gnulib 3.0.0.6062.a6b16 - en to el translation catalogue (6 entries)

en: invalid argument %s for %s
el: μη έγκυρο όρισμα %s για %s

en: ambiguous argument %s for %s
el: ασαφές όρισμα %s για %s

en: Valid arguments are:
el: Έγκυρα ορίσματα είναι:

en: write error
el: σφάλμα εγγραφής

en: Unknown system error
el: Άγνωστο σφάλμα συστήματος

en: memory exhausted
el: η μνήμη εξαντλήθηκε
