calibre 5.17.0 - en to et translation catalogue (8 entries)

en: The calibre:// URL scheme
et: URL-i protokoll calibre://

en: Switch to a specific library
et: Kindlale kogule lülitumine

en: Show a specific book in calibre
et: Kindla raamatu näitamine calibres

en: Open a specific book in the E-book viewer at a specific position
et: Kindla raamatu avamine kindlal kohal E-raamatute vaaturis

en: Searching for books
et: Raamatute otsimine

en: If you want to switch to a particular Virtual library, use::
et: Kui tahad lülituda kindlale Virtuaalsele kogule, kasuta::

en: replacing spaces in the Virtual library name by ``%20``.
et: pannes Virtuaalse kogu nimes esinevate tühikute asemele ``%20``.

en: Hex encoding of URL parameters
et: URL-i parameetrite kodeerimine kuueteistkümnendsüsteemis
