calibre - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Adele
he: אדל

en: Afrikaans
he: אפריקנס

en: Arabic
he: ערבית

en: Azerbaijani
he: אזרביג'נית

en: Basque
he: בסקית

en: Breton
he: ברטונית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Chinese
he: סינית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: E
he: ה

en: English
he: אנגלית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Estonian
he: אסטונית

en: Finnish
he: פינית

en: French
he: צרפתית

en: German
he: גרמנית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Irish
he: אירית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Kongo
he: קונגו

en: Korean
he: קוריאנית

en: Kurdish
he: כורדית

en: Latvian
he: לטבית

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Maltese
he: מלטזית

en: Maori
he: מאורית

en: Persian
he: פרסית

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Serbian
he: סרבית

en: Sierra Leone Sign Language
he: שפת הסיירה של סיירה לאונה

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Swedish
he: שבדית

en: Tamil
he: טמילית

en: Thai
he: תאילנדית

en: Turkish
he: טורקית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Vietnamese
he: וייטנאמית

en: Walloon
he: וולונית

en: Welsh
he: וולשית

en: Xhosa
he: קוזה

en: Yiddish
he: יידיש

en: Zulu
he: זולו
