babiloo - en to nl translation catalogue (112 entries)

en: About Babiloo
nl: Over Babiloo

en: &About
nl: &Informatie

en: A&uthors
nl: Aut&eurs

en: &License Agreement
nl: &Licentieovereenkomst

en: &Close
nl: &Sluiten

en: Building main dialog...
nl: Opbouwen van het hoofdvenster...

en: Go to &previous article
nl: Ga naar &vorig artikel

en: Go to &next article
nl: Ga naar v&olgend artikel

en: &Save to file
nl: Naar &bestand opslaan

en: Prin&t article
nl: Artikel &afdrukken

en: Speak &word
nl: Woord &uitspreken

en: New Version Detected
nl: Nieuwe versie gevonden

en: A new version of Babiloo has been released.
    
    New Version: %s
    Current Version: %s
    
    Would you like to download the new version now?
nl: Een nieuwe versie van Babiloo is uitgegeven.
    
    Nieuwe versie: %s
    Huidige versie: %s
    
    Wilt u de nieuwe versie nu downloaden?

en: Error
nl: Fout

en: Please load a dictionary first.
nl: Open eerst een woordenboek.

en: Error while loading the word %s
nl: Fout bij het laden van het woord %s

en: Error trying to load the dictionary.
    File corrupted or not supported.
nl: Fout tijdens openen woordenboek.

en: %s was not loaded: %s
nl: %s was niet geladen: %s

en: Info
nl: Informatie

en: Short Usage Information:
nl: Korte gebruikersinformatie:

en: To start using dictionary, select one from the <b>Dictionaries</b> menu.
nl: Om een woordenboek te gaan gebruiken, selecteer er één uit het <b>Woordenboeken</b>-menu.

en: To install a new dictionary from Internet, select <b>Manage Dictionaries...</b> and choose one from the <b>Download Dictionaries</b> tab.
nl: Om een woordenboek van het internet te installeren, selecteer <b>Woordenboeken beheren...</b> en kies er één uit het <b>Woordenboeken downloaden</b>-tabblad.

en: To install a new dictionary from file, select <b>Install from file...</b> from the <b>Dictionaries</b> menu.
nl: Om een nieuw woordenboek van bestand te installeren, kies <b>Installeer van bestand...</b> uit het <b>Woordenboeken</b>-menu.

en: The word <b>%s</b> is not found.
nl: Het woord <b>%s</b> werd niet gevonden.

en: Babiloo Settings
nl: Instellingen van Babiloo

en: Interface Language:
nl: Taal van programma:

en: Translate this Application...
nl: Vertaal deze Toepassing...

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: AutoComplete
nl: AutoAanvullen

en: Ignore accents
nl: Accenten negeren

en: Pronounce words using this command:
nl: Spreek woorden uit met dit commando:

en: Global settings
nl: Globale instellingen

en: Move up
nl: Verplaats omhoog

en: Up
nl: Omhoog

en: Move down
nl: Verplaats omlaag

en: Down
nl: Omlaag

en: Show information about dictionary
nl: Toon woordenboek-informatie

en: Show info
nl: Toon informatie

en: Directory storing the dictionaries:
nl: Map die de woordenboeken bevat:

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Installed Dictionaries
nl: Geïnstalleerde woordenboeken

en: From link:
nl: Van link:

en: Download dictionary
nl: Woordenboek downloaden

en: From list:
nl: Van lijst:

en: Download Dictionaries
nl: Download woordenboeken

en: Dictionaries
nl: Woordenboeken

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Pronounce the word
nl: Het woord uitspreken

en: Timeout before hide after mouse over
nl: Timeout voor het verbergen na muis-over

en: Don't hide
nl: Niet verbergen

en:  seconds
nl:  seconden

en: Show only if modifier pressed
nl: Alleen tonen indien modificeringstoets ingedrukt

en: Scan selection
nl: Selectie scannen

en: Show if word not found
nl: Tonen indien woord niet gevonden

en: Apperance
nl: Uiterlijk

en: Transparency
nl: Transparantie

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Popup window
nl: Pop-upvenster

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Select element
nl: Selecteer element

en: Title
nl: Titel

en: Explanation
nl: Uitleg

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Transcription
nl: Transcriptie

en: Select font
nl: Selecteer lettertype

en: Foreground
nl: Voorgrond

en: Background
nl: Achtergond

en: Click to select color
nl: Klik om kleur te selecteren

en: Select font size
nl: Kies lettertype-grootte

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Size
nl: Grootte

en: Font
nl: Lettertype

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Loading %s...
nl: Laden van %s...

en: Clear the search box
nl: Zoekvak wissen

en: Clear
nl: Wissen

en: Articles
nl: Artikelen

en: History
nl: Zoekgeschiedenis

en: Search
nl: Zoeken

en: &File
nl: &Bestand

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Quit
nl: &Afsluiten

en: &About Babiloo
nl: &Over Babiloo

en: &Configure Babiloo
nl: Babiloo &instellen

en: &Scan
nl: &Scannen

en: Install from file...
nl: Installeer van bestand...

en: Import
nl: Importeren

en: Manage Dictionaries...
nl: Woordenboeken beheren...

en: Visit HomePage
nl: Homepage bezoeken

en: Report A Problem
nl: Rapporteer een probleem

en: Translate This Application...
nl: Deze toepassing vertalen...

en: Downloading files...
nl: Bezig met het downloaden van bestanden...

en: &Abort
nl: &Afbreken

en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

en: Starting the download (%s bytes) ...
nl: Starten van het downloaden (%s bytes) ...

en: Unable to download file %s
nl: Kan bestand %s niet downloaden

en: Link address is empty
nl: Linkadres is leeg

en: Dictionary that couldn't be installed:
     %s
nl: Woordenboek dat niet geïnstalleerd kon worden:
     %s

en: Rescanning dictionaries...
nl: Woordenboeken opnieuw aan het scannen...

en: Alert
nl: Waarschuwing

en: The new language will be displayed after restarting the program.
nl: De nieuwe taal zal zichtbaar zijn nadat u het programma opnieuw opgestart heeft.

en: Open Directory
nl: Open map

en: Type
nl: Soort

en: Dictionary name
nl: Woordenboeknaam

en: Total articles
nl: Aantal artikelen

en: Export dictionary as...
nl: Woordenboek exporteren als...
