BOINC - en to pl translation catalogue (581 entries)

en: I'm new
pl: Jestem nowy

en: I'm a BOINC user
pl: Jestem użytkownikiem BOINC

en: You must earn @count more credits to be able to post comments on this site.
pl: Musisz zdobyć więcej @count by móć zamieszczać komentarze na tej stronie.

en: Enforced by version @number
pl: Wymuszane przez wersjœ @number

en: Total Credit
pl: Wszystkie punkty

en: App ID
pl: Identyfikator aplikacji

en: Friends (@count)
pl: Przyjaciele(@count)

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to run a screensaver to search for gravitational waves from spinning neutron stars (also called pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
pl: Einsten@Home jest programem który używa mocy twojego komputera do poszukiwania fal grawitacyjnych  obracających się gwiazd neutronowych(zwanymi pulsarami) używając danych z detektora fal grawitacyjnych LIGO.

en: Run while computer is on battery power?
pl: Włączyć kiedy komputer działa na baterii.

en: Only applies to portable computers
pl: Ma zastosowanie tylko do komputerów przenośnych

en: Run while computer is in use?
pl: Uruchomić gdy komputer jest w użyciu?

en: Run GPU work while computer is in use?
pl: Uruchomić karte graficzną kiedy komputer jest w użyciu?

en: "In use" means mouse/keyboard activity in last
pl: "W użyciu" znaczy aktywność myszy/klawiatury w przeciągu

en: Suspend work if no mouse/keyboard activity in last
pl: Wstrzymaj pracą, jeśli brak aktywności klawiatury lub myszy w ostatnich

en: Needed to enter low-power mode on some computers
pl: Potrzebne do przejścia do trybu niskiego poboru energii na niektórych komputerach

en: Suspend work if CPU usage is above
pl: Wstrzymaj prace jeśli użycie procesora jest powyżej

en: 0 means no restriction. Enforced by version @number
pl: 0 znaczy brak restrykcji. Zależne od wersji @number

en: Do work only between the hours of:
pl: Wykonuj obliczenia tylko pomiędzy godzinami:

en: No restriction if equal
pl: Bez ograniczeń, jeśli są one równe

en: Leave tasks in memory while suspended?
pl: Zostawić zadania w pamięci operacyjnej kiedy zatrzymane?

en: Suspended tasks will consume swap space if "yes"
pl: Wstrzymane zadania zajmą miejsce w przestrzeni wymiany, jeśli "tak"

en: Recommended: @period minutes
pl: Zalecane: @period minuty

en: On multiprocessors, use at most
pl: W systemach wieloprocesorowych, używaj maksymalnie

en: processors
pl: procesorów

en: Set to 0 for no limit
pl: Ustaw 0 dla braku limitu

en: Can be used to reduce CPU heat
pl:  Może być stosowany w celu zmniejszenia temperatury procesora

en: Disk: use at most
pl: Dysk: użyj maksymalnie

en: Disk: leave free at least
pl: Dysk: zachowaj przynajmniej wolnego miejsca

en: Values smaller than @number are ignored
pl: Wartości mniejsze niż @number będą ignorowane

en: Tasks checkpoint to disk at most every
pl: Zapisywanie na dysku co

en: Swap space: use at most
pl: Przestrzeń wymiany: użyj najwyżej

en: Computer is connected to the Internet about every
pl: Komputer jest podłączony to internetu co każde

en: Matters only if you have a modem, ISDN, or VPN connection
pl: Ma znaczenie jeśli posiadasz modem ISDN lub połączenia VPN

en: Maximum download rate
pl: Maks. szybkość pobierania

en: Maximum upload rate
pl: Maks. szybkość wysyłania

en: Use network only between the hours of:
pl: Używaj sieci tylko pomiędzy godzinami:

en: Transfer at most
pl: Przesyłaj maksymalnie

en: Skip image file verification?
pl: Pominąć weryfikację za pomocą obrazka?

en: Check this ONLY if your Internet provider modifies image files (UMTS does this, for example). Skipping verification reduces the security of BOINC.
pl: Zaznacz tylko wtedy, jeśli Twój dostawca Internetu modyfikuje pliki obrazów (UMTS na przykład robi to). Pomijanie weryfikacji zmniejsza bezpieczeństwo BOINC.

en: What is @this_project?
pl: Czym jest @this_project?

en: Project
pl: Projekt

en: Total credits
pl: Wszystkie punkty

en: Recent avg credits
pl: Ostatnie średnie liczby punktów

en: Web site
pl: Strona internetowa

[ctx: preference set]
en: Home
pl: Dom

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply to this comment with quote
pl: Odpowiedz na ten komentarz z cytatem

en: this project
pl: ten projekt

en: Featured
pl: Polecane

en: Locked
pl: Zabkolowany

en: Seconds
pl: Sekundy

en: project
pl: projekt

en: Please set the minimum time required between posts.
pl: Proszę ustawić minimalny czas pomiędzy kolejnymi postami.

en: Please set the minimum total credit that a user must earn in order to post to this message board.
pl: Ustaw minimalną liczbę punktów, którą użytkownik musi zdobyć, aby napisać post na tym forum.

en: Please set the minimum average credit that a user is required to have in order to post to this message board.
pl: Ustaw minimalną ostatnią średnią liczbę punktów, którą użytkownik musi zdobyć, aby napisać post na tym forum.

en: Team name is required.
pl: Nazwa zespołu jest wymagana.

[ctx: menu-link]
en: Home
pl: Dom

[ctx: account-profile-edit]
en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
pl: Powiedz nam coś o sobie. Możesz powiedzieć nam skąd pochodzisz, ile masz lat, gdzie pracujesz, jakie masz hobby, i cokolwiek jeszcze chcesz o sobie.

[ctx: account-profile-edit]
en: Postal code
pl: Kod pocztowy

[ctx: account-profile-edit]
en: Avatar
pl: Awatar

[ctx: account-profile-edit]
en: Country
pl: Kraj

[ctx: account-dashboard]
en: Projects
pl: Lista projektów

[ctx: menu-link]
en: News
pl: Aktualności

[ctx: account-host-list]
en: All computers
pl: Wszystkie komputery

[ctx: menu-link]
en: Preferences
pl: Preferencje

[ctx: menu-link]
en: Community
pl: Społeczność

[ctx: menu-link]
en: Profile
pl: Profil

[ctx: user-host-list]
en: All computers
pl: Wszystkie komputery

[ctx: user-info]
en: Joined
pl: Dołączył

[ctx: user-info]
en: Posts
pl: Posty

[ctx: user-info]
en: Credit
pl: Punktacja

[ctx: user-info]
en: RAC
pl: Ostatni Średni Kredyt

[ctx: account-dashboard]
en: Inbox
pl: Odebrane

[ctx: account-dashboard]
en: Compose new
pl: Utwórz nowy

[ctx: moderate-user]
en: Reject profile
pl: Odrzucić profil

[ctx: moderate-ban-user]
en: Ban user
pl: Zbanuj użytkownika

[ctx: forum-comment-form]
en: Comment form
pl: Formularz komentarza

[ctx: country-of-origin]
en: Country
pl: Kraj

[ctx: menu-link]
en: Login
pl: Logowanie

[ctx: email-address-to-login]
en: Email address
pl: Adres email

[ctx: standard-login-page]
en: Enter your @s email address.
pl: Wprowadź swój adres email @s

[ctx: standard-login-page]
en: Log in
pl: Zaloguj

[ctx: menu-link]
en: search
pl: szukaj

[ctx: front-page]
en: Join now
pl: Dołącz teraz

[ctx: user-account]
en: Account
pl: Konto

[ctx: footer-link:-1:ignoreoverwrite]
en: Applications
pl: Aplikacje

[ctx: footer-link]
en: Server status
pl: Status serwera

[ctx: team-id]
en: Team ID
pl: ID Zespołu

[ctx: view-team-info]
en: Founder
pl: Założyciel

[ctx: user-or-team-RAC]
en: Recent average credit
pl: Aktualna średnia liczba punktów

[ctx: user-or-team-name]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: team-members]
en: Members
pl: Członkowie

[ctx: user-or-team-total-credits]
en: Total credit
pl: Wszystkie punkty

[ctx: user-details]
en: User ID
pl: Identyfikator uczestnika

[ctx: user-on-team]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: team-when-user-became-an-admin]
en: Admin since
pl: Admin od

[ctx: user-joined-or-leaving-team]
en: User joined
pl: Użytkownik dołączył

[ctx: team-history-timestamp]
en: Timestamp
pl: Znacznik czasu

[ctx: user-id]
en: Id
pl: Identyfikator

[ctx: user-info]
en: Account Key
pl: Klucz konta

[ctx: user-info]
en: Member since
pl: Użytkownik od

[ctx: user-info]
en: Email Address
pl: Adres email

[ctx: user-info]
en: Password Hash
pl: Hash hasła

[ctx: user-info]
en: Postal Code
pl: Kod Pocztowy

[ctx: user-info]
en: Send Email
pl: Wyślij E-mail

[ctx: user-info]
en: Show Hosts
pl: Pokaż komputery

[ctx: host-list]
en: Computer ID
pl: Identyfikator komputera

[ctx: host-list]
en: Location
pl: Lokalizacja

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time work is allowed
pl: % czasu, kiedy BOINC jest włączony, przez jaki możliwa jest praca

[ctx: host-details]
en: Average turnaround time
pl: Średni czas realizacji

[ctx: host-details]
en: Created
pl: Utworzony

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time host has an Internet connection
pl: % czasu, kiedy BOINC jest włączony, przez jaki dostępne jest połączenie z Internetem

[ctx: host-details]
en: Average CPU efficiency
pl: Średnia wydajność procesora

[ctx: host-details]
en: Free disk space
pl: Dostępna pojemność na dysku

[ctx: host-details]
en: Total disk space
pl: Całkowita pojemność dysku

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreoverwrite]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: host-details]
en: Task duration correction factor
pl: Współczynnik korekcji czasu trwania zadań

[ctx: host-details]
en: Avg. credit
pl: Śr. punktów

[ctx: host-details]
en: External IP address
pl: Zewnętrzny adres IP

[ctx: host-details]
en: Cross project ID
pl: Identyfikator międzyprojektowy

[ctx: host-details]
en: Last IP address
pl: Ostatni adres IP

[ctx: host-details]
en: Cache
pl: Pamięć podręczna

[ctx: host-details]
en: Memory
pl: Pamięć robocza

[ctx: host-details]
en: Swap space
pl: Przestrzeń wymiany

[ctx: host-details]
en: Maximum daily WU quota per CPU
pl: Maksymalny dzienny limit WU na CPU

[ctx: host-details]
en: Average download rate
pl: Średnia prędkość pobierania

[ctx: host-details]
en: Average upload rate
pl: Średnia prędkość wysyłania

[ctx: host-details]
en: Same IP address count
pl: Liczba takich samych adresów IP

[ctx: host-details]
en: % of time BOINC client is running
pl: % czasu klient BOINC  jest włączony

[ctx: host-details]
en: Operating system
pl: System operacyjny

[ctx: host-details]
en: Operating system version
pl: Wersja systemu operacyjnego

[ctx: host-details]
en: Measured floating point speed
pl: Zmierzona wydajność zmiennoprzecinkowa

[ctx: host-details]
en: Measured integer speed
pl: Zmierzona prędkość dla liczb całkowitych

[ctx: host-details]
en: CPU model
pl: Model procesora

[ctx: host-details]
en: Number of processors
pl: Liczba procesorów

[ctx: host-details]
en: CPU
pl: Procesor główny

[ctx: host-details]
en: Number of times client has contacted server
pl: Liczba połączeń klienta z serwerem

[ctx: host-details]
en: Last contact
pl: Ostatni kontakt

[ctx: host-details]
en: Serial number
pl: Numer seryjny

[ctx: host-details]
en: Timezone
pl: Strefa czasowa

[ctx: platform-details]
en: Platform ID
pl: Identyfikator platformy

[ctx: task-details]
en: Task ID
pl: Identyfikator zadania

[ctx: workunit-details]
en: Workunit ID
pl: ID jednostki roboczej

[ctx: task-details]
en: Host ID
pl: ID Hosta

[ctx: application-details]
en: Application ID
pl: Identyfikator aplikacji

[ctx: task-details]
en: Application version
pl: Wersja aplikacji

[ctx: task-details]
en: Claimed credit
pl: Przyznane punkty

[ctx: task-details]
en: Client state
pl: Stan klienta

[ctx: task-details]
en: CPU time
pl: Czas pracy procesora

[ctx: task-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Created
pl: Utworzony

[ctx: task-details]
en: Run time
pl: Czas działania

[ctx: task-details]
en: Exit status
pl: Status końcowy

[ctx: task-details]
en: Granted credit
pl: Przyznane punkty

[ctx: task-details]
en: Outcome
pl: Wynik

[ctx: task-details]
en: Received time
pl: Czas otrzymania

[ctx: task-details]
en: Report deadline
pl: Termin odesłania

[ctx: task-details]
en: Sent
pl: Wysłane

[ctx: task-details]
en: Server state
pl: Stan serwera

[ctx: task-details]
en: Stderr out
pl: Wyjście stderr

[ctx: task-details]
en: Validation state
pl: Stan walidacji

[ctx: workunit-details]
en: Canonical credit
pl: Punkty kanoniczne

[ctx: workunit-details]
en: Canonical result ID
pl: Identyfikator rezultatu kanonicznego

[ctx: workunit-details]
en: Created time
pl: Czas utworzenia

[ctx: workunit-details]
en: Error mask
pl: Błędna maska

[ctx: workunit-details]
en: Minimum quorum
pl: Minimalnege kworum

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreovewrite]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: workunit-details]
en: Max error tasks
pl: Max ilość błędnych zadań

[ctx: workunit-details]
en: Max success tasks
pl: Max zadań zakończonych powodzeniem

[ctx: workunit-details]
en: Max total tasks
pl: Max wszystkich zadań

[ctx: workunit-details]
en: Needs validation
pl: Wymaga walidacji

[ctx: workunit-details]
en: Initial replication
pl: Replikacja początkowa

[ctx: application-details]
en: Target number of results
pl: Docelowa liczba wyników

[ctx: application-details]
en: Application version ID
pl: Identyfikator wersji aplikacji

[ctx: application-details]
en: Version number
pl: Numer wersji

[ctx: host-details]
en: Computer
pl: Komputer

[ctx: application-details]
en: App version ID
pl: Identyfikator wersji aplikacji

[ctx: application-details]
en: Consecutive valid tasks
pl: Kolejne poprawne zadania

[ctx: application-details]
en: Number of tasks completed
pl: Liczba zakończonych zadań

[ctx: application-details]
en: Max tasks per day
pl: Maksymalna liczba zadań na dzień

[ctx: application-details]
en: Number of tasks today
pl: Liczba zadań dzisiaj

[ctx: application-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Average turnaround time
pl: Średni czas realizacji

[ctx: moderate-profiles]
en: Moderation
pl: Moderacja

[ctx: team-dashboard]
en: Team
pl: Drużyna

[ctx: account-dashboard]
en: Posts contributed
pl: Posty, które przyczyniły się

[ctx: rss-feed-description]
en: The latest news from the @site_name project
pl: Najnowsze wiadomości z @site_name

[ctx: forum-reply-to-comment-with-quote]
en: Quote
pl: Cytuj

[ctx: message-header]
en: Message @id
pl: Wiadomość @id

[ctx: comment-action-links]
en: moderation
pl: moderacja

[ctx: task-dtails-errorlog]
en: Stderr output
pl: Wyjście stderr

[ctx: message-header]
en: message @id
pl: wiadomość @id

[ctx: message-header]
en:  in response to !parent
pl: w odpowiedzi na !parent

[ctx: front-page]
en: Welcome back!
pl: Witaj ponownie!

[ctx: front-page]
en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

[ctx: front-page]
en: View account
pl: Wyświetl konto

[ctx: front-page]
en: User of the day
pl: Uczestnik dnia

[ctx: front-page]
en: Over 500,000 volunteers and counting.
pl: Blisko 500,000 wolontariuszy liczy.

[ctx: front-page]
en: Credits per day
pl: Punkty na dzień

[ctx: front-page-discuss-news]
en: discuss
pl: dyskusja

[ctx: menu-link]
en: Logout
pl: Wyloguj się

[ctx: footer-link]
en: Create content
pl: Stwórz treść

[ctx: anonymous-user]
en: Anonymous
pl: Anonimowy

[ctx: help-with-user-input-with-BBCode]
en: BBcode help
pl: BBcode pomoc

[ctx: post-forum-comment]
en: Post comment
pl: Skomentuj

[ctx: form-cancel]
en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: host-details]
en: Details
pl: Szczegóły

[ctx: host-tasks-link]
en: Tasks
pl: Zadania

[ctx: host-list]
en: Computers pending
pl: Oczekujace komputery

[ctx: account-dashboard]
en: Avg credit
pl: Średnia liczba punktów

[ctx: account-dashboard]
en: More
pl: Więcej

[ctx: host-list]
en: Computers hidden
pl: Komputery są ukryte

[ctx: host-list]
en: This user has chosen not to show information about their computers.
pl: Ten użytkownik wybrał nie publikowanie informacji odnośnie jego komputerów.

[ctx: project-name:-1:ignoreoverwrite]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: user-profile]
en: Background
pl: Tło

[ctx: user-profile]
en: Opinion
pl: Opinia

[ctx: website-of-user-of-team]
en: Website
pl: Strona WWW

[ctx: users-table]
en: View user profile.
pl: Zobacz profil użytkownika

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your password to save changes
pl: Wprowadź swoje hasło żeby zapisać zmiany

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your current password if changing your email
              address or password.
pl: Wprowadź swoje obecne hasło jeśli zmieniasz swój email lub hasło.

[ctx: account-credentials-change]
en: BOINC user ID
pl: Identyfikator użytkownika BOINC

[ctx: account-credentials-change]
en: Drupal user ID
pl: Identyfikator użytkownika Drupal

[ctx: account-credentials-change]
en: Account key
pl: Klucz konta

[ctx: account-credentials-change]
en: Weak account key
pl: Słaby klucz konta

[ctx: account-credentials-change]
en: Cross-project ID
pl: Identyfikator międzyprojektowy

[ctx: form-save]
en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

[ctx: forgot-password]
en: Change password
pl: Zmień hasło

[ctx: account-preferences-location]
en: Generic
pl: Rodzajowa

[ctx: account-preferences-location:-1:ignoreoverwrite]
en: Home
pl: Dom

[ctx: account-preferences-location]
en: School
pl: Szkoła

[ctx: account-preferences-location]
en: Work
pl: Praca

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-no]
en: yes
pl: tak

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-yes]
en: no
pl: nie

[ctx: account-preferences-preset:-1:for a user to choose a computing or project preference preset.]
en: Presets
pl: Ustawienia predefiniowane

[ctx: account-preferences-preset]
en: Standard
pl: Standardowe

[ctx: account-preferences-preset]
en: Green
pl: Zielony

[ctx: account-preferences-preset]
en: Custom
pl: Użytkownika

[ctx: account-preferences-option]
en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

[ctx: account-preferences-computing]
en: Processor usage
pl: Użycie procesora

[ctx: unit-of-time]
en: minutes
pl: minut(y)

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
pl: Wstrzymaj, gdy brak aktywności myszy/klawiatury w ostatnich

[ctx: account-preferences-computing]
en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
pl: To pozwala niektórym komputerom wejść w tryb niskiego poboru energii podczas gdy nie są w użyciu.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
pl: Wstrzymaj, gdy użycie procesora przed aplikacje inne niż BOINC przekracza

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
pl: Wstrzymaj przetwarzanie kiedy twój komputer jest obciążony innymi aplikacjami.

[ctx: account-preference]
en: and
pl: a

[ctx: account-preferences-computing]
en: Compute only during a particular period each day.
pl: Przetwarzaj jedynie podczas określonego przedziału czasowego każdego dnia.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Switch between tasks every
pl: Przełączaj się pomiędzy zadaniami co

[ctx: account-preferences-computing]
en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
pl: Jeżeli uczestniczysz w kilku projektach, BOINC może tak często przełączać się pomiędzy nimi.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Use at most
pl: Używaj nie więcej niż

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the processors
pl: % procesorów

[ctx: account-preferences-computing]
en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
pl: Zostaw kilka wolnych CPU dla innych aplikacji. Przykładowo 75% znaczy używaj 6 rdzeni z 8 rdzeniowego CPU.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the CPU time
pl: % użycia czasu procesora

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
pl: Zawiesza wykonywanie obliczeń co kilka sekund, żeby zredukować temperaturę procesora i zużycie energii. Przykładowo: 75% oznacza wykonywanie obliczeń przez 3 sekundy i 1 sekundę przerwy.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk and memory usage
pl: Użycie dysku i pamięci

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
pl: Ogranicz całkowitą ilość miejsca na dysku używanego przez BOINC.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where BOINC stores data.
pl: Określ limit użycia przestrzeni dyskowej aby pozostawić tyle wolnego miejsca na partycje gdzie BOINC przechowuje dane.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of total
pl: % całości

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the percentage of disk space used by BOINC on the volume where it stores data.
pl: Określ procentowy limit użycia dysku przez BOINC na partycji, gdzie przechowuje on dane.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Request tasks to checkpoint at most every
pl: Zadania powinny zapisywać postęp obliczeń co

[ctx: unit-of-time]
en: seconds
pl: sekund(y)

[ctx: account-preferences-computing]
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that later they can be continued from that point.
pl: To określa jak często zadania zapisują swój stan na dysku, tak, aby później mogły kontynuować od tego punktu.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Page/swap file: use at most
pl: Plik stronicowania / wymiany: używaj co najwyżej

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the swap space (page file) used by BOINC.
pl: Ogranicz przestrzeń wymiany (plik stronicowania) używany przez BOINC.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is in use, use at most
pl: Pamięć: kiedy komputer jest w użyciu, używaj maksymalnie

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're using the computer.
pl: Określ limit pamięci używanej przez BOINC kiedy używasz komputera.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is not in use, use at most
pl: Pamięć: kiedy komputer nie jest w użyciu, używaj maksymalnie

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
pl: Określ limit pamięci używanej przez BONIC kiedy nie używasz komputera.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Network usage
pl: Użycie sieci

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least
pl: Przechowuj zapas zadań na co najmniej

[ctx: account-preferences-computing]
en: days of work
pl: dni pracy

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
pl: Przechowuj tyle zadań, żeby komputer miał co przetwarzać przez wskazany okres.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store up to an additional
pl: Przechowuj dodatkowo

[ctx: unit-of-time]
en: days
pl: dni

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
pl: Przechowuj dodatkową ilość zadań ponad ustalone minimum. Określa jak dużo pracy pobrać podczas komunikacji z projektem.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Confirm before connecting to Internet?
pl: Potwierdzić przed połączeniem z Internetem?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
pl: Użyteczne jedynie jeśli łączysz się z siecią poprzez modem, ISDN lub połączenie VPN.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disconnect when done?
pl: Rozłączyć z siecią po zakończeniu?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit download rate to
pl: Ogranicz szybkość pobierania do

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the download rate of file transfers.
pl: Ogranicza szybkość pobierania podczas transferu plików.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit upload rate to
pl: Ogranicz szybkość wysyłania do

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the upload rate of file transfers.
pl: Ogranicza szybkość wysyłania podczas transferu plików.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only between
pl: Przesyłaj pliki tylko pomiędzy

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only during a particular period each day.
pl: Przesyłaj pliki tylko podczas określonych przedziałów czasowych każdego dnia.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit usage to
pl: Ogranicz użycie do

[ctx: account-preferences-computing]
en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
pl: Przykład: BOINC powinien przesłać nie więcej niż 2000 MB danych w ciągu 30 dni.

[ctx: account-preferences]
en: Show comparison view
pl: Pokaż widok porównania

[ctx: host-details]
en: @count million ops/sec
pl: @count milion obliczeń/sekunde

[ctx: host-details]
en: @rate KiB/sec
pl: @rate KiB/sekunde

[ctx: host-details]
en: @count days
pl: @count dni

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource settings
pl: Ustawienia zasobów

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource share
pl: Przydział zasobów

[ctx: account-preferences-project]
en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. Example: if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
pl: Określa stosunek zasobów  komputera przydzielonych do tego projektu. Przykład: Jeśli użytkownik uczestniczy w dwóch projektach BOINC z tym parametrem ustawionym na 100 i 200, pierwszy dostanie 1/3 zasobów a drugi otrzyma 2/3.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use CPU
pl: Używaj procesora

[ctx: account-preferences-project]
en: Use NVIDIA GPU
pl: Używaj karty graficznej NVIDIA

[ctx: account-preferences-project]
en: Use ATI GPU
pl: Używaj karty graficznej ATI

[ctx: account-preferences-project]
en: Use INTEL GPU
pl: Użyj karty graficznej Intel

[ctx: account-preferences-project]
en: Beta settings
pl: Ustawienia Beta

[ctx: account-preferences-project]
en: Run test applications?
pl: Uruchamiać testowe aplikacje?

[ctx: account-preferences-project]
en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
pl: To pomaga nam rozwijać aplikacje, ale może powodować że zadania będą kończyć się z błędem na Twoim komputerze

[ctx: account-preferences-project]
en:  Default value: @default
pl: Domyślna wartość: @default

[ctx: account-preferences]
en: Applications
pl: Aplikacje

[ctx: account-preferences-project]
en: Default set
pl: Domyślne ustawienia

[ctx: account-preferences-project]
en: Set used for new computers
pl: Ustawienia używanie dla nowych komputerów

[ctx: account-preferences-community]
en: General settings
pl: Główne ustawienia

[ctx: account-preferences-community]
en: Time zone
pl: Strefa czasowa

[ctx: account-preferences-community]
en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for private messages?
pl: Otrzymywać powiadomienia e-mail dla wiadomości prywatnych?

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for friend requests?
pl: Otrzymywać powiadomienia email dla prośb o dodanie do znajomych?

[ctx: account-preferences-community]
en: Language settings
pl: Ustawienia języka

[ctx: account-preferences-community]
en: Language
pl: Język

[ctx: account-preferences-community]
en: This account's default language for e-mails and preferred language for site presentation.
pl: Język domyślny dla e-maili i preferowany język witryny dla tego konta.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, it will be used for your user picture.
pl: Jeśli masz <a href="@gravatar-check"> prawidłowy Gravatar</a> powiązany z adresem e-mail, będzie użyty jako zdjęcie użytkownika

[ctx: account-preferences-community]
en: Your Gravatar will not be shown if you upload a user picture.
pl: Twój Gravatar nie będzie pokazywany jeśli wgrasz zdjęcie.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, use it for your user picture.
pl: Jeśli masz <a href="@gravatar-check"> prawidłowy Gravatar</a> powiązany z adresem e-mail, będzie użyty jako zdjęcie użytkownika

[ctx: account-preferences-community]
en: Gravatar will not be shown if an avatar is uploaded.
pl: Gravatar nie pojawi się jeśli avatar jest wgrany.

[ctx: account-preferences-community]
en: Avatar settings
pl: Ustawienia awatara

[ctx: account-preferences-community]
en: Upload an avatar
pl: Wyślij awatar

[ctx: account-preferences-community]
en: Forum settings
pl: Ustawienia forum

[ctx: account-preferences-community]
en: In discussion topics, show at most @comments_per_page
pl: W wątkach pokaż co najwyżej @comments_per_page

[ctx: account-preferences-community]
en: comments per page
pl: komentarze na stronę

[ctx: account-preferences-community]
en: Sort comments in discussions
pl: Sortuj komentarze w dyskusjach

[ctx: account-preferences-community]
en: Newest post first
pl: Nowsze posty najpierw

[ctx: account-preferences-community]
en: Oldest post first
pl: Starsze posty najpierw

[ctx: account-preferences-community]
en: Signature
pl: Podpis

[ctx: account-preferences-community]
en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
pl: Twój podpis będzie publicznie wyświetlany na końcu Twoich komentarzy

[ctx: account-preferences-community]
en: Hide signatures in forums
pl: Ukryj sygnatury na forach

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Privacy settings
pl: Ustawienia prywatności

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Is it OK for @project and your team (if any) to email you?
pl: Czy będzie w porządku jeśli @project i twój zespół(jeśli posiadasz) będą wysyłać wiadomości email do ciebie?

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Should @project show your computers on its web site?
pl: Czy @project powinien pokazywać twoje komputery na jego stronie?

[ctx: host-list]
en: No active computers
pl: Brak aktywnych komputerów

[ctx: host-list]
en: This user has no computers that have been active in the last 30 days.
pl: Ten użytkownik nie ma komputerów, które były aktywne w ostatnich 30 dniach

[ctx: forum-post-posted-time-ago]
en: @time ago
pl: @time temu

[ctx: forum-column]
en: Threads
pl: Tematy

[ctx: forum-column]
en: Posts
pl: Posty

[ctx: forum-column]
en: Last post
pl: Ostatni post

[ctx: forum-fine-print]
en: These message boards now support BBCode tags only.
pl: Te fora obsługują teraz tylko tagi BBCode

[ctx: forum-footer]
en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

[ctx: team-general-info]
en: Teams
pl: Drużyny

[ctx: team-general-info]
en: access team members' email addresses
pl: Pokaż adresy email członków zespołu

[ctx: team-general-info]
en: edit the team's name and description
pl: zmieniać nazwę drużyny i opis

[ctx: team-general-info]
en: add or remove team admins
pl: dodawać lub usuwać administratorów drużyny

[ctx: team-general-info]
en: remove members from the team
pl: usuwać członków z drużyny

[ctx: team-general-info]
en: disband a team if it has no members
pl: rozwiązać drużynę jeśli nie posiada ona członków

[ctx: account-team-panel]
en: My team
pl: Moja drużyna

[ctx: account-team-panel]
en: You are a member of @team.
pl: Jesteś członkiem zespołu @team.

[ctx: account-team-panel]
en: View my team
pl: Zobacz mój zespół

[ctx: search-team]
en: Search teams
pl: Szukaj drużyn

[ctx: news-submitted-info]
en: Submitted on !datetime
pl: Wysłano !datetime

[ctx: Comments-section-header]
en: Comments
pl: Komentarze

[ctx: form-clear]
en: Clear
pl: Wyczyść

[ctx: account-preferences]
en: This will remove all of your settings from the @name preference set. Are you sure?
pl: To usunie wszystkie ustawienia z zestawu preferencji @name. Czy na pewno?

[ctx: task-list]
en: No @type tasks
pl: Brak zadań @type

[ctx: task-list]
en: There are no tasks of this type on record
pl: Brak zadań takiego typu

[ctx: host-details]
en: Show IP address
pl: Pokaż adres IP

[ctx: unit-of-time]
en: hours
pl: godzin

[ctx: form-merge]
en: Merge
pl: Scal

[ctx: view-team-info]
en: Type
pl: Typ

[ctx: view-team-info]
en: New members in last day
pl: Nowi członkowie w ostatnim dniu

[ctx: view-team-info]
en: Total members
pl: W sumie członków

[ctx: view-team-info]
en: Active members
pl: Aktywni członkowie

[ctx: view-team-info]
en: Members with credit
pl: Członkowie z punktami

[ctx: website-of-user-or-team]
en: Website
pl: Strona WWW

[ctx: team-description]
en: Description
pl: Opis

[ctx: account-dashboard]
en: no projects...
pl: brak projektów...

[ctx: join-page]
en: Download the desktop software
pl: Pobierz desktop oprogramowanie

[ctx: join-page]
en: Run the installer
pl: Uruchom instalator

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this comment
pl: Odpowiedz na tą wiadomość

[ctx: private-message]
en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

[ctx: forum-post-new-comment]
en: Post new comment
pl: Nowy komentarz

[ctx: recent-posts]
en: commented on
pl: Skomentowano

[ctx: recent-posts]
en: started discussion
pl: zaczęta dyskusja

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make sticky
pl: Przypnij

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make this topic sticky
pl: Przypnij ten temat

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock
pl: Zablokuj

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock this thread for comments
pl: Zablokuj ten wątek dla komentarzy

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide
pl: Ukryj

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this topic
pl: Ukryj ten temat

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert
pl: Konwertuj

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert this comment to a new topic
pl: Skonwertuj ten komantarz na nowy temat

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this comment
pl: Ukryj ten komentarz

[ctx: forum-delete-comment]
en: Delete this comment
pl: Usuń ten komentarz

[ctx: forum-edit-comment]
en: Edit this comment
pl: Edytuj ten komentarz

[ctx: search-with-no-results]
en: No results found...
pl: Nie znaleziono rezultatów...

[ctx: user-profile:-1:message-shown-when-awating-moderation]
en: Profile awaiting moderator approval
pl: Profil użytkownika oczekuje na zatwierdzenie przez moderatora

[ctx: friend-add]
en: Add as friend
pl: Dodaj jako przyjaciela

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: To view this topic at !site, click here: 
    !comment_url
pl: Żeby zobaczyć ten temat na stronie !site kliknij tutaj :!comment_url

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave team
pl: Opuść zespół

[ctx: leave-team-panel]
en: Click here to revoke your membership with @this_team
pl: Kliknij tutaj, aby cofnąć członkostwo w @this_team

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave this team
pl: Opuść ten zespół

[ctx: team-request-foundership]
en: Request foundership
pl: Poproś o rolę założyciela

[ctx: team-request-foundership]
en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click below to request foundership of @this_team.
pl: Jeśli założyciel nie jest aktywny i chcesz kandydować na nowego, kliknij @this_team

[ctx: team-request-foundership]
en: Initiate request
pl: Wyślij żądanie

[ctx: form-delete]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: account-host-delete]
en: This will delete host @id from your account forever. Are you sure this is OK?
pl: To usunie hosta o numerze @id z twojego konta nie odwracalnie. Czy jesteś tego pewien?

[ctx: create-team-panel]
en: Create a new team
pl: Stwórz nową drużynę

[ctx: create-team-panel]
en: If you cannot find a team that is right for you, you can create a team.
pl: Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniego zespołu dla siebie, możesz stworzyć swój własny.

[ctx: join-page]
en: If you're already running BOINC, select <i>Add
          Project</i>.
pl: Jeśli korzystasz już z BOINC, wybierz <i>Dodaj projekt</i>.

[ctx: ignore-user-content]
en: ignore list
pl: lista ignorowanych

[ctx: ignore-user-content]
en: here
pl: tutaj

[ctx: coment-from-ignored-user]
en: !username is on your !ignore_list. Click !here to view this post.
pl: !username jest na twojej liście ignorowanych !ignore_list. Kliknij tutaj żeby zobaczyć ten post !here.

[ctx: comment-preview-title]
en: Revise or post comment
pl: Popraw lub Dodaj komentarz

[ctx: account-preferences-community]
en: This is not available until your profile is set up.
pl: To nie jest dostępne, dopóki Twój profil jest skonfigurowany.

[ctx: account-preferences-community]
en: Create a profile
pl: Stwórz profil

[ctx: create-team-panel]
en: You must earn 1 more credit!
pl: Musisz zdobyć jeszcze 1 kredyt? !

[ctx: join-team-panel]
en: Join team
pl: Dołącz do tej drużyny

[ctx: join-team-panel]
en: Click here to become a member of @this_team
pl: Kliknij tutaj by stać się członkiem @this_team

[ctx: join-team-panel]
en: Join this team
pl: Dołącz do tej drużyny

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days remaining
pl: @count dni pozostało

[ctx: forgot-password]
en: Forgot password
pl: Zapomniane hasło

[ctx: forgot-password]
en: Enter your email address to receive instructions for resetting your password (or use the !authenticator_login).
pl: Wprowadź swój adres email by otrzymać instrukcje potrzebne do zresetowania twojego hasła (lub użyj !authenticator_login).

[ctx: form-send]
en: Send
pl: Wyślij

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you forgot your account's email address, or you can't receive email there:
pl: Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail swojego konta, lub nie możesz odbierać wiadomości e-mail:

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you have run BOINC under the account, you can still access it. Here's how:
pl: Jeśli uruchomiono BOINC na koncie, można nadal korzystać z tego. Oto jak:

[ctx: authenticator-login-page]
en: BOINC documentation
pl: Dokumentacja BOINC

[ctx: authenticator-login-page]
en: Go to the BOINC data directory on your computer (see !boinc_wiki for help finding this).
pl: Przejdź do katalogu danych BOINC na twoim komputerze, (zobacz !boinc_wiki o pomoc w znalezieniu to).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Find your account file for this project; it will have a name like %file (where the project URL is %url).
pl: Znajdź plik konta dla tego projektu; będzie on miał nazwe taką jak % (gdzie URL projektu jest % url).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Open the file in a text editor like Notepad. You'll see something like:
pl: Otwórz plik w edytorze tekstu, takim jak Notatnik. Zobaczysz coś takiego:

[ctx: authenticator-login-page]
en: Paste the string into the field below, and click OK.
pl: Wklej ten ciąg znaków w pole poniżej i kliknij OK.

[ctx: authenticator-login-page]
en: You will now be logged in to your account; update the email and password of your account.
pl: Zostaniesz zalogowany do swojego konta. Zmień adres email i hasło do swojego konta.

[ctx: authenticator-login-page]
en: Log in with authenticator
pl: Zaloguj się za pomocą autentykatora

[ctx: forgot-password]
en: No account exists for @email -- select "Create new account" to register
pl: Konto nie istnieje dla @email -- wybierz opcję "Utwórz nowe konto" aby się zarejestrować

[ctx: account-credentials-change]
en: Authentication is required when changing E-mail address or setting new password.
pl: Po zmianie adresu e-mail lub ustanowieniu nowego hasła jest wymagane uwierzytelnianie.

[ctx: forum-post-new-topic]
en: Post new topic
pl: Załóż nowy temat

[ctx: forgot-password]
en: Sorry, unrecognized email address or password.
pl: Przepraszamy, nierozpoznany adres email lub hasło.

[ctx: forgot-password]
en: Have you forgotten your password?
pl: Czy zapomniałeś swojego hasła?

[ctx: account-preferences-computing]
en: These apply to all BOINC projects in which you participate.
pl: Dotyczy to wszystkich projektów BOINC, w których uczestniczysz.

[ctx: account-preferences-computing]
en: On computers attached to multiple projects, the most recently modified preferences will be used.
pl: Na komputerach dołączonych do wielu projektów będą używane niedawno zmodyfikowane preferencje.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Preferences last modified: @mod_time
pl: Ustawienia ostatnio zmodyfikowane:  @mod_time

[ctx: account-preferences]
en: Combined preferences
pl: Połączone preferencje

[ctx: account-preferences]
en: Switch View
pl: Przełącz widok

[ctx: account-preference]
en: every
pl: co

[ctx: form-edit]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: form-add]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: host-details]
en: @ip_address (same the last @count times)
pl: @ip_address (taki jak ostatnie @count razy)

[ctx: message-header]
en: parent removed
pl: nadrzędny usunięty

[ctx: host-details]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: add-new-user]
en: A BOINC account already exists for @email.
pl: Konto boinc aktualnie istnieje dla @email

[ctx: friend-remove]
en: Remove friend
pl: Usuń przyjaciela

[ctx: create-team-panel]
en: Create new team
pl: Stwórz nową drużynę

[ctx: friends-page]
en: Send request
pl: Wyślij zapytanie

[ctx: friends-remove]
en: Remove friend
pl: Usuń przyjaciela

[ctx: recent-posts]
en: posted
pl: Opublikowany

[ctx: account-preferences-community]
en: Your community preferences have been updated.
pl: Ustawienia społeczności zostały zaktualizowane.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Invalid setting for "%preference"
pl: Błędne ustawienia dla "%preference"

[ctx: team-forum]
en: Team forum
pl: Forum zespołu

[ctx: team-forum]
en: A discussion forum has been set up for team members.
pl: Forum dyskusyjne dla członków zespołu zostało utworzone

[ctx: team-forum]
en: Enter forum
pl: Dostep do forum

[ctx: friends-page]
en: Approve request
pl: Zatwierdź wniosek

[ctx: friend-request-email]
en: !name accepted your friend request [!site]
pl: !name zaakceptował twoje zapytanie do znajomych [!site]

[ctx: moderate-user]
en: Approve profile
pl: Zatwierdź profil

[ctx: moderate-user]
en: Approve this profile content
pl: Zatwierdź zawartość profilu

[ctx: moderate-user]
en: Reject this profile content
pl: Odrzuć zawartość profilu

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Make unsticky
pl: Odepnij

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Remove sticky status from this topic
pl: Usuń status przypietego z tego tematu

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide
pl: Pokaż

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide this comment
pl: Pokaż ten komentarz

[ctx: comment-action-link]
en: Unpublished
pl: Nie opublikowane

[ctx: create-team-panel]
en: Create a team
pl: Stwórz drużynę

[ctx: form-choose]
en: Choose type
pl: Wybierz typ

[ctx: team-create/edit]
en: Team name
pl: Nazwa drużyny

[ctx: team-form-help]
en: Text only, no HTML tags
pl: Tylko text, brak znaczników HTML

[ctx: team-create/edit]
en: Team name -- HTML version (optional)
pl: Nazwa zespołu -- HTML wersja (opcjonalnie)

[ctx: team-form-help]
en: You may use limited HTML tags
pl: Możesz używać ograniczonych tagów HTML

[ctx: team-create/edit]
en: Team website (optional)
pl: Strona WWW zespołu (opcjonalnie)

[ctx: team-create/edit]
en: Displayed on the team's page
pl: Wyświetlane na stronie zespołu

[ctx: team-create/edit]
en: Type of team
pl: Typ drużyny

[ctx: team-create/edit]
en: Accept new members?
pl: Akceptuj nowych członków?

[ctx: team-create/edit]
en: Description of team
pl: Opis drużyny

[ctx: team-form-save]
en: Save team
pl: Zapisz drużynę

[ctx: team-manage]
en: Manage team
pl: Zarządzaj zespołem

[ctx: team-manage]
en: View member list
pl: Zobacz listę członków

[ctx: team-manage]
en: Member names and emails
pl: Nazwy członków i emaile

[ctx: team-manage]
en: View change history
pl: Zobacz historie zmian

[ctx: team-manage]
en: See member activity
pl: Zobacz aktywność członków

[ctx: team-manage]
en: Manage team message board
pl: Zarządzanie forum zespołu

[ctx: team-manage]
en: Create or manage message board
pl: Utwórz lub zarządzaj forum

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members
pl: Usuwać członków

[ctx: team-manage]
en: Change founder
pl: Zmiana założyciela

[ctx: team-manage]
en: Manage team admins
pl: Zarządzaj administratorami zespołu

[ctx: team-manage]
en: Edit team info
pl: Edytuj informacje o drużynie

[ctx: team-manage]
en: Remove team
pl: Usuń drużynę

[ctx: account-host-merge]
en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
pl: Czasami BOINC przypisuje różne identyfikatory do tego samego komputera przez pomyłkę. Możesz to poprawić łącząc starą tożsamość z nową.

[ctx: account-host-merge]
en: Check the computers that are the same as @name (created on @date at @time with computer ID @id)
pl: Zaznacz komputery, które są takie same, jak @name (utworzony na @date o @time z ID komputera @id)

[ctx: account-host-merge]
en: Computers @old_ids have been merged successfully into @id.
pl: Komputer @old_id został pozytywnie scalany do @id.

[ctx: account-credentials-change]
en: Password entered is not valid. Please verify that it is correct.
pl: Błędnie wprowadzone hasło. Sprawdź jego poprawność.

[ctx: remove-team-member]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: team-emails-are-hidden]
en: hidden
pl: ukryte

[ctx: account-host-merge]
en: Computer @old_id has been merged successfully into @id.
pl: Komputer @old_id został pozytywnie scalany do @id

[ctx: post-forum-comment]
en: Post topic
pl: Temat posta

[ctx: account-preferences]
en: Maximum value exceeded for @field
pl: Maksymalna wartość dla @field przekroczony

[ctx: team-request-foundership]
en: The team founder has @count days to respond to your transfer request.
pl: Założyciel zespołu ma @count dni by odpowiedzieć na twoje zapytanie.

[ctx: account-preferences]
en: Invalid data type for @field
pl: Niepoprawny typ danych dla @field

[ctx: account-preferences]
en: Minimum value not met for @field
pl: Minimalna wartość nie spełniona dla @field

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock
pl: Odblokuj

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock this thread for comments
pl: Odblokuj ten temat dla komentowania

[ctx: friends-add]
en: Add as friend
pl: Dodaj jako przyjaciela

[ctx: friend-request-email]
en: Friend request from !name [!site]
pl: Zaproszenie do znajomych od !name[!site]

[ctx: friend-request-email:-1:a-private-message]
en: Message
pl: Wiadomość

[ctx: friend-cancel]
en: Cancel friend request
pl: Zakończ przyjaźń

[ctx: team-forum]
en: Create team message board
pl: Stwórz forum zespołu

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Message board title
pl: Tytuł forum

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum time between posts
pl: Minimalny czas pomiędzy kolejnymi postami

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum total credit to post
pl: Minimalna ilość punktów do utworzenia postu

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum avg credit to post
pl: Minimalna Średnia Liczba Punktów aby napisać post

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Allow public to read board?
pl: Umożliwić publiczny odczyt forum?

[ctx: team-forum-create/edit:-1:ignoreoverwrite]
en: Description
pl: Opis

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Create message board
pl: Stwórz forum

[ctx: team-forum]
en: About message boards
pl: O forum

[ctx: team-forum]
en: Only members may post
pl: Tylko członkowie mogą postować

[ctx: team-forum]
en: Only members may read (optional)
pl: Tylko członkowie mogą czytać (opcjonalne)

[ctx: team-forum]
en: Founder & Team Admins have moderator privileges
pl: Założyciel zespołu i Administratorzy zespołu mają uprawnienia moderatora

[ctx: search-user]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: team-make-founder]
en: Make founder
pl: Zrób zalożycielem

[ctx: team-founder-panel]
en: Changing the team founder
pl: Zmiana założyciela zespołu

[ctx: team-founder-panel]
en: Any member of the team is eligible
pl: Każdy członek zespołu jest uprawniony

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder becomes a normal user
pl: Aktualny założyciel staje się zwykłym użytkownikiem

[ctx: team-founder-panel]
en: One request is allowed at a time
pl: Jeden wniosek jest dozwolony w tym samym czasie

[ctx: team-founder-panel]
en: It must be 60 days since any previous request
pl: Musi być 60 dni od dowolnego poprzedniego żądania

[ctx: team-founder-panel]
en: Any active request must be older than 90 days
pl: Każdy aktywny wniosek musi być starszy niż 90 dni

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder has 60 days to respond to a request
pl: Bieżący założyciel ma 60 dni na odpowiedź na żądanie

[ctx: team-manage-admins]
en: Add team admin
pl: Dodaj administratora zespołu

[ctx: team--add-admin]
en: Enter email address
pl: Wprowadź adres email

[ctx: team-manage-admins]
en: Current team admins
pl: Obecni administratorzy zespołu

[ctx: team-admins-panel]
en: About team admins
pl: Odnośnie administratorów zespołu

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins can:
pl: Administratorzy zespołu mogą:

[ctx: team-admins-panel]
en: Edit team information
pl: Edytuj informacje o zespole

[ctx: team-admins-panel]
en: View the team's join / quit history
pl: Wyświetl historię wejść/wyjść z zespołów

[ctx: team-admins-panel]
en: Moderate the team forum
pl: Moderowanie forum drużyny

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members from the team
pl: Usuń członka z zespołu

[ctx: team-admins-panel]
en: Disband a team if it has no members
pl: Ukryj zespół jeśli nie posiada członków

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins cannot:
pl: Administratorzy zespołu nie mogą:

[ctx: team-admins-panel]
en: Change the team founder
pl: Zmienić założyciela drużyny

[ctx: team-admins-panel]
en: Add / Remove team admins
pl: Dodaj/Usuń administratorów zespołu

[ctx: join-page]
en: When prompted enter @siteurl
pl: Po wyświetleniu monitu wprowadź @siteurl

[ctx: team-request-foundership]
en: Assume foundership
pl: Przejmij rolę założyciela

[ctx: workunit-detail]
en: Pending
pl: Oczekuje

[ctx: task-table]
en: Application
pl: Aplikacja

[ctx: task-table]
en: Task ID
pl: Identyfikator zadania

[ctx: task-table]
en: Workunit ID
pl: ID jednostki roboczej

[ctx: task-table]
en: Computer
pl: Komputer

[ctx: task-table]
en: Sent
pl: Wysłane

[ctx: task-table]
en: Run time
pl: Czas działania

[ctx: task-table]
en: CPU time
pl: Czas pracy procesora

[ctx: task-table]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: task-table]
en: In progress
pl: W trakcie

[ctx: task-table]
en: Pending
pl: Oczekuje

[ctx: task-table]
en: Valid
pl: Poprawny

[ctx: task-table]
en: Invalid
pl: Niepoprawny

[ctx: task-table]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: task-table]
en: Reset
pl: Wyzeruj

[ctx: account-computing-preferences]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
pl: To usunie wszystkie ustawienia z zestawu preferencji "@name". Czy jesteś pewien?

[ctx: account-preferences-project]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
pl: To usunie wszystkie ustawienia z zestawu preferencji "@name". Czy jesteś pewien?

[ctx: team-forum]
en: You may create a message board for use by @team
pl: Możesz utworzyć forum dla użytku przez @team

[ctx: forgot-password]
en: Please enter your email address
pl: Proszę wprowadź swój adres email

[ctx: join-page]
en: Download the BOINC desktop software.
pl: Pobierz oprogramowanie BOINC na komputer.

[ctx: join-page]
en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
pl: Dla urządzeń z systemem Android pobierz BOINC z Amazon App Store lub ze Sklepu Google Play.

[ctx: join-page]
en: Run the installer.
pl: Uruchom instalator.

[ctx: join-page]
en: Install BOINC on this device if not already present.
pl: Zainstaluj BOINC na tym urządzeniu, jeśli nie jest już zainstalowany.

[ctx: account-password]
en: Password
pl: Hasło

[ctx: login-page]
en: Enter the password that accompanies your username.
pl: Wprowadź hasło, które jest powiązane z Twoją nazwą użytkownika

[ctx: login-page]
en: Request new password
pl: Prośba o nowe hasło

[ctx: forum]
en: Mark all topics read
pl: Odznacz wszystkie tematy jako przeczytany

[ctx: forum]
en: Mark all forums read
pl: Odznacz wszystkie fora jako przeczytany

[ctx: account-profile-edit]
en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
pl: Odpowiedź jaką podałeś jest nieprawidłowa.

[ctx: general-access-error]
en: Access denied. You must login to view this page.
pl: Odmowa dostępu. Musisz się zalogować by zobaczyć tą stronę.

[ctx: general-access-error]
en: You are not authorized to access this page.
pl: Nie masz uprawnień żeby uzyskać dostęp do tej strony.

[ctx: forum]
en: Disable rich-text
pl: Wyłącz rich-text

[ctx: forum]
en: Enable rich-text
pl: Włącz rich-text

[ctx: form-submit]
en: Submit
pl: Prześlij

[ctx: comment-action-links]
en: Unpublished
pl: Nie opublikowane

[ctx: moderate-user]
en: Reason for banning this user
pl: Powód zbanowania tego użytkownika

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of why the user is being banned.
pl: Powód znajdzie się w wiadomości e-mail do użytkownika. Napisz krótkie wyjaśnienie, dlaczego użytkownik został zablokowany.

[ctx: moderate-user]
en: Duration of the ban
pl: Czas trwania bana

[ctx: moderate-user]
en: The number of days until the ban expires. Set to 0 to ban permanently.
pl: Liczba dni do wygaśnięcia bana. Ustawiona na 0, trwale

[ctx: team-create/edit]
en: A team named "@name" already exists.
pl: Zespół o nazwie "@name" już istnieje.

[ctx: team-forum]
en: Edit message board
pl: Edycja forum

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Save message board
pl: Zapisz forum

[ctx: team-forum]
en: This is a team-only message board
pl: To jest forum tylko do zespołu

[ctx: task-details-errorlog]
en: Stderr output
pl: Wyjście stderr

[ctx: account-finish]
en: Team
pl: Drużyna

[ctx: account-finish]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: account-preferences]
en: Preferences last modified: @mod_time
pl: Ustawienia ostatnio zmodyfikowane:  @mod_time

[ctx: account-finish]
en: moderation
pl: moderacja
