
he: אוסף ההורה ‚%1’ לא נמצאו בעץ ה־DOM.

en: Unable to write item.
he: לא ניתן לכתוב פריט.

en: Modified item not found in DOM tree.
he: הפריט שנערך לא נמצא בעץ ה־DOM.

en: Deleted item not found in DOM tree.
he: הפריט שנמחק לא נמצא בעץ ה־DOM.
