brisk-menu - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: All Items
bg: Всички елементи

en: All
bg: Всички

en: Applications
bg: Приложения

en: Favourites
bg: Любими

en: Unpin from favourites menu
bg: Премахване от менюто с любими

en: Pin to favourites menu
bg: Добавяне към менюто с любими

en: Unpin from desktop
bg: Премахване от работния плот

en: Pin to desktop
bg: Добавяне на работния плот

en: Classic
bg: Класически

note: Translators: This is the text shown in the "search box" with no content
en: Type to search
bg: Търси

note: Translators: This message is shown when the search results are empty
en: Sorry, no items found
bg: За съжаление, няма намерени резултати

en: End the current session
bg: Прекратяване на текущата сесия

en: Lock the screen
bg: Заключване на екрана

en: Turn off the device
bg: Изключване

en: Dash
bg: Панел

en: Menu
bg: Меню

en: Failed to launch menu editor
bg: Неуспешно стартиране на редактора на менюто

en: Please install 'menulibre' or 'mozo' to edit menus
bg: Моля, инсталирайте „menulibre“ или „mozo“, за да редактирате менютата

en: _Edit Menus
bg: _Редактиране на менютата

en: _About
bg: _Относно

en: Brisk Menu Launcher
bg: Стартиране на Brisk Menu
