indicator-session - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
ku: Diyaloga ji bo erêkirina derketin, nûdestpêkirin û girtinê nîşan nede

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
ku: Ji bo tevgerên derketin, nûdestpêkirin û girtinê diyaloxa erêkirinê nîşnbide yan na.

en: Guest Session
ku: Danişîna Mêvanî

en: Log Out…
ku: Derketin…

en: Log Out
ku: Derkeve

en: Suspend
ku: Têxe xewê

en: Hibernate
ku: Xewa kûr

en: Restart…
ku: Nûdestpêkirin…

en: Restart
ku: Nûdestpêkirin

en: Shut Down…
ku: Girtin…

en: Shut Down
ku: Girtin

en: Cancel
ku: Betal
