avogadro - en to et translation catalogue (7 entries)

en: All files
et: Kõik Failid

[ctx: %1 = file name, %2 = format]
en: Saving file “%1”
    with “%2”
et: Faili „%1“ salvestamine
    koos „%2“

en: &Undo %1
et: & Võta tagasi %1

en: Error while loading the “%1” file format.
et: Viga failivormingu „%1“ laadimisel.

en: Avogadro cannot open “%1”.
et: Avogadro ei saa avada „%1“.

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
et: Kleebi

note: i18n: file: mainwindow.ui:303 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: FAQ
et: KKK
