bison-runtime-3.3.90 - en to el translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
el: συντακτικό σφάλμα: δεν μπορώ να δημιουργήσω αντίγραφο ασφαλείας

en: syntax is ambiguous
el: ασαφής σύνταξη

en: syntax error
el: συντακτικό σφάλμα

en: syntax error, unexpected %s
el: συντακτικό σφάλμα, αναπάντεχο %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
el: συντακτικό σφάλμα, αναπάντεχο %s, αναμενόμενο %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
el: συντακτικό σφάλμα, αναπάντεχο %s, αναμενόμενο %s ή %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
el: συντακτικό σφάλμα, αναπάντεχο %s, αναμενόμενο %s ή %s ή %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
el: συντακτικό σφάλμα, αναπάντεχο %s, αναμενόμενο %s ή %s ή %s ή %s

en: memory exhausted
el: η μνήμη εξαντλήθηκε
