bison-runtime-2.3b - en to da translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
da: syntaksfejl: kan ikke lave sikkerhedskopi

en: syntax is ambiguous
da: syntaks er tvetydig

en: syntax error
da: syntaksfejl

en: syntax error, unexpected %s
da: syntaksfejl, uventet %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
da: syntaksfejl, uventet %s, forventede %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
da: syntaksfejl, uventet %s, forventede %s eller %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
da: syntaksfejl, uventet %s, forventede %s eller %s eller %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
da: syntaksfejl, uventet %s, forventede %s eller %s eller %s eller %s

en: memory exhausted
da: hukommelsen opbrugt
