brisk-menu - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: All Items
bs: Sve stavke

en: All
bs: Sve

en: Applications
bs: Aplikacije

en: Favourites
bs: Omiljeno

en: Unpin from favourites menu
bs: Otkači sa menija za omiljene stavke

en: Pin to favourites menu
bs: Zakači na meni za omiljene stavke

en: Unpin from desktop
bs: Otkači sa radne površine

en: Pin to desktop
bs: Zakači na radnu površinu

en: Classic
bs: Klasičan

note: Translators: This is the text shown in the "search box" with no content
en: Type to search
bs: Krenite pisati za pretragu

note: Translators: This message is shown when the search results are empty
en: Sorry, no items found
bs: Žao nam je, nema pronađenih stavki

en: End the current session
bs: Završi trenutnu sesiju

en: Lock the screen
bs: Zaključan zaslon

en: Turn off the device
bs: Ugasi uređaj

en: Dash
bs: Crtica

en: Menu
bs: Meni

en: Failed to launch menu editor
bs: Neuspješno pokretanje urednika za meni

en: Please install 'menulibre' or 'mozo' to edit menus
bs: Molimo instalirajte 'menulibre' ili 'mozo' da biste izmjenili menije

en: _Edit Menus
bs: _Izmjeni Menije

en: _About
bs: _Više o

en: Brisk Menu Launcher
bs: Brisk Meni
