BOINC - en to lv translation catalogue (849 entries)

en: Identify your account at %s
lv: Identificējiet jūsu kontu %s

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
lv: Lūdzu, ievadiet jūsu konta informāciju
    (lai izveidotu kontu, apmeklējiet projekta tīmekļa lapu)

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
lv: Šis projekts šobrīd nepieņem jaunus kontus.
    Jūs varat tam pievienoties tikai tad, ja jums jau ir konts.

en: Are you already running this project?
lv: Vai jūs jau lietojat šo projektu?

en: &No, new user
lv: &Nē, jauns lietotājs

en: &Yes, existing user
lv: &Jā, esošs lietotājs

en: &Password:
lv: &Parole:

en: Choose a &password:
lv: Izvēlieties &paroli:

en: C&onfirm password:
lv: Par&ole atkārtoti:

en: Are you already running %s?
lv: Vai jūs jau lietojat %s?

en: &Username:
lv: L&ietotājvārds:

en: &Email address or LDAP ID:
lv: &E-pasta adrese vai LDAP ID:

en: &Email address:
lv: &E-pasta adrese:

en: minimum length %d
lv: minimālais garums %d

en: Forgot your password?
lv: Aizmirsāt jūsu paroli?

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
lv: Ja jūs vēl neesat reģistrēti ar šo konta menedžeri,
    lūdzu, izdariet to pirms turpināt.  Noklikšķiniet uz zemāk
    redzamo saiti, lai reģistrētos vai lai atgūtu aizmirsto paroli.

en: Account manager web site
lv: Konta menedžera mājas lapa

en: Add project
lv: Pievienot projektu

en: Update account manager
lv: Atjaunot konta menedžeri

en: Use account manager
lv: Lietot konta menedžeri

en: Please enter a user name.
lv: Lūdzu, ievadiet lietotājvārdu.

en: Please enter an email address.
lv: Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi.

en: Please enter a password of at least %d characters.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli, kura ir vismaz %d simbolu gara.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
lv: Abas ievadītās paroles nesakrīt. Lūdzu, ievadiet tās no jauna.

en: Choose an account manager
lv: Izvēlieties konta menedžeri

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
lv: Lai izvēlētos konta menedžeri, noklikšķiniet uz tā 
    vārda vai rakstiet tā URL zemāk.

en: Account manager details:
lv: Konta menedžera informācija:

en: Account manager &URL:
lv: Konta menedžera &URL:

en: Open web page
lv: Atvērt mājas lapu

en: Visit this account manager's web site
lv: Apmeklēt šī konta menedžera mājas lapu

note: %s is the project name i.e. 'BOINC', 'GridRepublic'
en: Communicating with %s.
lv: Notiek sazināšanās ar %s.

en: Communicating with server.
lv: Notiek sazināšanās ar serveri.

en: Please wait...
lv: Lūdzu, uzgaidiet...

en: An internal server error has occurred.
lv: Notika iekšēja servera kļūda.

en: Connected
lv: Savienots

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: New %s window...
lv: Jauns %s logs...

en: Open another %s window
lv: Atvērt vēl vienu %s logu

en: Select computer...	Ctrl+Shift+I
lv: Izvēlēties datoru...	Ctrl+Shift+I

en: Connect to a BOINC client on another computer
lv: Pieslēgties BOINC klientam uz cita datora

en: Shut down connected client...
lv: Slēgt pievienoto klientu...

en: Shut down the currently connected BOINC client
lv: Izslēgt pašlaik pieslēgto BOINC klientu

en: Close the %s window
lv: Aizvērt %s logu

en: &Close window
lv: &Aizvērt logu

en: Exit %s
lv: Iziet %s

en: E&xit %s
lv: I&ziet %s

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
lv: P&aziņojumi	Ctrl+Shift+N

en: Show notices
lv: Rādīt paziņojumus

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
lv: &Projekti	Ctrl+Shift+P

en: Show projects
lv: Rādīt projektus

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
lv: &Uzdevumi	Ctrl+Shift+T

en: Show tasks
lv: Rādīt uzdevumus

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
lv: Pārsūtīša&na	Ctrl+Shift+X

en: Show file transfers
lv: Rādīt failu pārsūtīšanu

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
lv: &Statistika	Ctrl+Shift+S

en: Show statistics
lv: Rādīt statistiku

en: &Disk	Ctrl+Shift+D
lv: &Disks	Ctrl+Shift+D

en: Show disk usage
lv: Rādīt diska izlietojumu

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
lv: &Vienāršais skats...	Ctrl+Shift+V

en: Switch to the Simple View
lv: Pārslēgties uz vienkāršo skatu

en: &Add project...
lv: P&ievienot projektu...

en: Add a project
lv: Pievienot projektu

en: &Use account manager...
lv: &Lietot konta menedžeri

en: Use an account manager to control this computer.
lv: Lietot konta menedžeri, lai kontrolētu šo datoru.

en: &Synchronize with %s
lv: &Sinhronizēties ar %s

en: Get current settings from %s
lv: Iegūt pašreizējos iestatījumus no %s

en: S&top using %s...
lv: Nelie&tot %s...

en: Remove this computer from account manager control.
lv: Noņemt šo datoru no konta menedžera kontroles.

en: Run CPU &benchmarks
lv: Palaist CPU veiktspējas te&stu

en: Run tests that measure CPU speed
lv: Palaist CPU veiktspējas testus

en: Retry pending transfers
lv: Atkārtot iepriekšējo pārsūtīšanu

en: Retry deferred file transfers and task requests
lv: Atkārtot atlikto failu pārsūtīšanu un uzdevumu pieprasījumu

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
lv: Žurnāls...	Ctrl+Shift+E

en: Show diagnostic messages
lv: Rādīt diagnostikas ziņojumus

en: &Run always
lv: &Izpildīt vienmēr

en: Allow work regardless of preferences
lv: Atļaut darbu neskatoties uz preferencēm

en: Run based on &preferences
lv: Izpildīt balstoties uz &preferencēm

en: Allow work according to preferences
lv: Atļaut darbu saskaņā ar jūsu preferencēm

en: &Suspend
lv: &Atlikt

en: Stop work regardless of preferences
lv: Aptur darbu neskatoties uz preferencēm

en: Use GPU always
lv: Vienmēr lietot GPU

en: Allow GPU work regardless of preferences
lv: Atļaut GPU darbu neskatoties uz preferencēm

en: Use GPU based on preferences
lv: &Lietot GPU balstoties uz preferencēm

en: Allow GPU work according to preferences
lv: Atļaut GPU darbu saskaņā ar jūsu preferencēm

en: Suspend GPU
lv: Atlikt GPU

en: Stop GPU work regardless of preferences
lv: Pārstāt izpildīt GPU darbu neskatoties uz preferencēm

en: Network activity always
lv: Tīkls pieejams vienmēr

en: Allow network activity regardless of preferences
lv: Atļaut lietot tīklu neskatoties uz preferencēm

en: Network activity based on preferences
lv: &Pieslēgties tīklam balstoties uz preferencēm

en: Allow network activity according to preferences
lv: Lietot tīklu saskaņā ar jūsu preferencēm

en: Suspend network activity
lv: Atlikt tīkla aktivitāti

en: Stop network activity
lv: Apturēt tīkla aktivitāti

en: Computing &preferences...
lv: Skaitļošanas &preferences...

en: Configure computing preferences
lv: Konfigurēt skaitļošanas preferences

en: Exclusive applications...
lv: Īpašās lietojumprogrammas...

en: Configure exclusive applications
lv: Konfigurēt īpašās lietojumprogrammas

en: Select columns...
lv: Izvēlēties kolonnas...

en: Select which columns to display
lv: Izvēlēties, kuras kolonnas rādīt

en: Event Log options...	Ctrl+Shift+F
lv: Žurnāla opcijas...	Ctrl+Shift+F

en: Enable or disable various diagnostic messages
lv: Atļaut vai neļaut dažādus diagnostikas ziņojumus

en: &Other options...
lv: Citas &opcijas...

en: Configure display options and network settings
lv: Konfigurēt attēlošanas opcijas un tīkla iestatījumus

en: Read config files
lv: Lasīt konfigurācijas failus

en: Read configuration info from cc_config.xml and any app_config.xml files
lv: Lasīt konfigurācijas informāciju no cc_config.xml un jebkuriem app_config.xml failiem

en: Read local prefs file
lv: Lasīt vietējo preferenču failu

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
lv: Lasīt preferences no global_prefs_override.xml

en: %s &help
lv: %s &palīdzība

en: Show information about %s
lv: Parādīt informāciju par %s

en: &%s help
lv: &%s palīdzība

en: Show information about the %s
lv: Parādīt informāciju par %s

en: %s &web site
lv: %s &mājas lapa

en: See more information about %s on the web
lv: Skatīt vairāk informāciju par %s tīmeklī

en: Check for new %s version
lv: Pārbaudīt %s versiju

en: Report Issue
lv: Ziņot par problēmu

en: Report bug or enhancement request
lv: Ziņot par kļūdu vai pieprasīt uzlabojumu

en: &About %s...
lv: &Par %s...

en: Licensing and copyright information.
lv: Licencēšanas un autortiesību informācija.

en: &File
lv: &Fails

en: &View
lv: &Skats

en: &Activity
lv: &Aktivitāte

en: &Options
lv: &Opcijas

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: %s - Shut down the current client...
lv: %s - Slēgt pašreizējo klientu...

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
lv: %s slēgs pašreizējo klientu
    un prasīs jums citu hostu kam pievienoties.

en: %s has successfully added %s
lv: %s veiksmīgi pievienoja %s

en: Connecting to %s
lv: Pieslēdzas pie %s

en: Connected to %s (%s)
lv: Pieslēdzās pie %s (%s)

en: Username already in use
lv: Lietotājvārds jau tiek lietots

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lv: Konts ar norādīto e-pasta adresi jau eksistē un tam ir savādāka
    parole nekā jūs ievadījāt.
    
    Lūdzu, apmeklējiet projekta tīmekļa vietni un sekojiet tur norādītajām instrukcijām.

en: Email address already in use
lv: E-pasta adrese jau ir lietošanā

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lv: Konts ar norādīto e-pasta adresi jau eksistē un tam ir savādāka
    parole nekā jūs ievadījāt.
    
    Lūdzu, apmeklējiet projekta tīmekļa vietni un sekojiet tur norādītajām instrukcijām.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
lv: Sazināšanās ar BOINC klientu.  Lūdzu, uzgaidiet ...

en: &Quit %s
lv: &Beigt %s

en: %s - Communication
lv: %s - Sazināšanās

en: Cancel
lv: Atcelt

en: %s - Connection Error
lv: %s - Savienojuma kļūda

en: %s - Connection Failed
lv: %s - Savienojums neizdevās

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
lv: %s nespēja pieslēgties pie %s klienta.
    Vai vēlētos mēģināt pieslēgties vēlreiz?

en: %s - Daemon Start Failed
lv: %s - Dēmona startēšana neizdevās

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administrative Tools->Services applet and start the BOINC service.
lv: %s nevarēja startēt %s klientu.
    Lūdzu, palaidiet Vadības panelis->Administratīvie rīki->Servisi sīklietotni un piestartējiet BOINC servisu.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please run the client and try again.
lv: %s nespēja startēt %s klientu.
    Lūdzu, startējiet klientu un mēģiniet atkārtoti.

en: %s - Connection Status
lv: %s - Savienojuma statuss

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
lv: %s pašlaik nav savienots ar %s klientu.
    Lūdzu lietojiet 'Papildu\Izvēlēties datoru...' izvēlni, lai savienotos ar %s klientu.
    Lai savienotos ar pašreizējo datoru izmantojiet vārdu 'localhost'.

en: %s - Stop using %s
lv: %s - Pārtraukt lietot %s

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
lv: Ja jūs pārtrauksiet lietot %s,
    Jūs paturēsiet visus jūsu esošos projektus,
    bet jums būs jāpārvalda projektus manuāli.
    
    Vai jūs vēlaties pārtraukt lietot %s?

note: Create the web sites task group
en: Project web pages
lv: Projekta web lapas

en: %s - Unexpected Exit
lv: %s - Neparedzēta iziešana

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
lv: %s klients neparedzēti izgāja 3 reizes pēdējo %d minūšu laikā.
    Vai vēlētos to restartēt vēlreiz?

en: %s - Network Status
lv: %s - Tīkla statuss

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
lv: %s nepieciešams pieslēgties pie Internet.
    Vai drīkst to darīt tagad?

en: %s is connecting to the Internet.
lv: %s savienojas ar Internet.

en: %s has successfully connected to the Internet.
lv: %s veiksmīgi savienojās ar Internet.

en: %s failed to connect to the Internet.
lv: %s neizdevās savienoties ar Internet.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
lv: %s noteica, ka ir savienojies ar Internet.
    Aktualizē visus projektus un atjauno datu pārsūtīšanu.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
lv: %s veiksmīgi atvienojās no Internet.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
lv: %s neizdevās atvienoties no Internet.

en: You currently are not authorized to manage %s.
    
    To run %s as this user, please:
    - reinstall %s answering "Yes" to the question about non-administrative users
     or
    - contact your administrator to add you to the 'boinc_master' user group.
lv: Pašlaik neesat autorizēts pārvaldīt %s.
    
    Lai palaistu %s kā šis lietotājs, lūdzu:
    - atkārtoti uzstādiet %s, atbildot ar "Jā" uz jautājumu par lietotājiem, kuri nav administratori
     vai
    - sazinieties ar administratoru un palūdziet, lai pievieno jūs 'boinc_master' lietotāju grupai.

en: %s ownership or permissions are not set properly; please reinstall %s.
    (Error code %d
lv: %s īpašumtiesības vai atļaujas nav uzstādītas pareizi; lūdzu, atkārtoti uzstādiet %s.
    (Kļūdas kods %d

en:  at
lv:  iekš

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
lv: Nepieciešama restartēšana, lai pareizi palaistu BOINC.
    Lūdzu, restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz.

en: BOINC Manager
lv: BOINC pārvaldnieks

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
lv: Operētājsistēma automātiski startēja BOINC pārvaldnieku

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
lv: Startēt BOINC tā, lai rīkjoslas paziņojumu laukā būtu redzama tikai ikona

en: Directory containing the BOINC Client executable
lv: Katalogs, kas satur BOINC klienta izpildāmos failus

en: BOINC data directory
lv: BOINC datu katalogs

en: Host name or IP address
lv: Hosta vārds vai IP adrese

en: GUI RPC port number
lv: Grafiskā lietotāja intefeisa RPC porta numurs

en: Password
lv: Parole

en: Startup BOINC with these optional arguments
lv: Startē BOINC ar šiem izvēles argumentiem

en: disable BOINC security users and permissions
lv: Atslēgt BOINC drošības lietotāju un atļauju lietošanu

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
lv: iestatīt ādiņu atkļūdošanas režīmā, lai atļautu ādiņu pārvaldnieka kļūdu paziņojumus

en: multiple instances of BOINC Manager allowed
lv: atļautas vairākas BOINC pārvaldnieka instances

en: Not used: workaround for bug in XCode 4.2
lv: Netiek lietots: XCode 4.2 kļūdas apiešanai

en: Don't run the client
lv: Nestartēt klientu

en: Open %s Web...
lv: Atvērt %s tīmekli...

en: Open %s...
lv: Atvērt %s...

en: Snooze
lv: Iesnaust

en: Snooze GPU
lv: Iesnaust GPU

en: E&xit
lv: I&ziet

en: Resume
lv: Atsākt

en: Resume GPU
lv: Atsākt GPU

en: Computing is enabled
lv: Skaitļošana atļauta

en: Computing is suspended -
lv: Skaitļošana atlikta -

en: GPU computing is enabled
lv: GPU skaitļošana atļauta

en: GPU computing is suspended -
lv: GPU skaitļošana atlikta -

en: Network is enabled
lv: Pi&eslēgums tīklam atļauts

en: Network is suspended -
lv: P&ieslēgums tīklam atlikts -

en: Reconnecting to client.
lv: Atjauno saikni ar klientu.

en: Not connected to a client.
lv: Nav savienots ar klientu.

en: %s Notices
lv: %s Paziņojumi

en: There are new notices - click to view.
lv: Ir jauni paziņojumi - klikšķināt, lai skatītu.

en: Failed to add project
lv: Neizdevās pievienot projektu

en: Failed to update account manager
lv: Neizdevās atjaunināt konta pārvaldnieku

en: Failed to remove account manager
lv: Neizdevās noņemt konta pārvaldnieku

en: Failed to add account manager
lv: Neizdevās pievienot konta pārvaldnieku

en: Please try again later.
    
    Click Finish to close.
lv: Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.
    
    Noklikšķiniet uz Beigt, lai aizvērtu.

en: Click Finish to close.
lv: Noklikšķiniet Beigt, lai aizvērtu.

en: Messages from server:
lv: Ziņas no servera:

en: Project added
lv: Projekts pievienots

en: This project has been successfully added.
lv: Šis projekts tapa veiksmīgi pievienots.

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
lv: Kad jūs noklikšķināsiet Beigt jūsu pārlūkprogramma ies uz lapu,
    kur varēsiet norādīt jūsu konta vārdu un preferences.

en: Update from %s completed.
lv: Atjaunošana no %s pabeigta.

en: Update completed.
lv: Atjaunošana pabeigta.

note: Attach Completed
en: Now using account manager
lv: Tagad lieto kontu pārvaldnieku

en: Welcome to %s!
lv: Laipni lūgti %s!

en: You are now using %s to manage accounts.
lv: Tagad jūs lietojat %s, lai pārvaldītu kontus.

en: You are now using this account manager.
lv: Tagad jūs lietojat šo kontu pārvaldnieku.

en: About %s
lv: Par %s

en: Version:
lv: Versija:

en: wxWidgets Version:
lv: wxWidgets versija:

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: %s is distributed under the GNU Lesser General Public License v3.0.
lv: %s tiek izplatīts saskaņā ar GNU Lesser General Public License v3.0.

en: For more information, visit
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet

en: &OK
lv: &Labi

en: Invalid number
lv: Nederīgs skaitlis

en: Invalid time, value must be between 0:00 and 24:00, format is HH:MM
lv: Nederīgs laiks, vērtībai jābūt starp 0:00 un 24:00 HH:MM formātā

en: Start time must be different from end time
lv: Start laikam jāatšķiras no beigu laika

en: Number must be between 0 and 10
lv: Skaitlim jābūt robežās no 0 līdz 10

en: Number must be between 0 and 100
lv: Skaitlim jābūt robežās no 0 līdz 100

en: Number must be between 1 and 100
lv: Skaitlim jābūt robežās no 1 līdz 100

en: Suspend when no mouse or keyboard input needs to be greater than 'in use' mouse or keyboard input.
lv: Apturēt, kad pele vai tastatūra nelietota jābūt lielākai nekā peles vai tastatūras 'lietošana'.

en: invalid input value detected
lv: noteikta nederīga ievadītā vērtība

en: Validation Error
lv: Validācijas kļūda

en: Changing to use the local preferences defined on this page. This will override your web-based preferences, even if you subsequently make changes there. Do you want to proceed?
lv: Lietos lokālās preferences, kas definētas šajā lapā. Tas ignorēs tīmeklī definētās preferences, pat ja tajās atkārtoti veiksiet izmaiņas. Vai turpināt?

en: Confirmation
lv: Apstiprināšana

en: Discard local preferences and use web-based preferences?
lv: Vai izmest lokālās preferences un lietot tīmeklī-bāzētās?

en: %s - Computing preferences
lv: %s - Skaitļošanas preferences

en: Using local prefs.
lv: Lieto lokālās pref.

en: Click to use web prefs from
lv: Noklikšķiniet, lai lietotu tīmeklī-bāzētas pref. no

en: Using web prefs from
lv: Lieto tīmeklī-bāzētās preferences no

en: Set values and click Save to use local prefs instead.
lv: Iestatiet vērtības un nospiediet Saglabāt, lai lietotu lokālās preferences.

en: Use web prefs
lv: Lietot tīmekļa pref.

en: Restore web-based preferences and close the dialog.
lv: Atjaunot tīmeklī-bāzētās preferences un aizvērt dialoga logu.

en: Computing
lv: Skaitļošana

note: Network schedule
en: Network
lv: Tīkls

en: Disk
lv: Disks

en: Daily schedules
lv: Ikdienas plāni

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: Save all values and close the dialog
lv: Saglabāt visas vērtības un aizvērt dialoga logu

en: Close the dialog without saving
lv: Aizvērt dialoga logu, nesaglabājot

en: Shows the preferences web page.
lv: Rāda preferenču tīmekļa lapu.

note: ------------ In-use box --------------
en: When computer is in use
lv: Kad dators ir lietošanā

note: in-use if input in last X min min idle time
en: This determines when the computer is considered 'in use'.
lv: Šis nosaka, kad dators tiek uzskatīts 'lietošanā'.

note: context: 'In use' means mouse or keyboard input in last ___ minutes
en: 'In use' means mouse or keyboard input in last
lv: 'Lietošanā' nozīmē peles vai tastatūras ievadi pēdējās

note: context: 'In use' means mouse or keyboard input in last ___ minutes context: Switch between tasks every ___ minutes
en: minutes
lv: minūtes

en: Suspend when computer is in use
lv: Apturēt, ja dators ir lietošanā

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
lv: Atzīmējiet šo, lai apturētu skaitļošanu un failu pārsūtīšanu, kad Jūs lietojat datoru.

en: Suspend GPU computing when computer is in use
lv: Apturēt GPU skaitļošanu, ja dators ir lietošanā

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
lv: Atzīmējiet šo, lai apturētu GPU skaitļošanu, kad Jūs lietojat datoru.

en: Use at most
lv: Lietot ne vairāk kā

en: % of the CPUs and at most
lv: % procesoru, bet ne vairāk kā

en: % of CPU time
lv: % CPU laiks

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
lv: Atstāt dažus CPU brīvus citām lietojumprogrammām. Piem., 75% nozīmē 6 kodolus 8-kodolu CPU.

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
lv: Apturēt/atsākt skaitļošanu ik dažas sekundes, lai samazinātu CPU temperatūru un enerģijas patēriņu. Piem., 75% nozīmē skaitļot 3 sekundes, gaidīt 1 sekundi un tad atkārtot.

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
lv: Apturēt, ja ne-BOINC CPU lietojums pārsniedz

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
lv: Apturēt skaitļošanu, ja dators ir aizņemts ar citām programmām.

en: Limit the memory used by %s when you're using the computer.
lv: Ierobežo %s atmiņas lietojumu, kad Jūs lietojat datoru.

en: % of memory
lv: % atmiņas

note: ------------ Not-in-use box --------------
en: When computer is not in use
lv: Kad dators nav lietošanā

en: Limit the memory used by %s when you're not using the computer.
lv: Ierobežo %s atmiņas lietojumu, kad Jūs nelietojat datoru.

en: Suspend when no mouse or keyboard input in last
lv: Apturēt, kad nav bijusi peles vai tastatūras ievade pēdējās

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
lv: Tas ļauj datoriem, kam ir iespēja, ieiet energo-taupīšanas režīmā, ja netiek lietoti.

note: ------------ General box -------------- layout controls
en: General
lv: Vispārējais

en: Suspend when computer is on battery
lv: Apturēt, ja dators lieto akumulatoru

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
lv: Atzīmējiet šo, lai apturētu skaitļošanu uz portatīvajām ierīcēm, kad tās lieto akumulatoru.

en: If you run several projects, %s may switch between them this often.
lv: Ja skaitļojat vairākiem projektiem, %s var pārslēgties starp tiem tik bieži.

note: context: Switch between tasks every ___ minutes
en: Switch between tasks every
lv: Pārslēgties starp uzdevumiem katru

note: checkpoint every X
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that they later can be continued from that point.
lv: Šis kontrolē cik bieži uzdevumi saglabā savu stāvokli uz diska, lai tie varētu turpināt izpildīties no attiecīgās vietas.

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: Request tasks to checkpoint at most every
lv: Pieprasīt uzdevumiem rakstīt kontropunktus uz diska ne vairāk kā katras

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: seconds
lv: sekundes

note: leave non-GPU tasks in memory while suspended
en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
lv: Atstāt ne-GPU uzdevumus atmiņā kamēr tie ir apturēti

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
lv: Ja atzīmēts, apturētie uzdevumi paliek atmiņā un atjauno darbību neko nezaudējot. Ja nav atzīmēts, apturētie uzdevumi tiek izņemti no atmiņas un atjauno darbību no to pēdējā kontrolpunkta.

note: work buffer min work buffer
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
lv: Uzglabāt pietiekami daudz uzdevumu, lai nodarbinātu datoru tik ilgi.

note: context: Store at least ___ days of work
en: Store at least
lv: Uzglabāt vismaz

note: context: Store at least ___ days of work context: Store up to an additional ___ days of work
en: days of work
lv: dienu darba

note: work buffer additional
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
lv: Uzglabāt papildu uzdevumus virs minimālā līmeņa. Nosaka cik daudz darba tiek pieprasīts, kad sazinās ar projektu.

note: context: Store up to an additional ___ days of work
en: Store up to an additional
lv: Uzglabāt papildu līdz

note: context: Store at least ___ days of work
en: days and up to an additional
lv: dienas un papildu līdz

en: To suspend by time of day, see the "Daily Schedules" section.
lv: Lai atliktu dienas laikā, skat. "Ikdienas plāni" nodaļā.

en: Network usage
lv: Tīkla lietojums

note: download rate
en: Limit the download rate of file transfers.
lv: Ierobežo failu pārsūtīšanas lejupielādes ātrumu.

en: Limit download rate to
lv: Ierobežot lejupielādes ātrumu līdz

en: KB/second
lv: KB/sekundē

note: upload rate
en: Limit the upload rate of file transfers.
lv: Ierobežo failu pārsūtīšanas augšupielādes ātrumu.

en: Limit upload rate to
lv: Ierobežot augšupielādes ātrumu līdz

en: Example: %s should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
lv: Piemērs: %s drīkst pārsūtīt ne vairāk kā 2000 MB datu katras 30 dienas.

en: Limit usage to
lv: Ierobežot lietošanu līdz

en: MB every
lv: MB katras

en: days
lv: dienas

en: To limit transfers by time of day, see the "Daily Schedules" section.
lv: Lai ierobežotu pārsūtīšanu dienas laikā, skat. "Ikdienas plāni" nodaļā.

note: Context: heading for a group of miscellaneous preferences
en: Other
lv: Citi

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of %s.
lv: Atzīmējiet tikai, ja jūsu Internet pakalpojumu sniedzējs modificē attēlu failus. Pārbaudes izlaišana samazina %s drošību.

en: Skip data verification for image files
lv: Izlaist datu pārbaudi attēlu failiem

note: confirm before connecting
en: Confirm before connecting to Internet
lv: Apstiprināt pirms pievienoties Internet

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
lv: Lietderīgs tikai, ja Jums ir modems, ISDN vai VPN savienojums.

note: disconnect when done
en: Disconnect when done
lv: Atvienoties, kad pabeigs

en: Disk usage
lv: Diska izlietojums

en: Limit the total amount of disk space used by %s.
lv: Ierobežo kopēju aizņemtā diska vietas apjomu, ko lieto %s.

en: Use no more than
lv: Nelietot vairāk par

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where %s stores data.
lv: Ierobežo diska lietojumu, lai atstātu vismaz tik daudz brīvas vietas sējumā, kur %s glabā datus.

en: Leave at least
lv: Atstāt vismaz

en: GB free
lv: GB brīvi

en: Limit the percentage of disk space used by %s on the volume where it stores data.
lv: Ierobežo procentuāli %s diska lietojumu sējumā, kur tas glabā datus.

en: % of total
lv: % no kopējā

en: %s will use the most restrictive of the above settings
lv: %s lietos vis ierobežojošāko no iepriekš minētajiem iestatījumiem

en: Limit the swap space (page file) used by %s.
lv: Ierobežo %s lietoto swap vietu (page file).

en: Page/swap file: use at most
lv: Page/swap fails: lietot ne vairāk kā

en: and
lv: un

en: to
lv: līdz

en: Compute only during a particular period each day.
lv: Ikdienā skaitļot tikai noteiktā dienas periodā.

en: Compute only between
lv: Skaitļot tikai starp

en: Day-of-week override
lv: Nedēļas dienās savādāk

en: Override the times above on the selected days:
lv: Ignorēt iepriekšminētos laikus noteiktās dienās:

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Transfer files only during a particular period each day.
lv: Ikdienā pārsūtīt failus tikai noteiktā dienas periodā.

en: Transfer files only between
lv: Pārsūtīt failus tikai starp

en: %s Diagnostic Log Flags
lv: %s diagnostikas žurnāla karodziņi

en: These flags enable various types of diagnostic messages in the Event Log.
lv: Šie karodziņi iespējo dažādus diagnostikas ziņojumus notikumu žurnālā.

en: More info ...
lv: Vairāk informācijas...

en: Defaults
lv: Uz noklusēto

en: Restore default settings
lv: Atjauno noklusētos iestatījumus

en: Apply
lv: Piemērot

en: Save all values
lv: Saglabāt visas vērtības

en: %s - Event Log
lv: %s - Žurnāls

note: Create List Pane Items
en: Project
lv: Projekts

en: Time
lv: Laiks

en: Message
lv: Ziņojums

en: Show only aler&ts
lv: Rādīt &tikai brīdinājumus

en: &Show only this project
lv: &Rādīt tikai šo projektu

en: Copy &All
lv: Kopēt &visu

en: Copy all the messages to the clipboard.
lv: Kopēt visus ziņojumus starpliktuvē.

en: Copy &Selected
lv: Kopēt &atlasīto

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
lv: Kopēt atlasītos ziņojumus starpliktuvē. Jūs varat atlasīt vairākas ziņas pieturot Shift vai komandas taustiņus, kamēr spiežat uz ziņojumiem.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
lv: Kopēt atlasītos ziņojumus starpliktuvē. Jūs varat atlasīt vairākas ziņas pieturot Shift vai Ctrl taustiņus, kamēr spiežat uz ziņojuma.

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: Show all &messages
lv: Rādīt visus &ziņojumus

en: Show messages for all projects
lv: Rādīt ziņojumus visiem projektiem

en: Show only the messages for the selected project
lv: Rādīt ziņojumus tikai atlasītajiem projektiem

en: Show al&l
lv: Rādīt visu &l

en: Shows messages of all types (information, alerts, etc.)
lv: Rāda visa veida ziņojumus (informācijas, brīdinājuma u.c.)

en: Shows only the messages that are alerts
lv: Rāda tikai brīdinājuma ziņojumus

en: Show only the messages that are alerts
lv: Rādīt tikai brīdinājuma ziņojumus

en: %s - Exclusive Applications
lv: %s - īpašās lietojumprogrammas

en: Suspend processor and network usage when these applications are running:
lv: Pārtraukt procesora un tīkla lietošanu, ja tiek lietotas šīs lietojumprogrammas:

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Add an application to this list
lv: Pievienot lietojumu šim sarakstam

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove an application from this list
lv: Izņemt lietojumu no šī saraksta

en: Suspend GPU usage when these applications are running:
lv: Apturēt GPU izmantošanu, ja tiek lietotas šīs lietojumprogrammas:

en: For advanced options, refer to
lv: Pēc papildu opcijām, skatīt

en: shows the preferences web page
lv: rāda preferenču web lapu

note: TODO: fill in the default directory for MSW TODO: fill in the default directory for Linux
en: Choose application or enter file name
lv: Izvēlieties lietotni vai ievadiet faila vārdu

en: Name of application to add?
lv: Pievienojamā lietojuma vārds?

en: Add exclusive app
lv: Pievienot īpašu lietojumu

en: '%s' is already in the list.
lv: '%s' jau ir sarakstā.

en: Add Exclusive App
lv: Pievienot īpašu lietojumu

en: %s - Exit Confirmation
lv: %s - Iziešanas apstiprinājums

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the tasks running on your computer.
    
    If you also want to stop running the tasks,
    choose from the following options:
lv: Jūs pieprasījāt iziet no %s,
    kas atļauj redzēt un pārvaldīt
    uzdevumus, kas izpildās uz jūsu datora.
    
    Ja jūs vēlaties arī apturēt šos uzdevumus,
    tad izvēlieties no sekojošām opcijām:

en: This will shut down %s and its tasks until the
    %s is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
lv: Šis izslēgs %s un tā uzdevumus līdz
    %s atkal tiks palaists.
    
    Vairumā gadījumu ieteicamāk ir vienkārši aizvērt %s logu
    nevis pavisam iziet no lietotnes; tas ļaus %s darbināt tā
    uzdevumus laikos, kurus iestatījāt preferencēs.

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
lv: Tas izslēgs %s un tā uzdevumus līdz vai nu
    %s vai %s ekrānsaudzētājs tiks nostartēti no jauna.
    
    Vairākumā gadījumu labāk ir vienkārši aizvērt %s logu,
    nekā iziet no lietojumprogrammas; tas ļaus %s izpildīt
    uzdevumus laikos, kurus izvēlējāties jūsu preferencēs.

en: Stop running tasks when exiting the %s
lv: Apturēt izpildāmos uzdevumus, kad iziet no %s

en: Remember this decision and do not show this dialog.
lv: Atcerēties šo lēmumu un nerādīt vairs dialoga logu.

en: Don't show this dialog again.
lv: Vairs nerādīt šo dialoga logu.

en: %s Column Selection
lv: %s kolonnu izvēle

en: Select which columns %s should show.
lv: Izvēlēties, kuras kolonnas %s jārāda.

en: Are you sure you want to reset all list columns to the default configurations?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties atiestatīt visas saraksta kolonnas uz to noklusētajām vērtībām?

en: Confirm defaults
lv: Apstiprināt noklusējumu

en: Don't request tasks for
lv: Nepieprasīt jaunus uzdevumus priekš

en: Project preference
lv: Projekta preferences

en: Account manager preference
lv: Konta pārvaldnieka preferences

en: Project has no apps for
lv: Projektam nav lietojumu priekš

en: Client configuration excludes
lv: Klienta konfigurācija izslēdz

en: %s task request deferred for
lv: %s uzdevuma pieprasījums atlikts uz

en: %s task request deferral interval
lv: %s uzdevuma pieprasījuma atlikšanas intervāls

note: set dialog title
en: Properties of project
lv: Projekta īpašības

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Team name
lv: Komandas vārds

en: Resource share
lv: Resursu daļa

en: Scheduler RPC deferred for
lv: Plānotāja RPC atlikts uz

en: File downloads deferred for
lv: Faila lejupielāde atlikta uz

en: File uploads deferred for
lv: Failu augšupielāde atlikta uz

en: Computer ID
lv: Datora ID

en: Non CPU intensive
lv: CPU neintensitīvs

en: yes
lv: jā

en: Suspended via GUI
lv: Atlikts caur GUI

en: no
lv: nē

en: Don't request tasks
lv: Nepieprasīt uzdevumus

en: Scheduler call in progress
lv: Izveic plānotāja pieprasījumu

en: Trickle-up pending
lv: Sūkties līdz

en: Host location
lv: Hosta atrašanās vieta

en: default
lv: noklusētais

en: Added via account manager
lv: Pievienots caur konta pārvaldnieku

en: Remove when tasks done
lv: Noņemt, kad uzdevums pabeigts

en: Ended
lv: Pabeigts

en: Tasks completed
lv: Pabeigtie uzdevumi

en: Tasks failed
lv: Neizdevušies uzdevumi

en: Credit
lv: Kredīts

en: User
lv: Lietotājs

en: %s total, %s average
lv: %s kopā, %s vidēji

en: Host
lv: Hosts

en: Scheduling
lv: Plānošana

en: Scheduling priority
lv: Plānošanas prioritāte

en: Duration correction factor
lv: Ilguma korekcijas faktors

en: Last scheduler reply
lv: Plānotāja pēdējā atbilde

en: Properties of task
lv: Īpašības uzdevumam

en: Application
lv: Lietojums

en: Name
lv: Uzdevums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Received
lv: Saņemts

en: Report deadline
lv: Termiņš

en: Resources
lv: Resursi

en: Estimated computation size
lv: Plānotais skaitļošanas izmērs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: CPU time
lv: CPU laiks

en: CPU time since checkpoint
lv: CPU laiks kopš pēdējā kontrolpunkta

en: Elapsed time
lv: Pavadītais laiks

en: Estimated time remaining
lv: Plānotais atlikušais laiks

en: Fraction done
lv: Daļa pabeigta

en: Virtual memory size
lv: Virtuālās atmiņas izmērs

en: Working set size
lv: Darba kopuma izmērs

en: Directory
lv: Katalogs

en: Process ID
lv: Precesa ID

en: Progress rate
lv: Progress

en: per hour
lv: stundā

en: per minute
lv: minūtē

en: per second
lv: sekundē

en: Executable
lv: Izpildāms

en: Local:
lv: Lokāls:

en: Options
lv: Opcijas

en: Language:
lv: Valoda:

en: What language should BOINC use?
lv: Kādu valodu lai lieto BOINC?

en: Notice reminder interval:
lv: Paziņojuma atgādinājuma intervāls:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
lv: Cik bieži lai BOINC jums atgādina par jauniem paziņojumiem?

en: Run Manager at login?
lv: Vai palast pārvaldnieku pie pieteikšanās?

en: Run the BOINC Manager when you log on.
lv: Palaist BOINC pārvaldnieku, kad piesakaties sistēmā.

en: Run the client?
lv: Vai startēt klientu?

en: Run the client when launching the Manager.
lv: Startēt klientu, kad tiek palaists Manager.

en: Enable Manager exit dialog?
lv: Vai iespējot pārvaldnieka iziešanas dialogu?

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
lv: Parāda iziešanas dialoga logu, kad tiek izslēgts pārvaldnieks.

en: Enable Client shutdown dialog?
lv: Vai iespējot klienta izslēgšanas dialoglogu?

en: Display confirmation dialog when shutting down the connected client.
lv: Rādīt apstiprināšanas dialoglogu, kad tiek izslēgts pieslēgtais klients.

en: Show status in menu bar?
lv: Vai rādīt statusu izvēlnes joslā?

en: Display a status icon in the system menu bar.
lv: Rādīt statusa ikonu sistēmas joslā.

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
lv: Iezvanpieejas un virtuālā privātā tīkla iestatījumi

en: &Set Default
lv: Ie&statīt kā noklusēto

en: &Clear Default
lv: Noņemt no&klusēto

en: Default Connection:
lv: Noklusētais pieslēgums:

en: Connections
lv: Pieslēgumi

en: Connect via HTTP proxy server
lv: Pieslēgties caur HTTP proxy serveri

en: HTTP Proxy Server Configuration
lv: HTTP proxy servera konfigurācija

en: Address:
lv: Adrese:

en: Port:
lv: Ports:

en: Don't use proxy for:
lv: Nelietot proxy priekš:

en: Leave these blank if not needed
lv: Atstājiet laukus tukšus, ja nevajag

en: User Name:
lv: Lietotāja vārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: HTTP Proxy
lv: HTTP proxy

en: Connect via SOCKS proxy server
lv: Pieslēgties caur SOCKS proxy serveri

en: SOCKS Proxy Server Configuration
lv: SOCKS proxy servera konfigurācija

en: SOCKS Proxy
lv: SOCKS proxy

en: always
lv: vienmēr

en: 1 hour
lv: 1 stundu

en: 6 hours
lv: 6 stundas

en: 1 day
lv: 1 dienu

en: 1 week
lv: 1 nedēļu

en: never
lv: nekad

en: %s - Language Selection
lv: %s - valodas atlase

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
lv: %s noklusētā valoda tika izmainīta. Lai tā stātos spēkā ir jāpārstartē %s.

en: %s - Select Computer
lv: %s - Izvēlieties datoru

en: Another instance of %s is already running 
    on this computer.  Please select a client to monitor.
lv: Cita %s instance jau ir startēta uz 
    šī datora.  Lūdzu, izvēlieties klientu, ko monitorēt.

en: Host name:
lv: Hosta vārds:

en: Message boards
lv: Ziņojumu dēļi

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
lv: Sarakstīties ar citiem lietotājiem SETI@home ziņojumu dēļos

en: Help
lv: Palīdzība

en: Ask questions and report problems
lv: Jautājiet un nosūtiet problēmas

en: Your account
lv: Jūsu konts

en: View your account information and credit totals
lv: Skatīt informāciju par jūsu kontu un kredītpunktiem

en: Your preferences
lv: Jūsu preferences

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
lv: Skatīt un modificēt jūsu SETI@home konta profilu un preferences

en: Your results
lv: Jūsu rezultāti

en: View your last week (or more) of computational results and work
lv: Apskatīt (vismaz) pēdējās nedēļas skaitļošanas rezultātus un darbus

en: Your computers
lv: Jūsu datori

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
lv: Apskatīt visu datoru sarakstu uz kuriem jūs izpildāt SETI@Home

en: Your team
lv: Jūsu komanda

en: View information about your team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: Common questions
lv: Biežāk uzdotie jautājumi

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
lv: Skatīt Einstein@Home biežāk uzdoto jautājumu sarakstu

en: Screensaver info
lv: Ekrānsaudzētāja informācija

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
lv: Lasīt detalizētu aprakstu par Einstein@Home ekrānsaudzētāju

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
lv: Sarakstīties ar administratoriem un citiem lietotājiem Einstein@Home ziņojumu dēļos

en: Einstein status
lv: Einstein statuss

en: Current status of the Einstein@Home server
lv: Einstein@Home servera pašreizējais statuss

en: Report problems
lv: Ziņot par problēmām

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
lv: Saite uz Einstein@Home problēmu un kļūdu ziņojumu dēli

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
lv: Skatīt un modificēt jūsu Einstein@Home konta profilu un preferences

en: Account summary
lv: Konta kopsavilkums

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
lv: Apskatīt visu datoru sarakstu uz kuriem jūs izpildāt Einstein@Home

en: LIGO project
lv: LIGO projekts

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
lv: Gravitācijas viļņu lāzerinterferometrijas observatorijas (LIGO projekta) mājas lapa

en: GEO-600 project
lv: GEO-600 projekts

en: The home page of the GEO-600 project
lv: GEO-600 projekta mājas lapa

en: Team
lv: Komanda

en: Info about your Team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: Get help for climateprediction.net
lv: Iegūt palīdzību par climateprediction.net

en: News
lv: Jaunumi

en: climateprediction.net News
lv: climateprediction.net jaunumi

en: View your account information, credits, and trickles
lv: Skatīt informāciju par jūsu kontu, kredītpunktiem un starprezultātiem

en: Info about your team
lv: Apskatīt informāciju par jūsu komandu

en: Search for help in our help system
lv: Meklēt palīdzību mūsu palīdzības sistēmā

en: Global Statistics
lv: Globālā statistika

en: Summary statistics for World Community Grid
lv: Kopsavilkuma statistika par World Community Grid

en: My Grid
lv: Mans režģis

en: Your statistics and settings
lv: Jūsu statistika un iestatījumi

en: Device Profiles
lv: Iekārtu profili

en: Update your device settings
lv: Atjaunināt jūsu iekārtu iestatījumus

en: Research
lv: Pētniecība

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
lv: Uzzināt par projektiem izvietotiem World Community Grid

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Your tasks
lv: Jūsu uzdevumi

en: Version Update
lv: Versijas jauninājums

en: A new version of %s is available. You can download it here: %s
lv: Ir pieejama jauna %s versija. Varat to lejupielādēt šeit: %s

en: There is no new version of %s available for download.
lv: Jaunāka %s versija vēl nav pieejama lejupielādei.

en: %s is not connected to the client
lv: %s nav savienots ar klientu

en: Missing application
lv: Trūkstošs lietojums

en: Please download and install the CoRD application from http://cord.sourceforge.net
lv: Lūdzu, lejupielādējiet un instalējiet CoRD lietojumu no http://cord.sourceforge.net

en: on batteries
lv: uz akumulatoriem

en: computer is in use
lv: dators ir lietošanā

en: user request
lv: lietotāja pieprasījums

en: time of day
lv: dienas laiks

en: CPU benchmarks in progress
lv: Izpilda CPU veiktspējas testu

en: need disk space - check preferences
lv: vajag diska vietu - pārbaudīt preferences

en: computer is not in use
lv: dators nav ielietots

en: starting up
lv: startējas

en: an exclusive app is running
lv: strādā īpašais lietojums

en: CPU is busy
lv: CPU ir aizņemts

en: network bandwidth limit exceeded
lv: pārsniegts tīkla joslas platuma limits

en: requested by operating system
lv: pieprasījums no operētājsistēmas

en: unknown reason
lv: nezināms iemesls

en: GPU missing,
lv: trūkst GPU,

en: New
lv: Jauns

en: Download failed
lv: Lejupielāde neizdevās

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en:  (suspended -
lv:  (atlikts -

en: Project suspended by user
lv: Lietotājs atlika projektu

en: Task suspended by user
lv: Lietotājs atlika uzdevumu

note: an NCI process can be running even though computation is suspended (because of <dont_suspend_nci>
en: Suspended -
lv: Atlikts -

en: GPU suspended -
lv: GPU atlikts -

en: Waiting for memory
lv: Gaida atmiņu

en: Waiting for shared memory
lv: Gaida koplietojamo atmiņu

en: Running
lv: Izpildās

en:  (non-CPU-intensive)
lv:  (CPU neintensīvs)

en: Waiting to run
lv: Gaida uz izpildi

en: Ready to start
lv: Gatavs sākt

en: Postponed:
lv: Atlikti:

en: Postponed
lv: Atlikti

en: Waiting for network access
lv: Gaida uz pieeju tīklam

en: Computation error
lv: Aprēķinu kļūda

en: Upload failed
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Uploading
lv: Augšupielādē

en: Aborted by user
lv: Lietotāja pārtraukts

en: Aborted by project
lv: Projekta pārtraukts

en: Aborted: not started by deadline
lv: Pārtraukts: nav termiņa startēts

en: Aborted: task disk limit exceeded
lv: Pārtraukts: pārsniegts uzdevuma diska vietas limits

en: Aborted: run time limit exceeded
lv: Pārtraukts: pārsniegta izpildes laika robeža

en: Aborted: memory limit exceeded
lv: Pārtraukts: pārsniegta operatīvās atmiņas robeža

en: Aborted
lv: Pārtraukts

en: Acknowledged
lv: Atzīts

en: Ready to report
lv: Gatavs ziņošanai

en: Error: invalid state '%d'
lv: Kļūda: nederīgs stāvoklis '%d'

en: No Internet connection
lv: Nav savienojuma ar Internet

en: Please connect to the Internet and try again.
lv: Lūdzu, pieslēdzieties pie Internet un mēģiniet vēlreiz.

en: Project not found
lv: Projekts nav atrasts

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
lv: Jūsu norādītais URL nepieder BOINC-bāzētam projektam.
    
    Lūdzu, pārbaudiet URL un mēģiniet vēlreiz.

en: Account manager not found
lv: Konta pārvaldnieks nav atrasts

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
lv: Jūsu norādītais URL nepieder BOINC-bāzētam konta
    pārvaldniekam.
    
    Lūdzu, pārbaudiet URL un mēģiniet vēlreiz.

en: Login Failed.
lv: Pieteikšanās neizdevās.

en: Check the username and password, and try again.
lv: Pārbaudiet lietotāja vārdu un paroli, un mēģiniet vēlreiz.

en: Check the email address and password, and try again.
lv: Pārbaudiet e-pasta adresi un paroli, un mēģiniet vēlreiz.

en: more...
lv: vairāk...

en: Choose a project
lv: Izvēlieties projektu

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
lv: Lai izvēlētos projektu noklikšķiniet uz tā vārda vai ierakstiet tā URL.

en: Categories:
lv: Kategorijas:

en: Projects:
lv: Projekti:

en: Project details
lv: Projekta detaļas

en: Research area:
lv: Pētniecības zona:

en: Organization:
lv: Organizācija:

en: Web site:
lv: Tīmekļa vietne:

en: Supported systems:
lv: Atbalstītās sistēmas:

en: Supports Microsoft Windows
lv: Atbalsta Microsoft Windows

en: Supports Mac OS X
lv: Atbalsta Mac OS X

en: Supports Linux on Intel
lv: Atbalsta Linux uz Intel

en: Supports Android
lv: Atbalsta Android

en: Supports FreeBSD
lv: Atbalsta FreeBSD

en: Supports Linux on ARM (e.g. Raspberry Pi)
lv: Atbalsta Linux uz ARM (t.i. Raspberry Pi)

en: Supports NVIDIA GPUs
lv: Atbalsta NVIDIA GPU

en: Supports AMD GPUs
lv: Atbalsta AMD GPU

en: Supports Intel GPUs
lv: Atbalsta Intel GPU

en: Supports VirtualBox
lv: Atbalsta VirtualBox

en: Project URL:
lv: Projekta URL:

en: All
lv: Viss

en: This project may not have work for your type of computer.  Do you want to add it anyway?
lv: Šim projektam var nebūt darba priekš jūsu tipa datora.  Vai jūs vēlaties to pievienot tik un tā?

en: You already added this project. Please choose a different project.
lv: Jūs jau esat pievienojuši šo projektu. Lūdzu, izvēlieties citu projektu.

en: Communicating with project
    Please wait...
lv: Sazinās ar projektu
    Lūdzu, uzgaidiet...

en: Required files not found on the server.
lv: Uz servera nepieciešamie faili nav atrasti.

en: An internal server error has occurred.
lv: Atgadījās iekšēja servera kļūda.

en: Welcome to %s.
lv: Laipni lūgti %s.

en: You have volunteered to compute for this project:
lv: Jūs esat pieteicies skaitļot šim projektam:

en: Name:
lv: Vārds:

en: To continue, click Next.
lv: Lai turpinātu nospiediet Nākamais.

en: Network communication failure
lv: Tīkla komunikāciju kļūda

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
lv: World Community Grid - BOINC programmatūrai neizdevās sazināties
    caur Internet. Iespējams, ka tam par iemeslu ir:
    
    1) Savienojuma problēma. Pārbaudiet Jūsu tīkla vai modema pieslēgumu
    un tad nospiediet Atpakaļ, lai mēģinātu vēlreiz.
    
    2) Jūsu ugunsmūra programmatūra bloķē World Community Grid - 
    BOINC programmatūru. Konfigurējiet ugunsmūri, lai tas ļauj BOINC
    un BOINC menedžerim sazināties caur 80. un 443. portu un tad
    noklikšķiniet Atpakaļ, lai mēģinātu vēlreiz.
    
    3) Jūs lietojat proxy serveri.
    Noklikšķiniet Nākamais, lai konfigurētu BOINC proxy parametrus.

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
lv: BOINC neizdevās sazināties caur Internet.
    Iespējams, ka tam par iemeslu ir:
    
    1) Savienojuma problēma. Pārbaudiet Jūsu tīkla vai modema
    pieslēgumu un tad nospiediet Atpakaļ, lai mēģinātu vēlreiz.
    
    2) Jūsu ugunsmūra programmatūra bloķē BOINC.
    Konfigurējiet ugunsmūri, lai tas ļauj BOINC un BOINC
    menedžerim sazināties caur 80. portu.
    Tad noklikšķiniet Atpakaļ, lai mēģinātu vēlreiz.
    
    3) Jūs lietojat proxy serveri.
    Noklikšķiniet Nākamais, lai konfigurētu BOINC proxy parametrus.

en: Proxy configuration
lv: Proxy konfigurācija

en: Server:
lv: Serveris:

en: Autodetect
lv: Noteikt automātiski

en: I agree to the terms of use.
lv: Es piekrītu lietošanas noteikumiem.

en: I do not agree to the terms of use.
lv: Es nepiekrītu lietošanas noteikumiem.

en: Terms of Use
lv: Lietošanas noteikumi

en: Please read the following terms of use:
lv: Lūdzu, izlasiet šos lietošanas noteikumus:

en: Project temporarily unavailable
lv: Projekts īslaicīgi nav pieejams

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lv: Projekts īslaicīgi nav pieejams.
    
    Lūdzu vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: Account manager temporarily unavailable
lv: Konta menedžeris īslaicīgi nav pieejams

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lv: Konta menedžeris īslaicīgi nav pieejams.
    
    Lūdzu vēlāk mēģiniet vēlreiz.

en: Please specify an account key to continue.
lv: Lūdzu, norādiet konta atslēgu, lai turpinātu.

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
lv: Nederīga konta atslēga. Lūdzu, ievadiet derīgu konta atslēgu

en: Validation conflict
lv: Validācijas konflikts

en: Please specify an email address
lv: Lūdzu, norādiet e-pasta adresi

en: Invalid email address; please enter a valid email address
lv: Nederīga e-pasta adrese; lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

en: Missing URL
lv: Iztrūkst URL

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
lv: Lūdzu, norādiet URL.
    Piemēram:
    http://www.example.com/

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
lv: Lūdzu, norādiet derīgu URL.
    Piemēram:
    http://boincprojekts.example.com

en: '%s' does not contain a valid host name.
lv: '%s' nesatur derīgu datora vārdu.

en: '%s' does not contain a valid path.
lv: '%s' nesatur derīgu ceļu.

note: Setup View
en: Commands
lv: Komandas

en: Copy all messages
lv: Kopēt visus ziņojumus

en: Copy selected messages
lv: Kopēt atzīmētos ziņojumus

en: Show only this project
lv: Rādīt tikai šo projektu

en: Show only the messages for the selected project.
lv: Rādīt ziņojumus tikai izvēlētajam projektam.

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Copying all messages to the clipboard...
lv: Kopē visus ziņojumus starpliktuvē...

en: Copying selected messages to the clipboard...
lv: Kopē izvēlētos ziņojumus starpliktuvē...

en: Filtering messages...
lv: Ziņu filtrēšana...

en: Show all messages
lv: Rādīt visus ziņojumus

en: Show messages for all projects.
lv: Rādīt ziņojumus visiem projektiem.

en: Fetching notices; please wait...
lv: Iegūst paziņojumus; lūdzu, uzgaidiet...

en: There are no notices at this time.
lv: Pašlaik nav jaunu paziņojumu

en: Notices
lv: Paziņojumi

en: Update
lv: Aktualizēt

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
lv: Ziņot par paveikto, iegūt pēdējos kredītpunktus un preferences, kā arī, iespējams, iegūt vairāk uzdevumus.

en: Suspend
lv: Atlikt

en: Suspend tasks for this project.
lv: Atlikt uzdevumu izpildi šim projektam.

en: No new tasks
lv: Neņemt jaunus uzdevumus

en: Don't get new tasks for this project.
lv: Neņemt jaunus uzdevumus šim projektam.

en: Reset project
lv: Atjaunināt projektu

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
lv: Izdzēst visus failus un uzdevumus, kas saistīti ar šo projektu un iegūt jaunus. Pirms tam jūs varat aktualizēt projektu, lai ziņotu par izpildītiem uzdevumiem.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
lv: Noņemt šo projektu. Nepabeigtie uzdevumi tiks zaudēti (lietojiet vispirms 'Aktualizēt', lai ziņotu par jau izpildītajiem).

en: Properties
lv: Īpašības

en: Show project details.
lv: Rādīt projekta informāciju.

en: Account
lv: Konts

en: Work done
lv: Paveikts

en: Avg. work done
lv: Vidēji

en: Status
lv: Statuss

en: Projects
lv: Projekti

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties atjaunināt projektu '%s'?

en: Reset Project
lv: Atjaunināt projektu

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt projektu '%s'?

en: Remove Project
lv: Noņemt projektu

en: Resume tasks for this project.
lv: Atsākt uzdevumu apstrādi šim projektam.

en: Allow new tasks
lv: Atļaut pieprasīt uzdevumus

en: Allow fetching new tasks for this project.
lv: Atļauj saņemt jaunus uzdevumus šim projektam.

en: Don't fetch new tasks for this project.
lv: Nepieprasīt jaunus uzdevumus šim projektam.

en: Requested by user
lv: Lietotāja pieprasīts

en: To fetch work
lv: Saņemt jaunus uzdevumus

en: To report completed tasks
lv: Ziņot par pabeigtiem uzdevumiem

en: To send trickle-up message
lv: Sūtīt uzsūkšanās ziņu

en: Requested by account manager
lv: Konta menedžera pieprasīts

en: Project initialization
lv: Projekta inicializēšana

en: Requested by project
lv: Projekta pieprasīts

en: Unknown reason
lv: Nezināms iemesls

en: Suspended by user
lv: Lietotāja atlikts

en: Won't get new tasks
lv: Nesaņems jaunus uzdevumus

en: Project ended - OK to remove
lv: Projekts beidzies - var noņemt

en: Will remove when tasks done
lv: Noņems, kad uzdevumi tiks pabeigti

en: Scheduler request pending
lv: Gaida plānotāja pieprasījuma rezultātu

en: Scheduler request in progress
lv: Izveic plānotāja pieprasījumu

en: Trickle up message pending
lv: Gaida uzsūkšanās ziņu

en: Communication deferred
lv: Komunikācija atlikta uz

en: Total disk usage
lv: Kopējais diska izlietojums

en: Disk usage by BOINC projects
lv: BOINC projektiem izlietotā diska vieta

en: no projects: 0 bytes used
lv: nav projektu: izlietoti 0 baiti

en: used by BOINC:
lv: BOINC lietošanā

en: free, available to BOINC:
lv: brīvs, pieejams BOINC

en: free, not available to BOINC:
lv: brīvs, nav pieejams BOINC

en: free:
lv: brīvs:

en: used by other programs:
lv: izmanto citas programmas:

en: User Total
lv: Lietotāja kopā iegūtie kredītpunkti

en: User Average
lv: Lietotāja vidēji iegūtie kredītpunkti

en: Host Total
lv: Datora kopējie kredītpunkti

en: Host Average
lv: Datora vidēji iegūtie kredītpunkti

en: Last update: %.0f days ago
lv: Atjaunināts: %.0f dienas atpakaļ

en: Show user total
lv: Rādīt lietotāja kopējo

en: Show total credit for user
lv: Rādīt kopējo lietotāja kredītu

en: Show user average
lv: Rādīt lietotāja vidējo

en: Show average credit for user
lv: Rādīt vidējo lietotāja kredītu

en: Show host total
lv: Rādīt datora kopējo

en: Show total credit for host
lv: Rādīt datora kopējo kredītu

en: Show host average
lv: Rādīt datora vidējo

en: Show average credit for host
lv: Rādīt datora vidējo kredītu

en: < &Previous project
lv: < &Iepriekšējais projekts

en: Show chart for previous project
lv: Rādīt grafiku iepriekšējam projektam

en: &Next project >
lv: &Nākamais projekts >

en: Show chart for next project
lv: Rādīt grafiku nākamajam projektam

en: Hide project list
lv: Noslēpt projektu sarakstu

en: Use entire area for graphs
lv: Izmantot visu laukumu grafikiem

en: Mode view
lv: Režīma skats

en: One project
lv: Viens projekts

en: Show one chart with selected project
lv: Rādīt vienu grafiku ar izvēlēto projektu

en: All projects (separate)
lv: Visi projekti (atsevišķi)

en: Show all projects, one chart per project
lv: Rādīt visus projektus, katru savā grafikā

en: All projects (together)
lv: Visi projekti (kopā)

en: Show one chart with all projects
lv: Rādīt vienu grafiku ar visiem projektiem

en: All projects (sum)
lv: Visi projekti (summa)

en: Show one chart with sum of projects
lv: Rādīt vienu grafiku ar projektu kopsummu

en: Statistics
lv: Statistika

en: Show project list
lv: Rādīt projektu sarakstu

en: Uses smaller area for graphs
lv: Lieto mazāku laukumu grafikiem

en: Retry Now
lv: Mēģināt tagad

en: Retry the file transfer now
lv: Atkārtot faila pārsūtīšanu tagad

en: Abort Transfer
lv: Pārtraukt pārsūtīšanu

en: Abort this file transfer.  You won't get credit for the task.
lv: Pārtraukt šī faila pārsūtīšanu. Jūs neiegūsiet kredītu par šo uzdevumu.

en: File
lv: Fails

en: Size
lv: Izmērs

en: Elapsed
lv: Aizritējis

en: Remaining (estimated)
lv: Atlicis (paredzams)

en: Speed
lv: Ātrums

en: Transfers
lv: Pārsūtīšana

en: Network activity is suspended -
lv: Tīkla aktivitāte atlikta -

en: .
    You can enable it using the Activity menu.
lv: .
    Jūs varat iespējot to izmantojot Aktivitātes izvēlni.

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties pārtraukt šī faila pārsūtīšanu '%s'?
    PIEZĪME: Pārsūtīšanas pārtraukšana padarīs uzdevumu par nederīgu
    un Jūs nesaņemsiet par to kredītu.

en: Abort File Transfer
lv: Pārtraukt faila pārsūtīšanu

en: Upload
lv: Augšupielāde

en: Download
lv: Lejupielāde

en: retry in
lv: atkārtot pēc

en: failed
lv: neizdevās

en: suspended
lv: atlikts

en: active
lv: aktīvs

en: pending
lv: gaida

en:  (project backoff:
lv: (projekts liek uzgaidīt:

en: Show active tasks
lv: Rādīt aktīvos uzdevumus

en: Show only active tasks.
lv: Rādīt tikai aktīvos uzdevumus.

en: Show graphics
lv: Rādīt grafisko informāciju

en: Show application graphics in a window.
lv: Rādīt lietojuma grafisko informāciju logā

en: Show VM Console
lv: Rādīt VM konsoli

en: Show VM Console in a window.
lv: Rādīt VM konsoli logā.

en: Suspend work for this result.
lv: Atlikt šī uzdevuma izpildi

en: Abort
lv: Atteikties

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
lv: Atteikties no darba pie šī uzdevuma. Jūs neiegūsiet kredītpunktus par nepabeigtu darbu.

en: Show task details.
lv: Rādīt uzdevuma informāciju.

en: Deadline
lv: Termiņš

en: Estimated Completion
lv: Plānotais pabeigšanas laiks

en: Completion Before Deadline
lv: Pabeigts pirms termiņa

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties atteikties no šī uzdevuma '%s'?
    (Progress: %s, Statuss: %s)

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
lv: Vai tiešām vēlaties pārtaukt apstrādāt šos %d uzdevums?

en: Abort task
lv: Atteikties no uzdevuma

en: Show all tasks
lv: Rādīt visus uzdevumus

en: Show all tasks.
lv: Rādīt visus uzdevumus.

en: Resume work for this task.
lv: Atsākt darbu pie šī uzdevuma.

en: Suspend work for this task.
lv: Atlikt darbu pie šī uzdevuma.

en: Stop graphics
lv: Neattēlot grafiku

en: Close application graphics window.
lv: Aizvērt lietotnes grafikas logu.

en: Do you really want to cancel?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt?

en: Skin
lv: Ādiņa

en: Select the appearance of the user interface.
lv: Izvēlieties lietotāja saskarnes izskatu.

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
lv: Detalizētais skats...	Ctrl+Shift+A

en: Display the advanced graphical interface.
lv: Parādīt papildu grafisko interfeisu.

en: Configure display options and proxy settings
lv: Konfigurēt attēlošanas opcijas un proxy iestatījumus

en: Display diagnostic messages.
lv: Parādīt diagnostikas ziņojumus.

en: Show information about BOINC and %s
lv: Parādīt informāciju par BOINC un %s

en: Default
lv: Noklusētais

en: Suspend Computing
lv: Apturēt skaitļošanu

en: Resume Computing
lv: Atsākt skaitļošanu

en: Open a window to view notices from projects or BOINC
lv: Atvērt logu, lai redzētu paziņojumus no projektiem vai BOINC

en: Get help with %s
lv: Saņemt palīdzību par %s

en: %s - Notices
lv: %s - Paziņojumi

en: Using local preferences.
    Click "Use web prefs" to use web-based preferences from
lv: Lieto lokālās preferences.
    Klišķiniet "Lietot tīmekļa pref.", lai lietotu tīmeklī-bāzētās prefereces no

en: Using web-based preferences from
lv: Lieto tīmeklī-bāzētās preferences no

en: Set values and click Save to use local preferences instead.
lv: Lai lietotu lokālās preferences, jāiestata vērtības un jānospiež Saglabāt.

en: For additional settings, select Computing Preferences in the Advanced View.
lv: Papildu iestatījumiem izvēlieties Skaitļošanas preferences Detalizētajā skatā.

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
lv: 'Lietošanā' nozīmē peles/tastatūras ievadi pēdējās

en: GB of disk space
lv: GB diska vietas

en: %s - Computing Preferences
lv: %s - skaitļošanas preferences

en: Discard all local preferences and use web-based preferences?
lv: Vai izmest visas lokālās preferences un lietot tīmeklī-bāzētās?

en: Add Project
lv: Pievienot projektu

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Work done for this project
lv: Paveiktais šim projektam

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
lv: Brīvprātīgi pieteikties jebkuram vai visiem 30+ projektiem daudzās zinātnes sfērās

en: Synchronize projects with account manager system
lv: Sinhronizēt projektus ar konta menedžera sistēmu

note: TODO: Might want better wording for Project Selection Combo Box tooltip
en: Select a project to access with the controls below
lv: Izvēlieties projektu kam piekļūt ar zemāk izvietotām vadīklām

en: Project Web Pages
lv: Projekta web lapas

en: Project Commands
lv: Projekta komandas

en: Pop up a menu of web sites for project %s
lv: Rādīt uznirstošo izvēlni ar mājas lapām projektam %s

en: Pop up a menu of commands to apply to project %s
lv: Rādīt uznirstošo izvēlni ar komandām, ko pielietot projektam %s

en: Suspend this task.
lv: Apturēt šo uzdevumu.

en: Abandon this task. You will get no credit for it.
lv: Atteikties no šī uzdevuma. Jūs neiegūsiet kredītu par to.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Status: %s)
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties atteikties no šī uzdevuma '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Statuss: %s)

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
lv: Jums nav neviena projekta. Lūdzu, pievienojiet projektu.

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Tasks:
lv: Uzdevumi:

note: TODO: Might want better wording for Task Selection Combo Box tooltip
en: Select a task to access
lv: Izvēlieties uzdevumu, lai piekļūtu

note: what project the task is from, e.g. "From: SETI@home"
en: From:
lv: No:

en: This task's progress
lv: Šī uzdevuma progress

en: Task Commands
lv: Uzdevuma komandas

en: Pop up a menu of commands to apply to this task
lv: Rādīt uznirstošo izvēlni ar komandām, ko pielietot šim uzdevumam

en: Application: %s
lv: Lietojums: %s

en: Application: Not available
lv: Lietojums: Nav pieejams

en: Not Available
lv: Nav pieejams

en: Elapsed: %s
lv: Pagājis: %s

en: Remaining (estimated): %s
lv: Atlicis (paredzams): %s

en: Status: %s
lv: Statuss: %s

en: Retrieving current status.
lv: Iegūst pašreizējo statusu.

en: Downloading work from the server.
lv: Lejupielādē darbu no servera.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
lv: Apstrāde apturēta: Strādā no akumulatora.

en: Processing Suspended:  User Active.
lv: Apstrāde apturēta: Lietotājs aktīvs.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
lv: Apstrāde apturēta: Lietotājs apturēja apstrādi.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
lv: Apstrāde apturēta: Diennakts laiks.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
lv: Apstrāde apturēta: Veic veiktspējas testu.

en: Processing Suspended:  need disk space.
lv: Apstrāde apturēta:  nepieciešama diska vieta.

en: Processing Suspended.
lv: Apstrāde apturēta.

en: Waiting to contact project servers.
lv: Gaida, lai savienotos ar projekta serveriem.

en: Retrieving current status
lv: Iegūst pašreizējo statusu.

en: No work available to process
lv: Nav pieejams darbs, ko apstrādāt

en: Unable to connect to the core client
lv: Nevar izveidot savienojumu ar galveno klientu

en: &Next >
lv: &Nākamais >

en: < &Back
lv: < &Atpakaļ

en: &Finish
lv: &Beigt

en: Services
lv: Servisi

en: Hide %s
lv: Paslēpt %s

en: Hide Others
lv: Paslēpt citus

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Quit %s
lv: Iziet %s
