avogadro - en to nl translation catalogue (132 entries)

note: i18n: file: aboutdialog.ui:62 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: Version:
nl: Versie:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:117 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, libsLabel)
en: Avogadro Library Version:
nl: Avogadro-bibliotheekversie:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:164 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qtVersionLabel)
en: Qt Version:
nl: Qt-versie:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:181 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionLabel)
en: SSL Version:
nl: SSL-versie:

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
nl: Geen molecule ingesteld in achtergrondsbestandsformaat!

en: No file format set in BackgroundFileFormat!
nl: Geen bestandsformaat ingesteld in achtergrondsbestandsformaat!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
nl: Geen bestandsnaam ingesteld in achtergrondsbestandsformaat!

en: Ready…
nl: Klaar…

en: Tool
nl: Hulpmiddel

en: Display Types
nl: Toon types

en: View Configuration
nl: Bekijk configuratie

en: Molecules
nl: Moleculen

en: Layers
nl: Lagen

[ctx: File toolbar]
en: File
nl: Bestand

[ctx: Tools toolbar]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Restart needed
nl: Opnieuw opstarten nodig

en: Please restart Avogadro to use the new language.
nl: Start Avogadro opnieuw om de nieuwe taal te gebruiken.

en: Chemical Markup Language
nl: Chemische opmaaktaal

en: Chemical JSON
nl: Chemische JSON

en: Open chemical file
nl: Open chemisch bestand

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Can't open supplied file %1
nl: Kan aangeleverd bestand niet openen %1

en: Open Molecule
nl: Open molecule

en: Commands
nl: Commando's

en: Input Generators
nl: Ingangsgeneratoren

en: File Formats
nl: Bestandsformaten

[ctx: atomic electrostatics]
en: Charges
nl: Kosten

[ctx: potential energy calculators]
en: Force Fields
nl: Krachtveld

en: Install Plugin Script
nl: Installeer plug-inscript

en: Script Type:
nl: Script-type:

en: Select file reader
nl: Selecteer bestandslezer

en: Reading File
nl: Bestand lezen

en: Opening file '%1'
    with '%2'
nl: Bestand '%1' openen
    met '%2'

en: Molecule loaded (%1 atoms, %2 bonds)
nl: Molecuul geladen (%1 atomen, %2 bindingen)

en: File error
nl: Bestandsfout

en: Error while reading file '%1':
    %2
nl: Fout tijdens het lezen van bestand '%1':
    %2

[ctx: %1 = filename]
en: Saved file %1
nl: Opgeslagen bestand %1

en: Error saving file
nl: Fout bij het opslaan van bestand

[ctx: %1 = file name, %2 = error message]
en: Error while saving '%1':
    %2
nl: Fout bij het opslaan van '%1':
    %2

en: Error: Failed to initialize OpenGL context
nl: Fout: initialiseren van OpenGL-context is mislukt

en: OpenGL 2.0 or greater required, exiting.
    
    %1
nl: OpenGL 2.0 of hoger vereist, wordt afgesloten.
    
    %1

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Common image formats
nl: Veelvoorkomende afbeeldingsformaten

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Export Bitmap Graphics
nl: Exporteer Bitmap Graphics

en: Cannot save file %1.
nl: Kan het bestand %1 niet opslaan.

en: This file was imported from a non-standard format which may not be able to write all of the information in the molecule.
    
    Would you like to export to the current format, or save in a standard format?
nl: Dit bestand is geïmporteerd vanuit een niet-standaard formaat dat mogelijk niet alle informatie in het molecuul kan beschrijven.
    
    Wilt u exporteren naar het huidige formaat of opslaan in een standaard formaat?

en: Export
nl: Exporteren

en: Save chemical file
nl: Sla chemisch bestand op

en: Export Molecule
nl: Export molecuul

en: Saving File in Progress…
nl: Bezig met opslaan van bestand…

[ctx: %1 = file name, %2 = format]
en: Saving file “%1”
    with “%2”
nl: Bestand ‘%1’ opslaan
    met ‘%2’

en: &Undo %1
nl: & Ongedaan maken %1

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
nl: &Ongedaan Maken

en: &Redo %1
nl: &Opnieuw %1

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
nl: &Opnieuw

en: &Testing
nl: &Testen

en: Record test…
nl: Neem test op…

en: Play test…
nl: Speel test af…

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
nl: &Nieuw

note: i18n: file: mainwindow.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open…
nl: &Openen…

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
nl: &Sluiten

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
nl: &Opslaan

note: i18n: file: mainwindow.ui:160 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Save &As…
nl: Opslaan &als…

note: i18n: file: mainwindow.ui:328 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Export
nl: &Exporteren

en: Export Molecule…
nl: Export molecuul…

en: &Graphics…
nl: &Afbeeldingen…

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
nl: &Stop

note: i18n: file: mainwindow.ui:318 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Open Recent
nl: Open onlangs geopend

en: No recent files
nl: Geen recente bestanden

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
nl: B&ewerk

en: &Copy Graphics
nl: &Kopieer afbeeldingen

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
nl: Bekijk

en: Set Background Color…
nl: Achtergrondkleur instellen…

en: Rendering…
nl: Renderen…

en: Projection
nl: Projectie

en: Perspective
nl: Perspectief

en: Orthographic
nl: Orthografisch

en: &Extensions
nl: &Extensies

en: User Interface Language…
nl: Taal gebruikersinterface…

en: &Periodic Table…
nl: &Periodiek systeem…

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
nl: &Over

en: &Discussion Forum
nl: &Discussieforum

en: &Report a Bug
nl: &Rapporteer een bug

en: &Suggest a Feature
nl: &Een functie voorstellen

en: System Language
nl: Systeemtaal

en: Language
nl: Taal

en: User Interface Language:
nl: Taal gebruikersinterface:

en: All supported formats (%1);;All files (*);;
nl: Alle ondersteunde formaten (%1) ;; Alle bestanden (*) ;;

en: Do you want to save the changes to the document?
nl: Wilt u de wijzigingen in het document opslaan?

en: Your changes will be lost if you don't save them.
nl: Jou veranderingen gaan verloren als je ze niet opslaat.

en: Network Download Failed
nl: Netwerkdownload mislukt

en: Network timeout or other error.
nl: Netwerk-timeout of andere fout.

en: Your version: %1
nl: Uw versie: %1

en: New version: %1
nl: Nieuwe versie: %1

en: An update is available, do you want to download it now?
nl: Er is een update beschikbaar, wil je deze nu downloaden?

en: Version Update
nl: Versie-update

en: Error while loading the “%1” file format.
nl: Fout bij het laden van bestandsindeling ‘%1’.

en: Select file format
nl: Selecteer bestandsformaat

en: Avogadro cannot open “%1”.
nl: Avogadro kan ‘%1’ niet openen.

en: Cannot open files
nl: Kan bestanden niet openen

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
nl: &Bouw

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
nl: &Selecteer

en: Se&ttings
nl: Ins&tellingen

en: &Window
nl: &Venster

en: 3D View
nl: 3D-weergave

note: i18n: file: aboutdialog.ui:238 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, licenseLabel)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:10pt; font-weight:600;">License: </span><a href="https://opensource.org/licenses/BSD-3-Clause"><span style=" font-size:10pt; text-decoration: underline; color:#0000ff;">BSD 3-Clause</span></a></p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-size:10pt; font-weight:600;">Licentie: </span><a href="https://opensource.org/licenses/BSD-3-Clause"><span style=" font-size:10pt; text-decoration: underline; color:#0000ff;">BSD 3-Clause</span></a></p></body></html>

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
nl: &Openen

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
nl: Recente Bestanden

note: i18n: file: mainwindow.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Clear Recent
nl: Verwijder Re&cente Bestanden

note: i18n: file: mainwindow.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Revert To Saved
nl: Terugkeren naar bewaard bestand

note: i18n: file: mainwindow.ui:177 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Set &Background Color…
nl: &Achtergrondkleur instellen…

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
nl: Centreren

note: i18n: file: mainwindow.ui:227 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Align View To Axes
nl: Beeld uitlijnen op assen

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
nl: Plakken

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
nl: Kopiëren

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
nl: Knippen

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
nl: Wis

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
nl: Selecteer Alles

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
nl: Selecteer niets

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
nl: Cursussen

note: i18n: file: mainwindow.ui:298 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Report a Bug
nl: Een bug rapporteren

note: i18n: file: mainwindow.ui:313 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Discussion Forum
nl: Discussieforum

note: i18n: file: mainwindow.ui:323 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Import
nl: &Importeren

note: i18n: file: renderingdialog.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Ambient Occlusion:
nl: Omgevingsocclusie:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, aoEnableCheckBox) i18n: file: renderingdialog.ui:109 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edEnableCheckBox)
en: Enable
nl: Inschakelen

note: i18n: file: renderingdialog.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Shadow Strength:
nl: Schaduwsterkte:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Edge Detection:
nl: Randdetectie:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:138 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
nl: Opslaan

note: i18n: file: renderingdialog.ui:158 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
nl: Sluiten
