calibre - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Editing e-books
el: Επεξεργασία βιβλίων

en: Contents
el: Περιεχόμενα

en: Renaming files
el: Μετονομασία αρχείων

en: Merging files
el: Συγχώνευση αρχείων

en: Deleting files
el: Διαγραφή αρχείων

en: Exporting files
el: Εξαγωγή αρχείων

en: Replacing files
el: Αντικατάσταση αρχείων

en: Search & replace
el: Αναζήτηση & αντικατάσταση

en: Saved searches
el: Αποθηκευμένες Αναζητήσεις

en: Automated tools
el: Αυτοματοποιημένα εργαλεία

en: Editing the Table of Contents
el: Επεξεργασία του Πίνακα Περιεχομένων

en: Some of the checks performed are:
el: Κάποιοι από τους έλεγχους που γίνονται είναι:

en: Adding a cover
el: Προσθήκη εξωφύλλου

en: Removing unused CSS rules
el: Αφαίρεση αχρησιμοποίητων κανόνων CSS

en: Fixing HTML
el: Επιδιόρθωση HTML

en: Beautifying files
el: Καλλωπισμός αρχείων

en: Splitting HTML files
el: Διαίρεση αρχείων HTML

en: Miscellaneous tools
el: Διάφορα εργαλεία

en: Checking the spelling of words in the book
el: Έλεγχος της ορθογραφίας των λέξεων του βιβλίου

en: Adding new dictionaries
el: Προσθήκη νέων λεξικών

en: Inserting special characters
el: Εισαγωγή ειδικών χαρακτήρων
