bibledit - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Journal
af: Joernaal

en: New
af: Nuwe

en: Changes
af: Veranderinge

en: Bibles
af: Bybels

en: Bible
af: Bybel

en: The Bible was created
af: Die Bybel was gemaak

en: Would you like to delete this Bible?
af: Wil jy hierdie Bybel skrap?

en: Book
af: Boek

en: Order
af: Volgorde

en: Create book
af: Maak boek

en: Would you like to delete this book?
af: Wil jy hierdie boek skrap?

en: Patterns
af: Patrone

en: Search
af: Soek

en: Create note
af: Maak note

en: Help
af: Hulp

en: Save
af: Stoor

en: Submit
af: Stuur in

en: Go back
af: Gaan terug

en: Book order
af: Boek orde

en: Font
af: Skriftipe

en: Example:
af: Voorbeeld:

en: Direction
af: Rigting

en: Unspecified
af: Ongespesifiseer

en: Left-to-right
af: Links-na-regs

en: Writing mode
af: Skryf modus

en: Top to bottom and left to right
af: Bo na onder en links na regs

en: Top to bottom and right to left
af: Bo na onder en regs na links

en: Delete this book
af: Skrap hierdie boek

en: Delete this Bible
af: Skrap hierdie Bybel

en: help
af: hulp

en: back
af: terug

en: For example:
af: Byvoorbeeld:

en: Old
af: Oud

en: Change
af: Verander

en: change
af: verander

en: Language
af: Taal

en: The language for Bibledit:
af: Die taal vir Bibledit:

en: Username
af: Gebruikernaam

en: Internet address
af: Iiternet adres

en: Port number
af: Poort nommer

en: Password
af: Sleutelwoord

en: 1 Kings
af: 1 Koning

en: 2 Kings
af: 2 Konings

en: Job
af: Werk

en: all
af: alles

en: Server
af: Bediener
