audacity 3.7.5 - en to th translation catalogue (39 entries)

en: Error: %s
th: ข้อผิดพลาด: %s

note: i18n-hint noun
en: Start
th: เริ่ม

en: Save to audio.com
th: บันทึกไปที่ audio.com

en: Account
th: บัญชี

en: Share Audio
th: แชร์เสียง

en: Don't show this again
th: อย่าแสดงสิ่งนี้อีก

en: Share to audio.com
th: แชร์ไปที่ audio.com

en: &Share to audio.com
th: &แชร์ไปที่ audio.com

en: &Don't show again
th: &อย่าแสดงอีก

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Public
th: สาธารณะ

en: Email
th: อีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Search:
th: ค้นหา:

en: Uploading audio...
th: กำลังอัปโหลดเสียง...

en: Upload error
th: เกิดข้อผิดพลาดในการอัปโหลด

en: Success!
th: สำเร็จ!

en: MIDI file
th: ไฟล์ MIDI

en: Export MIDI
th: ส่งออก MIDI

en: Import MIDI
th: นำเข้า MIDI

en: Select a MIDI file
th: เลือกไฟล์ MIDI

en: MIDI and Allegro files
th: ไฟล์ MIDI และ Allegro

en: MIDI files
th: ไฟล์ MIDI

en: Features
th: คุณสมบัติ

note: i18n-hint: (verb)
en: &Open...
th: &เปิด...

en: &File
th: &ไฟล์

en: Zoom In
th: ซูมเข้า

en: Zoom Out
th: ซูมออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Time
th: เวลา

en: Tools
th: เครื่องมือ

[ctx: update dialog]
en: Update Audacity
th: อัปเดต Audacity

[ctx: update dialog]
en: &Skip
th: &ข้าม

en: Menu
th: เมนู

en: Automatic
th: อัตโนมัติ

en: Details
th: รายละเอียด

en: HTML file
th: ไฟล์ HTML

en: Select file
th: เลือกไฟล์

en: Right Only
th: ขวาเท่านั้น
