BOINC - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
hu: A branding array-nek túl kevés bejegyzése van: 1%s

en: Could not get user login name
hu: Nem tudom lekérni a felhasználó bejelentkezési nevét

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
hu: Sajnáljuk, de a(z) %s ezen verziója %s, vagy nagyobb rendszerverziót igényel.

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
hu: Akkor is fusson a BOINC, ha mindenki kijelentkezett?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
hu: A felhasználók, akik ezen számítógépen adminisztrátori jogosultsággal rendelkeznek, automatikusan engedélyt kapnak a %s futtatására és vezérlésére.
    
    Szeretnéd, hogy a nem adminisztrátori jogú felhasználók is futtathassák és vezéreljék %s-t ezen a Mac-en?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
hu: Be akarod állítani %s-t képernyővédőnek minden %s felhasználó számára ezen a Mac-en?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
hu: A BOINC csak a Rosetta 2 telepítését követően tud Intel Mac-re készült projekteket futtatni. Szeretnéd most installálni a Rosetta 2-t?

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
hu: Hozzáférési hiba újraindítás után

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
hu: Az eltávolítás több percet is igénybe vehet.
    Kérjük, légy türelmes.

en: Error saving user name
hu: Hiba a felhasználói név mentése közben

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
hu: Biztosan eltávolítod:  %s -t erről a számítógépről?
    
    Ez letörli a végrehajtható állományokat, de meghagyja %s adatfájljait.

en: Canceled: %s has not been touched.
hu: Visszavonva: %s nem változott.

en: name  of user
hu: a felhasználó neve

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
hu: El akarod távolítani a VirtualBox-ot is a számítógépről?
    (a VirtualBox a BOINC-cal együtt lett felrakva)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
hu: Eltávolítás befejezve.
    
    Eltávolíthatod a következő fennmaradó elemeket a Kereső használatával:
     a "%s" könyvár 
    
    minden felhasználóhoz, a "%s" fájl.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Continue...
hu: Folytatás...
