calibre - en to et translation catalogue (25 entries)

en: API documentation for the e-book editing tools
et: E-raamatute muutmistööriistade API dokumentatisoon

en: Parameters
et: Parameetrid

en: The type of book (epub for EPUB files and azw3 for AZW3 files)
et: Raamatu tüüp (EPUB-failide jaoks epub ja AZW3-failide jaoks azw3)

en: Managing book jackets
et: Raamatuümbriste haldamine

en: Splitting and merging of files
et: Failide tükeldamine ja ühendamine

en: Used internally
et: Kasutatud programmisiseselt

en: Must be either ``'text'`` for HTML files or ``'styles'`` for CSS files
et: Peab olema kas HTML-failide puhul ``'text'`` või CSS-failide puhul ``'styles'``

en: The list of files to be merged
et: Loend failidest, mis ühendada

en: Managing covers
et: Kaante haldamine

en: Mark the specified image as the cover image.
et: Märgi määratud pilt kaanepildiks.

en: Mark the specified HTML file as the titlepage of the EPUB.
et: Märgi määratud HTML-fail EPUBi tiitelleheks.

en: Working with CSS
et: CSS-iga töötamine

en: Remove all unused CSS rules from the book. An unused CSS rule is one that does not match any actual content.
et: Eemalda raamatust kõik kasutamata CSS-reeglid. Kasutamata CSS-reegel on selline, millele ei vasta ükski tegelik sisu.

en: Working with the Table of Contents
et: Sisukorraga töötamine

en: Generate a Table of Contents from links in the book.
et: Loo sisukord raamatus olevatest linkidest.

en: Generate a Table of Contents from files in the book.
et: Loo sisukord raamatus olevatest failidest.

en: Create an inline (HTML) Table of Contents from an existing NCX Table of Contents.
et: Loo reasisene (HTML) sisukord olemasolevast NCX-sisukorrast.

en: The title for this table of contents.
et: Selle sisukorra pealkiri.

en: Edit book tool
et: Raamatu muutmise tööriist

en: Methods that must be overridden in sub classes:
et: Meetodid, mis tuleb alamklassides alistada:

en: The :class:`calibre.gui2.tweak_book.boss.Boss` object. Used to control the user interface.
et: Objekt :class:`calibre.gui2.tweak_book.boss.Boss`. Kasutatakse kasutajaliidese juhtimiseks.

en: The main window of the user interface
et: Kasutajaliidese peamine aken

en: Method :meth:`register_shortcut`.
et: Meetod :meth:`register_shortcut`.

en: Controlling the editor's user interface
et: Redaktori kasutajaliidese juhtimine

en: Save the book. Saving is performed in the background
et: Salvesta raamat. Salvestamine teostatakse taustal
