calibre - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: The calibre template language
ca: El llenguatge de plantilles de calibre

en: Advanced formatting
ca: Formatació avançada

en: Examples:
ca: Exemples:

en: Special notes for save/send templates
ca: Notes especials per a les plantilles de desament i enviament

en: Template function reference
ca: Glossari de les funcions de plantilla
