BOINC - en to fa_IR translation catalogue (15 entries)

en: Yes
fa_IR: بله

en: No
fa_IR: نه

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
fa_IR: آیا درصورتی که هیچ کاربری وارد حساب نشده، BOINC همچنان کار کند؟

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
fa_IR: کاربرانی که اجازه استفاده کامل از این کامپیوتر را دارند به صورت خودکار کنترل و اجرای %s را خواهند داشت.
    
    آیا شما تمایل دارید که کاربران غیر مدیر بتوانند کنترل و اجرای %s را بر روی این Mac بدست بگیرند؟

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
fa_IR: آیا شما می خواهید که %s به عنوان اسکرین سیور برای تمامی کاربران %s بر روی این Mac تنظیم شود؟

en: OK
fa_IR: خوب!

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
fa_IR: خطای مجوز بعد از اجرای دوباره

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
fa_IR: عمل پاکسازی ممکن است چند دقیقه زمان ببرد.
    لطفا صبور باشید.

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
fa_IR: آیا شما تمایل به پاکسازی کامل %s از روی رایانه خود را دارید؟
    
    این فقط فایل های اجرایی را پاکسازی می کند و به اطلاعات %s دست نمی زند.

en: Canceled: %s has not been touched.
fa_IR: متوقف شد: %s دست نخورده باقی ماند.

en: name  of user
fa_IR: نام کاربر

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
fa_IR: همچنین آیا شما تمایل به پاک کردن VirtualBox از روی رایانه خود دارید؟
    (VirtualBox با نصب BOINC نصب می شود.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
fa_IR: عمل پاکسازی کامل شد.
    
    شاید شما تمایل به پاکسازی موارد باقی مانده داشته باشید:
    
    پوشه ی "%s"
    
    برای هر کاربر، فایل ها
    "%s"

en: Cancel
fa_IR: توقف

en: Continue...
fa_IR: ادامه ...
