babiloo - en to uz translation catalogue (30 entries)

en: About Babiloo
uz: Babiloo ҳақида

en: &About
uz: &Ҳақида

en: A&uthors
uz: М&уаллифлар

en: &Close
uz: &Ёпиш

en: Building main dialog...
uz: Асосий диалог тузилмоқда...

en: To start using dictionary, select one from the <b>Dictionaries</b> menu.
uz: Луғатдан фойдаланишни бошлаш учун <b>Луғатлар</b> менюсидан бирини танланг.

en: The word <b>%s</b> is not found.
uz: <b>%s</b>сўзи топилмади

en: Dictionaries
uz: Луғатлар

en: Loading %s...
uz: %s юкланмоқда...

en: Clear the search box
uz: Қидирув қутисини тозалаш

en: Clear
uz: Тозалаш

en: History
uz: Тарих

en: Search
uz: Излаш

en: &File
uz: &Файл

en: &Help
uz: &Ёрдам

en: &Settings
uz: &Мосламалар

en: &Quit
uz: &Чиқиш

en: &About Babiloo
uz: Babiloo &ҳақида

en: &Configure Babiloo
uz: Babiloo'ни &мослаш

en: Install from file...
uz: ...файлдан ўрнатиш

en: Import
uz: Импорт

en: Manage Dictionaries...
uz: ...луғатларни бошқариш

en: Visit HomePage
uz: Асоси й саҳифага ташриф буюриш

en: Report A Problem
uz: Муаммо ҳақида хабар бериш

en: Translate This Application...
uz: .... дастурни таржима қилиш

en: Alert
uz: Огоҳлантириш

en: The new language will be displayed after restarting the program.
uz: Дастур қайтадан ишга туширилгандан сўнг янги тил кўринади.

en: Type
uz: Тури

en: Dictionary name
uz: Луғат номи

en: Export dictionary as...
uz: ... сифатида луғатни экспорт қилиш
