bison-runtime 2.5 - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
sl: skladenjska napaka: vrnitev ni mogoča

en: syntax is ambiguous
sl: dvoumna skladnja

en: syntax error
sl: skladenjska napaka

en: syntax error, unexpected %s
sl: skladenjska napaka, nepričakovan %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
sl: skladenjska napaka, nepričakovan %s, pričakuje se %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
sl: skladenjska napaka, nepričakovan %s, pričakuje se %s ali %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
sl: skladenjska napaka, nepričakovan %s, pričakuje se %s , %s ali %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
sl: skladenjska napaka, nepričakovan %s, pričakuje se %s , %s , %s ali %s

en: memory exhausted
sl: zmanjkalo je pomnilnika
