bison-runtime 3.3.90 - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
bg: синтактична грешка: невъзможно връщане назад

en: syntax is ambiguous
bg: нееднозначен синтаксис

en: syntax error
bg: синтактична грешка

en: syntax error, unexpected %s
bg: синтактична грешка: не се очаква „%s“

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
bg: синтактична грешка: не се очаква „%s“, а „%s“

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
bg: синтактична грешка: не се очаква „%s“, а „%s“ или „%s“

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
bg: синтактична грешка: не се очаква „%s“, а „%s“, „%s“ или „%s“

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
bg: синтактична грешка: не се очаква „%s“, а „%s“, „%s“, „%s“ или „%s“

en: memory exhausted
bg: паметта е изчерпана
