calibre - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Auto numbering sections
et: Sektsioonide automaatnummerdus

en: Auto create a Table of Contents
et: Sisukorra automaatne loomine

en: The ``match`` argument
et: Argument ``match``

en: The ``number`` argument
et: Argument ``number``

en: The ``file_name`` argument
et: Argument ``file_name``

en: The ``metadata`` argument
et: Argument ``metadata``

en: The ``dictionaries`` argument
et: Argument ``dictionaries``

en: The ``data`` argument
et: Argument ``data``

en: The ``functions`` argument
et: Argument ``functions``

en: Debugging your functions
et: Oma funktsioonide silumine

en: Choose file order when running on multiple HTML files
et: Mitmel HTML-failil kasutamisel failide järjestuse muutmine
