BOINC - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Could not get user login name
el: Δεν συμπληρώθηκε το όνομα χρήστη του χρήστη

en: Sorry, this version of %s requires system 10.6 or higher.
el: Συγνώμη αλλά η έκδοση %s απαιτεί την έκδοση του συστήματος 10.6 ή νεότερη.

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
el: Να εκτελείται το BOINC ακόμη και όταν κανένας χρήστης δεν είναι συνδεδεμένος;

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
el: Στους χρήστες που τους επιτρέπεται να διαχειριστούν αυτόν τον υπολογιστή θα τους επιτραπεί αυτόματα να τρέχουν και να ελέγχουν το %s.
    
    Θέλετε και οι μη-διαχειριστές χρήστες να μπορούν να τρέχουν και να έλεγχουν το %s σε αυτόν τον Mac;

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
el: Θέλετε να θέσετε το %s σαν προφύλαξη οθόνης για όλους τους %s σε αυτόν τον Mac;

en: OK
el: Εντάξει

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
el: Σφάλμα άδειας μετά απο επανεκτέλεση

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
el: Η αφαίρεση μπορεί να διαρκέσει αρκετά λεπτά.
    Παρακαλώ περιμένετε.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
el: Είστε σίγουροι οτι θέλετε να αφαιρέσετε τελείως το %s απο τον υπολογιστή σας;
    
    Αυτό θα αφαιρέσει τα εκτελέσιμα αρχεία αλλά τα %s αρχεία δεδομένων θα μείνουν ανέπαφα.

en: Canceled: %s has not been touched.
el: Ακυρώθηκε: %s έμειναν ανέπαφα.

en: name  of user
el: όνομα   του χρήστη

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
el: Θέλετε επιπλέον να αφαιρεθεί και το VirtualBox από τον υπολογιστή;
    (Το VirtualBox είχε εγκατασταθεί μαζί με το BOINC).

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
el: H αφαίρεση ολοκληρώθηκε.
    
    Μπορεί να θελήσετε να καταργήσετε τα παρακάτω στοιχεία που απομένουν χρησιμοποιώντας τον Finder:
    ο φάκελος "%s"
    
    για κάθε χρήστη, το αρχείο
    "%s".

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Continue...
el: Συνέχεια...
