calibre - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Folder
eo: Dosierujo

en: Look & feel
eo: Aspekto kaj konduto

en: Fonts
eo: Tiparoj

en: Text
eo: Teksto

en: Miscellaneous
eo: Diversaĵoj

en: Table of Contents
eo: Enhavtabelo
