BOINC - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ca: Si

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
ca: BOINC s'ha de seguir executant fins i tot quan cap usuari ha iniciat sessió?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
ca: Els usuaris que tenen permís per administrar aquest equip automàticament podran executar i controlar %s.
    
    Vols que també els usuaris no administratius puguin executar i controlar %s en aquesta Mac?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
ca: Vols configurar %s com el protector de pantalla per a tots els %s usuaris de en aquesta Mac?

en: OK
ca: CORRECTE

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
ca: Error de permisos després del re inici

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
ca: La eliminació pot trigar uns minuts.
    Si us plau, sigues pacient.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
ca: Estas segur que vols suprimir completament %s del teu ordinador?
    
    Això eliminarà els executables, però no tocarà els arxius de dades %s.

en: Canceled: %s has not been touched.
ca: Cancel·lat: %s no s'ha tocat.

en: name  of user
ca: nom  de l'usuari

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
ca: També vols eliminar VirtualBox de l'ordinador?
    (VirtualBox es va instal·lar juntament amb BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
ca: Eliminació finalitzada.
    
     Poder també vol eliminar els següents elements utilitzant el cercador: 
    en el directori "%s"
    
    per a cada usuari, el fitxer
    "%s".

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Continue...
ca: Continuar...
